PDA

Zobrazit normální verzi : Pstruh103 Youtube 1.6 videos



Pstruh103
04-09-15, 22:08
Točím videa už delší dobu a na 1.6ku jako hru takovou se zaměřuji teprve krátce s cskem mám zkušenosti cca rok s 1.6kou nějak měsíc a půl.. ale už mě to prostě chytlo.. a jelikož miluji systém sdílení a hraju převážně na serverech csko.cz tak tady něco loupnu z domácího prostředí a dnešní video a snad se stanu zdejším stálým přispěvatelem mých komentovaných a fragmovie věcí s dávkou vulgarity jako nemá ani johny depp jako pirát z karibiku :D

http://www.youtube.com/watch?v=uGBwjHBn0a0

Giussepe
04-09-15, 23:40
No s tím akáčkem seš teda opravdu lama :laughing1:

Klimax
05-09-15, 13:50
Nadhera

Pstruh103
08-09-15, 03:28
Zdarec tak hned pro informaci protože tady na forku jsem novej a není to jako na mé skupině kde si můžu psát jakýkoliv popisek atd.. takže tohle je komentovaný sestřih s mým holohlavým přítelem streetem.. styl jakým podávám komentování je dost odlišný je to vulgárně rasistická tvorba kdy se více soustředím na hlášky či v uvozovkách celkovou show než že bych nějak hrotil fragy.. samozřejmě jako pravý vůdce a obdivovatel teroristů a Jihadu jsem při hraní za ct výrazně trpěl ale od 20té minuty jsem se dostal k teroristům a konečně hrál tak jak jsem zvyklej! takže ochutnejte můj styl hry a komentování a třeba když se přenesete přes morální kodex tak něco nového zvíte a dozvíte


https://www.youtube.com/watch?v=63tXC4mJ_DU&index=1

UNHCZ
08-09-15, 16:25
balkon na dust2 :laughing1:

Pstruh103
08-09-15, 18:33
Nabádání někoho k sebevraždě je znamení psychické nevyrovnanosti :D

Pstruh103
08-09-15, 21:51
Od člověka co nedokoukal celý Lpčko do konce.. to neberu jako názor.. já nejsem v natáčení panic.. rozjel jsem relativně slušně na cz poměry kanál skrz metin2 což je tak stará a tak už moc přehlížená hra že je to až kupodivu a rozjel jsem ho na bázi rasisticky humorně vulgárního komentáře + zároveň.. podávání vědomostí o hře jako takový.. co se týká mého hraní cska.. když hraji mimo záznam tak si to jedu.. v klidu si hraji.. mířím na hlavy střílím po 1 max 3 nábojích.. ale když hraji prostě na kameru tak dělám píčoviny protože o tom hra je.. prostě si užít hru a důvod proč to házím sem je prostý (hážu jen videa z cska které by lidi na csku.cz mohli nějakým způsobem zajímat.. chci si tu udělat v uvozovkách jistý jméno a získat nové "ovečky" do stáda.. je to vše jen princip sdílení sdílení a sdílení jak jsem řekl kdo nedokoukal celé Lp nebo neviděl další mé videa, ať už třeba vlogy nebo i hry co by ho mohli zajímat tak mě nemůže z fleku nazvat psychicky narušeným (ikdyž jím jsem:D) ač proč já ti vůbec odpovídám.. vlastně ono je to alespon refresh příspěvku aniž bych spamoval vlákno :D

prostě jsem dost netradiční a co jsem sjížděl lidi co natáčí csko ať už 1.6ku nebo go.. tak nikdo to nepojednává mým stylem buď těm lidem chybí emoce.. nebo jim je 13 :D takže si osobně nevidím nic špatného to sem loupat kdo to bude chtít sledovat ten to začne sledovat kdo ne.. tak bude zanechávat hloupé komentáře a nebo nad tím mávne rukou to je celé :D

Pstruh103
13-09-15, 16:10
Tak další tentokrát bohužel kratičký avšak myslím si výživný Letsplay (většinou uznávám tu délku 25-35 minut).. je tam pár vtipných momentů kupříkladu dotaz zda showrek má granáta a ten milý chlapec ho samozřejmě měl a pak ho čirou náhodou hodil pod sebe.. + se tam občas ukážou průměrně podprůměrné fragy z mé strany s řádně výbušným komentářem takže užijte si video a sám nechápu že hraji stylem jako totální vocas.. ale většino v lpčkách končím první na mapě.. asi špatný soupeři :D


https://www.youtube.com/watch?v=mEbBStpahPM&index=1

Pstruh103
16-09-15, 19:23
Takže tentokrát.. solo video z dust2 jsou tam šílenosti jako rush za ct mida s awp.. a jiné večerní záliby překvapivě.. snažím se tam věnovat komentáři a hrát to nejšíleněji možným způsobem a nechápu sám nechápu.. že jsem schopnej vůbec takovýmto stylem hraním fragovat.. posuďte sami


https://www.youtube.com/watch?v=Lk1Rcl1h4f0

tunacek718
16-09-15, 22:12
: Zkusime taktiku "Mit to v pici" :D:D:D:D::D:DD:D:D:D

^nismo
18-09-15, 09:48
Proč se stydím za vás oba? :(

Pstruh103
19-09-15, 14:04
Tak zase společné video tentokrát s někým novým.. tohle video nese název do pohody.. protože přesně takové to hraní bylo.. dělali jsme legraci já tam nejsem tak vulgárně nespolečenskej dobytek a nechovám se přehršel agresivně prostě už to bylo asi po 5 hodinách hraní takže člověk byl takovej jen prostě do odpočinkové nálady naladěnej a hrál už jen z povinnosti a je tam pár hodně úsměvných cs situací takže posuďte sami


https://www.youtube.com/watch?v=VtDm0gi-w-0

Giussepe
01-10-15, 00:41
https://www.youtube.com/watch?v=2rOhURZSfxk

Pstruh103
05-10-15, 20:51
Giussepe díky za sdílení alespon někdy ty dlouhé popisky čte a pak se chce sám přesvědčit..

tady další video z cska ale krapet netradiční neboť poprvé mám při Lpčku kameru a jelikož jsem přišel vykropenej z hospody tak jsem si doma otevřel flašku a hrál jsem přiožralej chlastal za každý frag atd.. a překvapivě jsem si držel pořád nějakou úroveň a aim


https://www.youtube.com/watch?v=MloIh5Ej_jQ

Pstruh103
09-10-15, 16:38
Vojto slušný ale co takhle napsat i text ostatních aby byla příslušná věc k posouzení plnohodnotná.. tohle cos udělal je vytáhnutí z kontextu tím pádem za mě slušná snaha avšak nepříliš dobře udělaná zkus to znova a lépe :)

Pstruh103
09-10-15, 16:57
Primitivní hlupák ještě bych doplnil že jsem taky rasista pedofil obdivovatel nacismu a Hitlera a psychologicky vyhodnocený schizofrenik.. za názory že zdejší admini jsou hodně pochybného rázu si stojím když tu může dělat admina 16tiletej kluk co ti napíše že seš debil... tak automaticky to vypovídá o celkové komunitě zdejších adminů a přísných kvótách pro přijetí do adminské sekce.. vlastně ani nevím kdo seš ty.. protože jsem od tebe nikdy neviděl na účet kohokoliv kladnou zprávu.. ale no tvoje videa na youtube když tohle je vlastně youtube sekce.. koukal jsem a člověče moc to nejede co ? 20-50 shlédnutí.. poměr dislajků u některých videí 1:7.. smutný no.. navíc beru v potaz když si to postnul mé video.. komentáře u mého videa.. a když nevezmu lidi ze zdejšího fora.. kteří velmi dobře za což ji mděkuji že to mám snažší mají stejný nick tady na forku stejně jako na youtube tak víceméně komentáře tam hovořili v můj prospěch takže.. asi na tom něco bude že zdejší administrátorská parta nebude nic ideálního.. an druhou stranu myslím si že natočit názor proti něčemu a zveřejnit to na stránce proti které ten názor byl uvedenej bylo odemě relativně chytré protože to video co se týká počtu shlédnutí letí nahoru což je jediné co na youtube je důležité počet shlédnutí takže díky.. za každé rozkliknutí velmi moc mi to pomáhá :)

Giussepe
09-10-15, 19:24
On má 21 let a ještě se tím chlubí!! S takovým stylem sebeprezentace bych se za ten věk spíš styděl.

matis
10-10-15, 08:49
On má 21 let a ještě se tím chlubí!! S takovým stylem sebeprezentace bych se za ten věk spíš styděl.

Ale ved to hra 2 mesiace a vie uz rozoznat WH...co riesis :D

UNHCZ
10-10-15, 09:41
Znáš nějakého slavného youtubera, který prorazil se sprostými slovy? U každého tvého slova je slovo sprosté. Stydím se za to, že jsem ti dal lajk...☻:wacko::wacko:

ZeMi7
10-10-15, 10:38
Vadí mu admini, kterým je 15. Komu je 20, tak je taky debil. A 25 let? To je idiot...

To by mě zajímalo, kdo by tu měl podle tvých představ adminovat.


Nehledě na to, že tvá dvou měsíční zkušenost s hrou tě opravdu dělá cheathunterem. :D (Pro info, 2 roky v sourcu je taky hovno.)

professional
10-10-15, 14:27
Podle mě nejde o to kolik je adminovi ale jak umí rozpoznat cheatry..:D

Klimax
10-10-15, 15:49
Sam si series do huby, uz len podla toho co hovoris je jasne ze bol zapaty

ZeMi7
10-10-15, 17:48
Sam si series do huby, uz len podla toho co hovoris je jasne ze bol zapaty

Teď to vytrhne z kontextu a natočí vlog o tom, jak admini na Kotelně banují nevinné lidi za to, že někdo něco řekne/napíše.

Maaaaaaaaaaja
10-10-15, 19:23
Člověk, co napíše: "<Pstruh103> takže ty tu tvrdíš že si při demách pouštíš wh aby si je řádně prozkoumal... to znamená že ho můžeš použít kdykoliv během hraní ?" a pouští si dema přes playdemo, snad nemůže myslet vážně, že se v něčem vyzná ?!

Víš, pstruhu, to je přesně ten důvod, proč lidi jako moqq jsou admini, a ty jím nikdy nebudeš. Protože, jak jsi sám napsal, kdyby v takovém případě přišel na server nějaký kvalitní hráč, tak pod vaším velením by skončil s banem a odpad, co tu obhajuješ, by vesele hrál dál.

Pstruh103
12-10-15, 06:42
Je tu toho napsaného dost takže se nějakým způsobem vyjádřím

Jediné na celém tom eldoradu co by se dalo brát jako wh je ten kill na té střeše ale takových killů prostě to zkusil ještě je mraky mraky.. to dírování u toho vozu zamířil si ven viděl tam pohyb kterej tam fakt vidět byl.. začal střílet a pak si ho nechal utéct což vyvracuje i tu možnost že by to zapínal a průběžně vypínal pochybuji že by člověk během střílení měl čas ještě něco vypínat a co se týká jeho pohybu to jak chodí je čistě jeho věc přiznávám i já že chodí jako idiot.. ale vychází mu to (občas) ... nemluvě o tom že neberete v potaz ani ten fakt.. že ikdyž mu 6 adminů v příspěvku o unban napsalo wh tak i tak dál čekal na prošetření což si myslím že kdyby i sám nebyl přesvědčenej nad tím že hraje čistě určitě nedělal a nechal by to běžet chtělo by to u posuzování víc nestraně.. je hezký držet za jeden provaz ale asi né když se něco posuzuje já si hold budu dál stát za faktem že danny je čistý ikdyž je ze špinavé Prahy..

ps příspěvek od maji pobavil proč bych chtěl být adminem na nějakým posraným non steam serveru když na to nemám čas mám práci psa přítelkyni a yb kanál a na nějaké adminování a řešení problému druhejch lidí které ani neznám nemám čas ani chuť

ono celkově co se týká adminování a toho proč jsem řekl proč si myslíte že tu většina adminů stojí za píču za čímž si budu stát je prostě ten že jsem zvyklej z jiné hry na uplně jinou úroveň.. tam admin musel za A splňovat věk 18 let B ukázat znalosti angličtiny 3 rozšířené znalosti o hře potom.. v případě otevřeného náboru se tam hlásilo třeba 100 lidí a dostali se tam pouze 4.. kteří prostě úspěšně prošli testem.. jakmile ty 4 byli vybráni tak podepsali něco na způsob online smlouvy kterým zaručili že jsou obeznámený s finančním postihem že by nějakým způsobem nadržovali jednotlivým hráčům a chovali se proti pravidlům.. a potom když už ty 4 byli vybráni tak měli 3 měsíční zkušební dobu jako trial admini.. kdy denně museli mít nahráno x hodin a zabanovaný určitý počet hráčů za porušování jakýchkoliv pravidel... prostě o úroveň dál co jsem slyšel jak fungoval nábor tady :D tak prostě je to dost směšný...

já totiž přiznávám ano jsem čurák vím to o sobě x let každej je tak trochu čurák jen ti největší čuráci si to prostě nejsou schopný přiznat a tak se zbytečně osočují a kopou kolem sebe když je někdo tak nazve. Das ist allest (v překladu to je všechno)

Acid
12-10-15, 07:29
Opravdu geniální

matis
12-10-15, 08:05
ps příspěvek od maji pobavil proč bych chtěl být adminem na nějakým posraným non steam serveru když na to nemám čas mám práci psa přítelkyni a yb kanál a na nějaké adminování a řešení problému druhejch lidí které ani neznám nemám čas ani chuť

to ma kazdy co tu je...mozno ten YBkanal mas len ty


ono celkově co se týká adminování a toho proč jsem řekl proč si myslíte že tu většina adminů stojí za píču za čímž si budu stát je prostě ten že jsem zvyklej z jiné hry na uplně jinou úroveň.. tam admin musel za A splňovat věk 18 let B ukázat znalosti angličtiny 3 rozšířené znalosti o hře potom.. v případě otevřeného náboru se tam hlásilo třeba 100 lidí a dostali se tam pouze 4.. kteří prostě úspěšně prošli testem.. jakmile ty 4 byli vybráni tak podepsali něco na způsob online smlouvy kterým zaručili že jsou obeznámený s finančním postihem že by nějakým způsobem nadržovali jednotlivým hráčům a chovali se proti pravidlům.. a potom když už ty 4 byli vybráni tak měli 3 měsíční zkušební dobu jako trial admini.. kdy denně museli mít nahráno x hodin a zabanovaný určitý počet hráčů za porušování jakýchkoliv pravidel... prostě o úroveň dál co jsem slyšel jak fungoval nábor tady :D tak prostě je to dost směšný...



to si si asi pomylil pohovor IT technika, ze?

Maaaaaaaaaaja
12-10-15, 09:04
Jediné na celém tom eldoradu co by se dalo brát jako wh je ten kill na té střeše ale takových killů prostě to zkusil ještě je mraky mraky.. to dírování u toho vozu zamířil si ven viděl tam pohyb kterej tam fakt vidět byl.. začal střílet a pak si ho nechal utéct což vyvracuje i tu možnost že by to zapínal a průběžně vypínal

Tahle tvá mylná domněnka je bohužel kámen úrazu, jako wallhack se dá brát celé video, nikoliv nějaký jeden frag, pokud to tam nevidíš, tak je to problém. Pak se nedivím, že ho obhajuješ. Řekl bych, že o tomhle nemá cenu s tebou diskutovat.





ps příspěvek od maji pobavil proč bych chtěl být adminem na nějakým posraným non steam serveru když na to nemám čas mám práci psa přítelkyni a yb kanál a na nějaké adminování a řešení problému druhejch lidí které ani neznám nemám čas ani chuť

Psal jsem někde, že chceš být admin ? Napsal jsem jen jeden jasný důvod, proč se jím nemůžeš stát, takže nemotej jabka a hrušky.





ono celkově co se týká adminování a toho proč jsem řekl proč si myslíte že tu většina adminů stojí za píču za čímž si budu stát je prostě ten že jsem zvyklej z jiné hry na uplně jinou úroveň.. tam admin musel za A splňovat věk 18 let B ukázat znalosti angličtiny 3 rozšířené znalosti o hře potom.. v případě otevřeného náboru se tam hlásilo třeba 100 lidí a dostali se tam pouze 4.. kteří prostě úspěšně prošli testem.. jakmile ty 4 byli vybráni tak podepsali něco na způsob online smlouvy kterým zaručili že jsou obeznámený s finančním postihem že by nějakým způsobem nadržovali jednotlivým hráčům a chovali se proti pravidlům.. a potom když už ty 4 byli vybráni tak měli 3 měsíční zkušební dobu jako trial admini.. kdy denně museli mít nahráno x hodin a zabanovaný určitý počet hráčů za porušování jakýchkoliv pravidel... prostě o úroveň dál co jsem slyšel jak fungoval nábor tady :D tak prostě je to dost směšný...

Máš zajímavé informace. Na kterém portálu to přesně takhle fungovalo ? To by mě opravdu zajímalo. .... A dneska se nabírají admini trošku jinak. Uvědom si, že 1.6ka je 3 roky mrtvá hra a spoustá lidí přešla na GO.


Ale každopádně místo toho, aby ses na to podíval objektivně, tak raději budeš pošpiňovat portál a skoro všechny adminy, o kterých víš kulové, a obhajovat svého zaplého kamaráda, to je opravdu skvělé.

Giussepe
12-10-15, 11:04
chtělo by to u posuzování víc nestraně

Ano, souhlasím. Tak se zkus na chvíli oprostit od toho, že je to tvůj onlajn kamíq, kterého si v životě neviděl a zhodnoť demo naprosto objektivně, jak to žádáš po nás. Nikdo soudný, nemůže říct verdikt, že je clear.


jsem zvyklej z jiné hry na uplně jinou úroveň.. tam admin musel za A splňovat věk 18 let B ukázat znalosti angličtiny 3 rozšířené znalosti o hře potom.. v případě otevřeného náboru se tam hlásilo třeba 100 lidí a dostali se tam pouze 4

Ano, jsou tady admini, kteří jsou mladší ročníky a s tou hrou nemají třeba tolik zkušeností, ale zrovna maaaaaja nebo BANUJÍCÍ ADMIN moqq na který ty si tady otvíráš hubu, jsou jedni z veteránu, kteří, řečnou s jistou dávkou nadsázky, hrajou Counter-strike už od plínek, takže stěžovat si na nedostatek zkušeností u banu Mrtky je naprosto zcestné.

Celkově si prostě protiřečíš takřka v každé větě, tak se kurva už zkus zamyslet, protože jediný, kdo je tu směšný a kope kolem sebe a navíc neprávem jsi jen a pouze ty.

Jo a ještě stále si mi nebyl schopný dodat alespoň nick nebo Steam ID toho tvého kamaráda, co je ultra skiller a hraje PRO ligu a má zde u nás ban. To ti na důvěryhodnosti taky nepřidá. Skoro si začínám myslet, že nikdo takovej není. Ale tak zkusím to ještě potřetí a abys to viděl:

MOHL BYS MI DODAT NICK NEBO SID TVÉHO KÁMOSE CO JE PRO, HRAJE LIGU A MA TU U NAS BAN?

Pikii :D
12-10-15, 18:43
Daj camback na metin :D ten ti šiel lepšie ;D zlúčenie bude máš šancu:P

piju_RUM
13-10-15, 10:28
Ty si hodně ubohej kretén... Měl by sis najít ženskou aby si se uklidnil a přestal dělat ze sebe debila i když ono to vlastně nejde asi když už si se jako debil narodil...

Acid
13-10-15, 10:42
Hlavně na začátku každýho videa "Nazdar buzíci" . Člověk má být originální, ale tohle je spíš trapný :-D