PDA

Zobrazit normální verzi : Furien rezerve



professional
06-09-15, 13:12
Ahojte mam prosbu, mohlo by se na furien rezerv přidat Mac10 ?
K vůli turnajům a na rezervy.

Troppe
06-09-15, 13:40
Není špatnej nápad,jsem PRO :)

CMBR
06-09-15, 15:54
Kvůli turnajům a na rezervy.

Kvůli turnajům určitě ne, týpek dá 1 kill na někom bez NS, CT prohrajou kolo a i tak má na mac, což dokáže bejt silná zbraň.
A přímo na rezervy to je taky asi zbytečný, stačí si zajít na normal server a hned na ten mac máš. Na tom rezervu tam podle mě úplně stačí MP5.


Já bych spíš na rezervy přidal dokupování ammo jako na classicu, aby moh během turnaje (nebo nějakýho rezervu) člověk givnout gunu někomu, kdo na ní nemá a dotyčnej si už jen dokoupí náboje k tomu.

professional
06-09-15, 16:05
Ale tak zdražit mac na 4000$ a s givem souhlasím.

Darongodx
06-09-15, 16:39
Proti, ale ak by sa to náhodou pridalo, tak určite nie za 4000K.

mac :tak ja nevim ale dal bych to tam, třeba za 3400K.
Ani 3400K nie je dobrý nápad.

K=tisíc, takže ty vlastne chceš za mac 3,4milióna.

CMBR
06-09-15, 16:39
4 litry za mac je moc. Rezerv bych nechal takovej, jakej je, nejidealnější ceny a věci tam sou, jen to dokupování ammo bych tam už jen přidal.

professional
06-09-15, 16:58
a nebo to dajte normalně, ked mu hodíš gunu tak bude mít všecky náboje ?

professional
06-09-15, 16:59
mac :tak ja nevim ale dal bych to tam, třeba za 3400K.
tak pardon ja to chcěl nahradit místo dolarů ale ok ked to musíš mít v dolarech 3400$

Eust.
06-09-15, 17:32
Pokud to nemůže být na rezervačce, tak to nemá co dělat ani na normal serveru. Takže se rozhodněte, jak to chcete. Mně ten Mac osobně nevadí nikde a pokud by byl na rezervu, tak bych taky nic nenamítal.

CMBR
06-09-15, 18:10
Mac mi nevadí, nemám s tou zbraní problém, sám s nim i hraju kolikrát, jen to je podle mě zbytečný házet na rezerv kvůli turnaji. Na ten turnaj ani ten mac nějak extra nevyhovuje, když ho CT můžou mít už 2. kolo, i když 1. prohráli. Nikde nemaj nikdy hráči na pořádný guny (a na Furien mac pořádná guna je, zvlášť když nemaj Furieni armor), když prohrajou 1. kolo. Jde mi hlavně o ten turnaj, sice je tak 3x do roku, ale podle mě je už skoro idealní teď.
No nevim, jak by se chtělo Kotlovi, ale mohla by se nechat aktualní rezervačka + upravit a přidat ještě do rezervací jednu rezervaci na Furien, kterej by se shodoval do každýho detailu s aktualnim Furienem jen pod jinym názvem u rezervací, např. "Furien new" a ten starší, co tam je teď např. "Furien old" (na tom by se odehrávaly turnaje) nebo něco takovýho, takhle by si asi přišel každej na svý, ale je to už víc práce.


Pokud to nemůže být na rezervačce, tak to nemá co dělat ani na normal serveru.

No tohle by byl i případ dgl+usp, což by na rezervu bejt určitě nemělo (což ani není, ale když by se to mělo přidat, tak bych to udělal jako výběr na začátku kola mezi usp a dglem), ale na normal serveru to je a podle mě to tam patří.

E.:

úsp na turnaj? :DDDDDDD

Tak 1) by si to moh napsat nějak normálně.
2) Nikde sem nepsal, že by bylo na turnaji, na turnaj bych usp určitě necpal, protože by na 1. kola bylo až moc silný:
mohla by se nechat aktualní rezervačka + upravit
a ten starší, co tam je teď např. "Furien old" (na tom by se odehrávaly turnaje)

Ten mac si nechám projít hlavou a pořešim s pár lidma ještě.
A pochybuju, že si mku nebo AK koupíš bez armoru (sebevražda), za to mac, kterej má o trošku horší recoil než MP5 (v podstatě zbraň bez recoilu skoro), bude dost vražednej v tuhle chvíli i bez armoru.

professional
06-09-15, 20:02
Já bych tam dal tu Mac, úsp na turnaj? :DDDDDDD tak Furieni nemají šanci a keď už dá antifurien 2 killy tak je to jedno. Má už na ak , mku Mac není takova zbraň že by se tam neměla dát ubírá málo maximálně na HS, a nevidím problém to tam dát....3500$ a bud Mac nebo mp5 a pak si vyberou.. :D a nevidím problém to tam nedat.


1) pochopil jsem to trochu jinak ale souhlasim s tebou
2) jako když si kupis gunu a umíš s ni tak je jedno jestli máš ap... :D
3) co hlasování? Lidi ale zase by se do toho cpali lidi co nehraju turnaje a rezervy.. to je.

CMBR
07-09-15, 21:29
2) jako když si kupis gunu a umíš s ni tak je jedno jestli máš ap... :D

Tak to opravdu není:)


3) co hlasování? Lidi ale zase by se do toho cpali lidi co nehraju turnaje a rezervy.. to je.

To je na nic, ještě budou hlasovat lidi, co to nehrajou, nebo tomu nerozuměj. Něco mě napadlo, ale sem to momentálně psát nebudu, nemám to ani poskládaný dohromady, ještě to pořešim soukromě i s jinejma lidma, který se taky ve Furienu vyznaj. Pokud to půjde a zrealizuje jednou třeba, tak to hodim i jako samostatnej thread.

E.:

no lepší s apem zvlášť na oldchooly:DD

Ani to ti nepomůže:(

professional
08-09-15, 17:36
ok a s tou gunou :D je to pravda ... i bez apu dáš ale né všechny 1-2 max 3 na ráz ale jasný no lepší s apem zvlášť na oldchooly:DD