PDA

Zobrazit normální verzi : Špicl



Smackk
04-09-15, 22:12
Čau,


Dneska se mi stalo něco, co moc nechápu... :D Takže jsem byl na 2 itemech byla tam dust4ever a SrAb!K měl špicla a já ho viděl normálně.. jako ct (byl ct takže jsem ho nejspíš měl vidět jak T pokud to chápu dobře) nevím jestli to není třeba tím jaký ten špicl je, měl špicl 3 , ale napadlo mě ještě něco, kromě CODu hraju taky basebuilder (bb) a vzhledem k tomu že ty skiny co tam mají zombie jsou posunuté , takže když jim mířš na hlavu ve skutečnosti střílíš jinam. Tak sem se podíval na 1 video od Likana který natáčí tutorialy na bb, a od něj mám jeden příkaz kterej dá těm zombiem normální t skin, podle mě to bude asi tímhle. Možná sem jen nepochopil jak to funguje, ale i SrAb!K se divil když sem mu napal že ho vidím normálně jako ct. Pokud sem to špatně pochopil nebo něco tak pište. A pokud ten příkaz třeba nesmím mít, že by to bylo nějaké porušování tak ho samozdřejmě zruším. :)

Kotel
04-09-15, 22:47
Ano, tim prikazem to jde.

Grakon2702
05-09-15, 07:42
Neměly by jít na serveru některé příkazy zakázat? Když mám třeba zapnutý developer na knifu, tak se mi vždy automaticky zase vypne. To samé by se mohlo udělat na CODu. Myslím, že to je příkaz cl_minmodels.

Smackk
05-09-15, 13:47
Jo, Grakon , to je ten příkaz. :D

Kotel
05-09-15, 17:51
Zakaze se.