PDA

Zobrazit normální verzi : CRO --> mandleman



CRO
04-09-15, 23:06
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 156437)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 's city ti to ide'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < CRO >
[AMXBANS] Tvuj nick: CRO
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1971719713
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1971719713
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.102.111.31
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.111.31
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < nquyen >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2





Poznamka:






Som zvedavý.

//Túto hru hrám na tomto serveri od roku 2011, nahlásených cheaterov tu mám pomerne dosť, mal som tu žiadosť o práva, veľmi som sa priatelil s niektorými adminmi na steame, pokiaľ mi asi pred mesiacom ho nehackli. Zúčastnil som sa tu pár turnajov, mixoval, načo by som ja hráč, ktorý tu cheaterov hlási, aby bolo na serveri len dobre, sám cheatoval? Vidím, že si trial a na fórku od apríla tohto roka. Zase nedostal si práva pre nič za nič. Som veľmi, ale veľmi zvedavý na to demo. Je to pre mňa celkom dosť veľká urážka.

nquyen
05-09-15, 00:10
http://csko.cz:81/hltv/27072/27072-1509042258-de_dust2.zip
od 2:47

CRO
05-09-15, 00:26
Nehnevaj sa na mňa, ale ak ti je toto dostatočný dôkaz, tak neviem. Počkám si na vyjadrenia skúsenejších. Podľa mňa úplne bežná hra. :D no ja na to kukám do okola a nechápem ako si sa mohol takto unáhliť. :D Niekedy tu bol lepší admin team.

UNHCZ
05-09-15, 09:02
CROho znám, tudíž mě to hodně zajímá. Kouknu a editnu.

Britny
05-09-15, 11:15
Tak to WH můžu jenom potvrdit. Stačí na to pouze 4 kola.

CRO
05-09-15, 11:21
Tak to WH můžu jenom potvrdit. Stačí na to pouze 4 kola.

Čože a kedy prosím ťa?

Novic
05-09-15, 11:24
Pozrel som to celé, ak máš slúchadka ako sa tu obhajuje každý 2, tak čas 7:05 (druhý kill po zodvihnutí bomby). išiel si na hotovú vec že tam je.

E: Prešiel si cez celý A plant a stále si sa pozeral na neho za krabicou (nehýbal sa ani nestrielal)

nquyen
05-09-15, 11:25
Nehlídáš si žádné default kempy a jdeš si přímo pro fragy. Stačí se podívat na druhé kolo, kde se podíváš na schodech přes zeď na long a jdeš přímo na long střílet s deaglem. Nedíváš se na šikmou awprskou. Rád ti to klidne vyčasuji odpoledne, ale teď na to nemám čas. Stačí se podívat na ten tvůj styl hraní a vubec není čistý.

ed. http://csko.cz/dema?UPD=YFTezByL
Plus tady máš demo. Od toho prvního fragu si mi nepřišel čistý. Potom si toho moc nepředvedl až další mapu.

Britny
05-09-15, 11:30
2. kolo -> čas 3:06 jak si tam běžíš už rovnou na long a přesně předmíříš na toho co tam běží + následuje to samé po pár s předměřuješ opět
4. kolo -> 5:20 opět předmíření na hráče co je u bedny, co kdyby byl u schodů? Ne ty víš přesně že tam je
5. kolo -> 6:50 opět předmíření na schody, ale čas 7:00 tě úplně prozradil, to jak sis tam předmířil na toho co tam stál s wipem.

B!g 5m0k3
05-09-15, 11:32
Zlý herec.
Je veľmi smutné, že tu hráš toľko rokov a aj tak zapneš.

Samco
05-09-15, 11:42
Za mňa WH.

CRO
05-09-15, 11:47
Takže,
1. kolo s deaglom, išli hneď flashe a smoke mid, tak som si ich chcel počkať, ale na tom mieste hrozí long a počul som kroky a videl cez stred vychádzať pár CT.
2. kolo s deaglom, jediná vec zaujímavá je ako strielam na toho typa s longu, snažím sa ho trochu nahitovať, pretože tam pred chvílou stál, keď som chcel zobrať famas.
3. kolo s AK, počujem flashe a čakám a pokazím.
4. kolo s AK, hodí smoke, keď vykuknem nieje tam a vybehnem, dám ho kým hádže HE, vybehnem schody a počujem kroky na CT spawne. 1. dám a 2. ma dá.
5. kolo s AK, idem cez spodné rushnúť mid, odkiaľ letí smoke? Od CT, kde mi vybehne aj hráč, počujem, že asoc zabil na schodoch 2, včetne bomby, idem po ňu a idem schody, pozriem za schody a počujem kroky, dám ho. Vybehneme na plant, kde to naozaj vyzerá fishy, pred plantom bomby som chcel pozrieť ramp a dal tomu 1. hlavu, medzitým počujem ako naši T strielajú ešte po niekom, tak som vykukol a bol tam. Idem plant a keď pokladám vidím asocovu hlavu ako ide z CT, vyskočím a dám ho. A potom išli zo schodov... Musím uznať, že to 5. kolo na tej rampe bolo trochu divné, ale každý má svoje kolo. Počkám si ešte na iné vyjadrenia.

Britny
05-09-15, 12:03
4. kolo s AK, hodí smoke, keď vykuknem nieje tam a vybehnem, dám ho kým hádže HE, vybehnem schody a počujem kroky na CT spawne. 1. dám a 2. ma dá.

- Nikde si nevykukoval, prostě už přes zed míříš hore k bedně. Normálně můžou být hráči schovaní aji u schodů, nebo pod něma.


5. kolo s AK .. Vybehneme na plant, kde to naozaj vyzerá fishy, pred plantom bomby som chcel pozrieť ramp

- Ty si tam nepozreal rampu, ale mířil si už přímo na toho hráče co tam jenom stál, ani nebyl ze schodů vidět a slyšet. Ten kdo nemá wh, tak crossem nejede přímo na hráče.

Podle mě toto jsou dva nejdůležitější časy, které bez wh nikdo nedá. V tomto případě na luck nevěřím.

CRO
05-09-15, 12:10
No nič proste ako v mojej predošlej žiadosti o Unban za obchádzanie, budú tu len zadubené hlavy, čo si stoja za svojim, či už vy alebo ja. Ja viem, že som nezapol a ani nezapnem. Na koniec sa ukázalo, že som bol nevynný ja. Papa :*

Britny
05-09-15, 12:34
Jenže to si nedostal ban za cheaty, ale za obcházení, protože se ti měnila IP, kdo ví jak je to ted. Koukám, že máš jiné ID, aji IP. Takže pokud nedostaneš ub, což bys asi neměl, tak by admin měl dát ban raději pouze na ID.

CRO
05-09-15, 12:36
A prosím aj na tento účet na fórku, s týmto portálom už nechcem mať nič spoločné. Díky

Burak1
05-09-15, 12:37
Za mě Wallhack.

UNHCZ
05-09-15, 12:39
Ahoj, mám silné podezdření na WH. Trochu si mě zklamal, stejně jako DelteN

matis
05-09-15, 13:04
A prosím aj na tento účet na fórku, s týmto zasratým nevďačným portálom už nechcem mať nič spoločné. Díky

nechapem preco hned nadavas na portal, ved sa ani cast adminov nevyjadrila....

a za dalsie, na to ze podla teba nic nemas jednas uz dost agresivne...

CRO
05-09-15, 13:15
Stiahol som si WH, aby som si to demo pozrel a vyzerá to tak,že som zapnutý, sám sa nedivím udelenia banu.

matis
05-09-15, 13:32
dalsie HLTV > csko.cz:81/hltv/27049/27049-1509011701-de_dust2.zip

nemozem si pomoct, ale nejak kazde demo hra proti tebe....

CRO
05-09-15, 13:44
dalsie HLTV > csko.cz:81/hltv/27049/27049-1509011701-de_dust2.zip

nemozem si pomoct, ale nejak kazde demo hra proti tebe....

pozerám si tie demá a stále mi to príde normálne a niektoré momenty vyzerajú podozrivo, že si človek namieri na stenu a potom na to miesto, ale to robí každý kto pozná mapu nie? nejaký prefire. A stále nájdem aj kolá, kde ma zabijú, pretože som o nich nevedel, (v HLTV nemám tú tabuľku, takže neviem čas), ten rush long, strielam rovno na smer kde prichádzajú CT od A a keď chcem ísť za krabicu, zabije ma čakajúci CT z prava o ktorom som nevedel.

Jarny ^|
05-09-15, 13:55
Preboha locknite to,dalsi nebezpecny zapaty oldschooler na ns..
Nato,že si nezapol reagujes dost agrsivne, ved za pravdu sa kazdy bije..
Uz tu bolo viac takých ako ty.

A este,za to ,že ty zapnes a sa ti nato pride, tak to je jebnuty portal?
Že nevdačný portál,za čo ti máme byt vdacný? Že si nahlasil 50 cheaterov? Šak sám si jeden
Bye :cray:

CRO
05-09-15, 14:00
Preboha locknite to,dalsi nebezpecny zapaty oldschooler na ns..
Nato,že si nezapol reagujes dost agrsivne, ved za pravdu sa kazdy bije..
Uz tu bolo viac takých ako ty.

A este,za to ,že ty zapnes a sa ti nato pride, tak to je jebnuty portal?
Že nevdačný portál,za čo ti máme byt vdacný? Že si nahlasil 50 cheaterov? Šak sám si jeden
Bye :cray:

Ďalší skúsený Trial.

Giussepe
05-09-15, 15:02
OFFTOPIC!!!!

Nevím, co je divného na tom, že se chová agresivně. Ještě když tu byl Svačinář, tak jsme si z něj taky udělali srandu a dali mu ban za WH a stáhli naky jeho náhodný hltv z pubu a když mu 7 adminů potvrdilo WH, které neměl, tak taky začínal být lehce agresivní.

Tím hráče CRO neobhajuju, demo jsem neviděl. Pouze konstatuji, že na té jeho "agresivitě" není nic zvláštního.

Jarny ^|
05-09-15, 18:55
Mne je len smiešno z toho,že obvykle sa tu vyjadria traja ludia a lock,tu to potvrdi 5-6 adminov a stale sa to rieši :)

apach29
05-09-15, 19:12
Ja ani na demu, ani na HLTV nevidim WH. Hraje normalne tak, jako nekdo kdo to nehraje rok, zna mapy, predvida, mysli. Neni lama a za mne cisty.

NarutoO
05-09-15, 20:14
dalsie HLTV > csko.cz:81/hltv/27049/27049-1509011701-de_dust2.zip

nemozem si pomoct, ale nejak kazde demo hra proti tebe....

Původní demo od banujícího admina obsahuje akce, ale je možná pro někoho nedostatečné. Ale tohle od matise je plné zajímavých akcí, na základě kterých by mohl banovat i čerstvý trial. Je plné situací s detekcí protihráče, které se těžko mohou při své frekvenci označovat jako pouhý "luck".

Za mě WH.

Zoyer
05-09-15, 20:18
Mne je len smiešno z toho,že obvykle sa tu vyjadria traja ludia a lock,tu to potvrdi 5-6 adminov a stale sa to rieši :)

Protoze vyjadreni u zadosti o ub od trialu bych nebral jako 100% a protoze polovina vyjadreni co tu jsou sracky a dokonce jsou tyhle dve veci obsazene i v jednom postu.
Dema si kouknu zejtra vecer az budu doma.

kono159
05-09-15, 20:44
za mna wh

piratjo
05-09-15, 22:17
prve demo clear (jedna nahoda ez afk frag je pre mna malo, pozeram matisove demo)

matisove demo wh

Chemo
05-09-15, 22:54
Za mňa WH.

Maaaaaaaaaaja
05-09-15, 23:06
prve demo clear (jedna nahoda ez afk frag je pre mna malo, pozeram matisove demo)

matisove demo wh

Mám na to úplně stejný názor.