PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na serveru JB.



Rosi! xP
26-12-11, 15:59
Zdravím,

Jméno: Jakub Rosinský
Nick: Rosi! xP
Věk: 15let
AMX: Zkušenosti s AMX mám, ovšem malé, když mě kamarád nechal adminovat na svém serveru, ať si to vyzkouším.
Steam ID: STEAM_0:1:45024534
Skype: Kia96.R
Něco o mě: Již víc než 5 let hraji florbal, dále mě baví jezdit na kole, CS, MC, aktivity s mým pejskem, hudba.
Na CS strávím denně minimálně 3 hodiny na různých serverech kotelny. Hru se snažím dělat co nejzábavnější, to znamená co nejvíc času stráveného na atrakcích. Někdy mi sice ujedou nervy, ale většina je myšlená s humorem a nadhledem, pokud byste našli v záznamech chatu. :)

Jak víte, již jsem si o práva jednou žádal, ale už uplynula nějáká doba a změnila se situace. S hráči vycházím poměrné dobře, svědčí o tom i to, že když se mě dnes jeden hráč zeptal "Proč nejsi admin?", tak se k tomu přidalo dalších pár lidí, což mě potěšilo a přemluvili mě ať to znovu zkusím. :) Pokud vím, pokouším se hráčům co moc nehrají JB nebo neznají pravidla poradit, nebo pokud někdo dostane FK a druhý o tom neví, není problém se za něj přimluvit a v poklidu vysvětlit situaci. Už párkrát jsem zavolal admina nebo natočil někoho, jak druhým kazí hru. Myslím, že adminů na JB není nikdy dost. Chci se aspon pokusit udělat hru takovou, jaká byla když se s JB začínalo :) , to byli fajn lidi :) .

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do Nového Roku přeje Rosi.
Edit

Rosi! xP
26-12-11, 20:06
edit

Rosi! xP
26-12-11, 23:34
E:

chmod a+x /bin/laden
27-12-11, 00:13
Na CS strávím denně minimálně 3 hodiny na různých serverech kotelny. 3 hodiny? Pche! Slabé slovo.

104 hodin v minulých 2 týdnech Wow tenhle no-lifer tráví hraním cska víc, než já trávím v práci při dvouhodinových přesčasech.

To mi připomíná klasický dialog u 99% pacientů na plicním oddělení:
Lékař: "Kouříte?"
Pacient: "Nee, vůůbec."
- "A kouřil jste?"
- "Kdysi dávno, a navíc jenom trochu"
- "Trochu? Kolik denně?"
- "Tak dvě, tři..."
- "Cigarety?
- "Krabičky"
- "A kdy jste přestal"
- "Předevčírem"

Žádost se mi zdá slušně napsaná, ale osobnost žadatele je natolik plodná, že jeho podrobnější rozbor si nechám na zítřek. Proto také žadatele vyzývám, aby se zdržel dalších zbytečných příspěvků:

Sry musím to refreshnout protože tady nikdo dlouho nenapsal :D

Charon35
27-12-11, 16:40
Snažím se co nejvíce zabavit hráče atrakcema a různymi hrami, jestli tohle je pomsta za všechny killy co jsem ti dal když jsem byl simon, tak to ti díky za podporu, ale já Ti nic neudělal. - rozhodni sa a zamysli sa, či si chceš zahrať, alebo ich strážiť.

Inak tvoja prvá žiadosť (http://csko.cz/forum/showthread.php?3181-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-serveru) fakt riadne zapadla prachom.
Možno by nám Dejf mohol k nemu niečo napísať.

Rosimu JB ide ale ako už hovorili ostatný keď nemáš tie skúsenosti asi nie a pridal by som aj to že niekedy nevieš udržať nervy na uzde.

BTW neviem ako si na tom s trpezlivosťou...

Rosi! xP
27-12-11, 18:00
Tak jakože na začátku kola se musím pár lidí zbavit a pak když poznám lidi jestli chcou ty hry, tak se rozhodnu co jim dám abych to ubránil. Trpělivost, jakože mám taky svůj strop toho co vydržíma co ne. Myslím, že jsem poměrně klidný nebo jsem se od posledně snad trochu uklidnil. Už taky neberu JB jako zabít všechny T co nejrychleji a bez problémů, ale jako místo, kde si chci užít srandu a zábavu. Dejfe klidně se vyjádři ;)
E: Bot už na JB dávno nehraje.

Charon35
27-12-11, 18:18
Tak jakože na začátku kola se musím pár lidí zbavit a pak když poznám lidi jestli chcou ty hry, tak se rozhodnu co jim dám abych to ubránil. Trpělivost, jakože mám taky svůj strop toho co vydržíma co ne. Myslím, že jsem poměrně klidný nebo jsem se od posledně snad trochu uklidnil. Už taky neberu JB jako zabít všechny T co nejrychleji a bez problémů, ale jako místo, kde si chci užít srandu a zábavu. Dejfe klidně se vyjádři ;)
E: Bot už na JB dávno nehraje.

Na "rady" nejakých "botov" nedávame. O to sa ty neboj.

Rosi! xP
29-12-11, 18:16
Docela úspěšně se to přehlíží tahle žádost ;)

E: Ok, čekám ;)

ZEUS
29-12-11, 19:10
Musíš počkat, někdy to trvá déle a někdy krátce, ale na každýho se dostane.

Damon
29-12-11, 21:48
Rosi je Dobrý hráč hraje Jb často simona umí je s ním sranda umí se ovládat snad ani 1 jsem ho neviděl mluvit vulgarně Takže jsem pro.

Johny Pampeliska
30-12-11, 07:06
a jooo v pohodě týpek :o) Pro

Dejf
30-12-11, 22:52
Som za. Rozumný , trpezlivý , pohode (trošku teplošský hlas :D ale prežijeme).

Charon35
06-01-12, 11:27
Kde si bol tento týždeň? Mal si prázky ne? Kde okrem JB hrávaš?

Rosi! xP
06-01-12, 11:31
Hrál jsem hlavně na JB a nebo na classicu popřípadě na awp. Ale nejčastěji jsem na JB. Hraju jen na kotelně. Taky nejsem na JB od rána do večera, mám svůj život ;)

Charon35
06-01-12, 11:32
Ale o koľkej si tam najčastejšie? cca, netreba hodinu a minútu.

Rosi! xP
06-01-12, 11:34
O víkendech jsem tam většinu odpoledne, někdy i dopoledne když nejsem ospalý a přes všední dny tak kolem 4 a pak k večeru 7, 8 a dál ;)

Charon35
06-01-12, 21:54
S AMX prozatím zkušenosti nemám, protože jsem admin nebyl na žádném serveru, ale není problém na AMX zapracovat.

S pozdravem Rosi.



AMX: Zkušenosti s AMX mám, ovšem malé, když mě kamarád nechal adminovat na svém serveru, ať si to vyzkouším.

No aspoň si sa pohol s tými skúsenosťami? Či len amx_ip? :D

Rosi! xP
06-01-12, 22:12
Tak jakože něco jsem se naučil, ale mám kámoše(v klanu), kteří by mě mohli všechno přiučit. ;) takže o AMX starost nemám :)

Charon35
08-01-12, 22:28
Len na doplnenie, za CT bol v poho, aj ako Simon.

TheFinrod
09-01-12, 20:58
Pro

ZombieBot
09-01-12, 22:26
Mě by zajímala jedna věc. Většina adminů si původně žádala o práva na JB, teď jich většina na JB kašle a hraje a adminuje jinde. Určitě by jsi zůstal jailbreaku věrný?

Dejf
09-01-12, 22:56
Mě by zajímala jedna věc. Většina adminů si původně žádala o práva na JB, teď jich většina na JB kašle a hraje a adminuje jinde. Určitě by jsi zůstal jailbreaku věrný?

Blbá otázka neda sa to hrať stále , ja som si myslel že ma to nikdy neprejde . Neskôr zistis že to je stále o tom istom a sľubovať takúto vec je vražda.

Svacinar
09-01-12, 23:01
Mě by zajímala jedna věc. Většina adminů si původně žádala o práva na JB, teď jich většina na JB kašle a hraje a adminuje jinde. Určitě by jsi zůstal jailbreaku věrný?

Když se nemusíš o nic starat, je to fun, ale jako admin to tam moc nejde.

Charon35
09-01-12, 23:17
Mě by zajímala jedna věc. Většina adminů si původně žádala o práva na JB, teď jich většina na JB kašle a hraje a adminuje jinde. Určitě by jsi zůstal jailbreaku věrný?

Práva by dostal len na JB.

Rosi! xP
10-01-12, 08:53
Práva by dostal len na JB.

Přesně tak, pro zatím žádám o práva jen na JB, nevěřím že bych tam byl celý den a jen kontroloval kdo co dělá. Ale zase si myslím (vím), že mě to nepřejde, protože už to nějákou dobu hraju a pár fajn lidí jsem tam poznal. :)

ZombieBot
10-01-12, 09:16
Přesně tak, pro zatím žádám o práva jen na JB, nevěřím že bych tam byl celý den a jen kontroloval kdo co dělá. Ale zase si myslím (vím), že mě to nepřejde, protože už to nějákou dobu hraju a pár fajn lidí jsem tam poznal. :)

Nojo, ale vem si, že bez práv to je zábava, o nic starat nemusíš a když už něco, tak to nahlásíš. Ale teď, teď bude muset dávat pozor na FK (jestli to byl opravdu FK nebo ne a tak...), budeš muset snášet ty, co spamujou chat s tím, že dostali FK a podobně. Nebo špatné simony a tak. Já osobně bych si třeba na JB o práva nepožádal, už jsem z důvodu, že tam nehraju a těm pravidlům nerozumím a za další, že poslouchat to pištění taky neni zrovna příjemné. Jsem klidnej člověk, ale asi by mi z toho hráblo. Ovšem pokud se nato cejtíš, jsem určitě pro. :)

Rosi! xP
10-01-12, 14:58
Nojo, ale vem si, že bez práv to je zábava, o nic starat nemusíš a když už něco, tak to nahlásíš. Ale teď, teď bude muset dávat pozor na FK (jestli to byl opravdu FK nebo ne a tak...), budeš muset snášet ty, co spamujou chat s tím, že dostali FK a podobně. Nebo špatné simony a tak. Já osobně bych si třeba na JB o práva nepožádal, už jsem z důvodu, že tam nehraju a těm pravidlům nerozumím a za další, že poslouchat to pištění taky neni zrovna příjemné. Jsem klidnej člověk, ale asi by mi z toho hráblo. Ovšem pokud se nato cejtíš, jsem určitě pro. :)

Zaspamovaný chat je už ted a nemálokrát i mým jménem... Právěže se chci starat, udělat hru lepší a snesitelnější, aby to byla zábava a ne aby ses na JB vytočil a znechutil hru. To právě chci udělat, aby si člověk neznechutil JB hned jakmile tam příjde nebo už tou pověstí.

Rosi! xP
17-01-12, 20:48
prosím, jestli by se mohli vyjádřit i jiní admini z JB :) Díky :)

BUBEN
17-01-12, 22:04
Já už se za JB admina nepovažuji, ale vyjádřím se. Jdu tam, jen když přijde zpráva. Ale zas takovej bordel tam není. Co jsem tam byl minulej týden, jen jsem upozornil. Nic jsem nemusel řešit. Hrát to umíš, ale nevím jak by ses změnil. Další problém co u tebe vidím je Miska. Jestli si tě pletu, tak se omlouvám. V momentu, kdy přijde na server ... jak bych to napsal slušně, prostě zajímáš se jen o ní. Ta by tě přemluvila ke všemu. Kdyby byl Jail v těch toroskách, jak všichni píšou, dám ti ano. Ta situace tam není. Až nastane, vím na koho se obrátit.

Rosi! xP
18-01-12, 08:56
Miška je jen kámoška, ještě nikdy se nestalo, že bych jí nadržoval a ani to neplánuju, at si každý říká co chce ;)

Dejf
18-01-12, 19:06
Já už se za JB admina nepovažuji, ale vyjádřím se. Jdu tam, jen když přijde zpráva. Ale zas takovej bordel tam není. Co jsem tam byl minulej týden, jen jsem upozornil. Nic jsem nemusel řešit. Hrát to umíš, ale nevím jak by ses změnil. Další problém co u tebe vidím je Miska. Jestli si tě pletu, tak se omlouvám. V momentu, kdy přijde na server ... jak bych to napsal slušně, prostě zajímáš se jen o ní. Ta by tě přemluvila ke všemu. Kdyby byl Jail v těch toroskách, jak všichni píšou, dám ti ano. Ta situace tam není. Až nastane, vím na koho se obrátit.
Buben až v takých sprepáčením sra*kách to nieje , ale povedz mi jedného admina ktorý tam hráva okrem pepina kotrý teraz dostal práva? .... Nikto , takže ak tam nechceme také sra*ky ako všetci opisujú tak podľa môjho uváženia by sme tam mali priať ešte aspoň 2och aktívnych a kvalitných adminov ktorý to tam budú spoločne s pepinom udržiavať. Nehovoriac o JB 2 , ak sa bude mať spusťiť ten tak to bude treba ďalších 5 adminov.

Ryukyza
18-01-12, 19:09
Lepsi 1 to delat poradne, nez 10 kteri by neustale kecali do mikrofonu hovna. Pro Rosiho bych zkousku dal.

Rosi! xP
19-01-12, 13:11
Na JB právě nechodí až na Pep!na žádný admin denně. Najdou se i chvíle (občas i větší), kdy tam není admin žádný a to si pak dělá každý co chce. Pokud se bude v průběhu času otevírat znovu i JB2, tak to asi Pepino sám neohlídá :)

Shamino
19-01-12, 14:01
Řekl bych že já tam taky chodím docela často :)

Rosi! xP
19-01-12, 14:48
Řekl bych že já tam taky chodím docela často :)

Tak to je pravda, i ostatní admini, ale občas jak říkám se ta chvíle najde... :)

Shamino
19-01-12, 15:23
Jinak bych byl PRO neděláš bordel,hrát umíš až na ten hlas :O :D

BUBEN
19-01-12, 16:08
Buben až v takých sprepáčením sra*kách to nieje , ale povedz mi jedného admina ktorý tam hráva okrem pepina kotrý teraz dostal práva? .... Nikto , takže ak tam nechceme také sra*ky ako všetci opisujú tak podľa môjho uváženia by sme tam mali priať ešte aspoň 2och aktívnych a kvalitných adminov ktorý to tam budú spoločne s pepinom udržiavať. Nehovoriac o JB 2 , ak sa bude mať spusťiť ten tak to bude treba ďalších 5 adminov.
Četl jsi co jsem psal já? Ukaz mě větu, kde pisu, ze je na jailu bordel. Já píšu o opaku a ty se do mě pustis ani nevíš co jsem psal. Musím se smát. Jestli se nepletu, ty jsi měl být taky admin na jail. A někde jsem četl, že jsi z jailu utekl. Je lepší vybrat pořádně, než vzít 5 lidí a pak rict no nevyšlo.

Svacinar
19-01-12, 16:13
...Prostě podle me není rehy vhodny a ty si ještě jednou precti co jsem psal.

Tohle je Rosiho žádost.

BUBEN
19-01-12, 16:15
Píšu na na mobilu a sedím ve vlaku. Přepisu to :)

Dejf
19-01-12, 22:50
Četl jsi co jsem psal já? Ukaz mě větu, kde pisu, ze je na jailu bordel. Já píšu o opaku a ty se do mě pustis ani nevíš co jsem psal. Musím se smát. Jestli se nepletu, ty jsi měl být taky admin na jail. A někde jsem četl, že jsi z jailu utekl. Je lepší vybrat pořádně, než vzít 5 lidí a pak rict no nevyšlo.
Buben prepac ale asi jediný kto si zle prečítal príspevok si ty . Skús si ten môj príspevok prečítať ešte raz a ak nepochopil tak ti to skúsim priblížiť . Na začiatku kde píšem že to niekde až vy takých srackach prejavujem s tebou súhlas . Potom píšem ak nechceme aby sa to dostalo tam ako to všetci hráči opisujú tak by sme mali priať adminov na jb neviem kde som sa do teba pustil , ale ak sa ťa niečo dotklo prepac :-D . ( jediný kto sa do dakoho pustil si ty )

EDIT: ku tomu že ja som admin z Jb ak bude veľa hráčov proti mojim právam inde kľudne si ich nechám zobrať ale však chcem ťa upozorniť že som tu už dával banky aj keď si tu ty ešte ani nebol (na kotelne) pozri si banlist tam si daj hľadať / admin / dej / moju hist. Banov ktoré som dal a prvý je z roku 2009 takze tak.

BUBEN
19-01-12, 22:59
Nechtěl jsem zpochybnit tvoje práva. Pouze jsem chtěl poukázat na to, že z jailu všichni utečou. I ja jsem že začátku taky furt a utekl jsem. Prostě to časem omrzi.

Jinak takto jsem já špatně pochopil. Viděl jsem to jako proti, ale teď už to chapu. A chtěl bych se ti omluvit, protože jsem to chápat jinak a tak jsem se bránil

Dejf
19-01-12, 23:02
Nechtěl jsem zpochybnit tvoje práva. Pouze jsem chtěl poukázat na to, že z jailu všichni utečou. I ja jsem že začátku taky furt a utekl jsem. Prostě to časem omrzi.

Jinak takto jsem já špatně pochopil. Viděl jsem to jako proti, ale teď už to chapu.
Možno som to aj zle napísal ospravedlňujem sa za nedorozumenie . Ono je to tým že ťa to omrzi prideš na to že je to stále dookola to iste .

Svacinar
19-01-12, 23:04
Možno som to aj zle napísal ospravedlňujem sa za nedorozumenie . Ono je to tým že ťa to omrzi prideš na to že je to stále dookola to iste .

To taky, ale spíš časem začne člověk přicházet o nervy + neustálý hádky, no prostě shit. Ale dost OT, co s Rosim?

Rosi! xP
20-01-12, 09:46
Možno som to aj zle napísal ospravedlňujem sa za nedorozumenie . Ono je to tým že ťa to omrzi prideš na to že je to stále dookola to iste .

Však právě proto jsem navrhoval mapy na přidání :)

Dejf
22-01-12, 00:13
Charon nechcem sa ti starať do remesla akože mohol by si už rosiho žiadosť vyriešiť lebo uz je tu mesiac a pomaly uz západne prachom .

Charon35
22-01-12, 00:30
Charon nechcem sa ti starať do remesla akože mohol by si už rosiho žiadosť vyriešiť lebo uz je tu mesiac a pomaly uz západne prachom .

Veď ja som za. Teraz to už na mne nezáleží. Je to dávno už aj v admin sekcií ak si si nevšimol ;)

Rosi! xP
25-01-12, 16:01
Myslím, že už by se to konečně mohlo uzavřít konečným rozhodnutím :)

Kotel
25-01-12, 21:36
Mohlo. Ale nevim.

BUBEN
25-01-12, 21:47
Mě se zdá, že z jailu už je vybráno. Neříkám, že by jsi nebyl dobrej admin, ale pak můžeme vzít i další, co jsou na tvé úrovni.

Rosi! xP
25-01-12, 21:49
Mohlo. Ale nevim.

nebo ne no :D
E: Dobře pokud by to tak bylo budu to respektovat :)

Rosi! xP
29-01-12, 17:22
Okej. Myslím, že už není třeba to dál protahovat, žádost je tady přes měsíc, takže myslím, že admini co k tomu měli co říct se snad vyjádřili a podle mě už by tady konečně mohlo padnout to "konečné" rozhodnutí. Již jsem si o to finální rozhodnutí psal, ale nepadla tady konečná verze, jestli budu moct adminovat nebo ne.
Proto ted prosím, aby už padlo to rozhodnutí a dále se to neprotahovalo. Velmi rád bych byl adminem na serveru JB. :)

TheFinrod
10-02-12, 18:50
Taky by už to chtělo nějaké rozhodnutí, myslím že už se zde vyjádřilo hodně hráčů..

Kotel
17-02-12, 13:22
Pokud se uvolni misto, tak by to slo, ale zatim ne.