PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



Leryx
26-12-11, 16:06
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 2 dnu , 23 hodin , 37 minut a 56 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' ses uplne mimo davas FK a jeste se odpojis '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Leryx
[AMXBANS] Tvuj nick : Leryx
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 344592313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 88.100.160.150
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 88.100.160.150
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Air Jordan
[AMXBANS] Server : Kotelna - JailBreak | csko.cz ( jail_rehab )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Ban sem dostal neprávem, fk to nebyl, navíc to admin ani neviděl a na základě toho že mu to někdo nahlásil bez důkazů mě zabanovat přece nemůže (nemluvě o tom že za FK je dotyčnému dáno VD v příštím kole a ne ban na 3 dny), odpojit sem se nechtěl ale došla mi baterka v ntb a co se týče toho že jsem úplně mimo tak s tím taky nesouhlasím :D

Damon
26-12-11, 16:52
Takže nwm kdo řekl že jsem to nevyděl ale dát otazku na jedné lavičce a zabít na druhé je torchu blbý ne a za 2 ja tam s tebou mluvim chci to s tebou vyřešit a najednou jsi pryč a to že ti došla baterka v ntb za to já nemůžu a už vubec to nemůžu vědět. A ješte si myslíš že když dáš 4 FK tak že jim dáš VD a vše Ok tak to asi těžko.

Leryx
26-12-11, 17:06
No ale tak ty lavičky byly jako proti sobě tak je přece nenechám zabíjet svoje hráče v týmu navíc sem to pak udělal i obráceně aby se vystřídali, měl si vybrat 4 co umřou tak to byly asi 4FK ale nevím o tom že se tohle bere jako Fk to odkdy? A to že mi to kleklo sem si nevymyslel a nemůžu za to, to si ty sice taky nemohl vědět tohle ti nemám za zlé, jen nevím od kdy je tohle FK protože pravidla sem četl a o tomhle sem teda nic nepostřehl.

Damon
26-12-11, 17:31
Ja nevím jestli jsi to tak udělal i na druhé lavičce ale tohle je blbost protože když dáš otázku na lavičce a zabiješ na druhý tak se ta lavička neměla jak bránit a tim padem je to FK. Tím že jsi sem přišel tak ti to dám jako zákaz a né na celé Cs takže budeš moct hrát za T.

Leryx
26-12-11, 17:45
Dik, aspoň něco :)

Leryx
26-12-11, 19:56
Ale i tak mě to dost štve teď přes prázdniny si prakticky nezahraji :( :D