PDA

Zobrazit normální verzi : Problem s internetom



Reflex.
07-09-15, 16:34
Dobry den, mam problem s wifi pripojenim nechapem co s tym je? priblizne pred mesiacom mi vsetko fachalo tak ak ma... problem je v tom, ze ked sa pripojim k wifine tak sa mi neda ist na internet.. ukazuje mi zlty vykricnik.. normalne som pripojeny na net, vsetky kable su spravne zapojene, na inych zariadeniach (mobil) a na pc to ide len na ntb mi to nechce ist... prosim vas poradte mi ja uz na toto skutocne nemam naladu lebo mi povolia nervy a notebook si zalieta..

Roidoc
07-09-15, 17:02
Otevři příkazový řádek a vlož do něj (postupně):


ping www.csko.cz

ping www.google.com

ping www.facebook.com

Vyfoť to a vlož to sem.

Amazing-Zajic
07-09-15, 17:55
Zkoušel si dát "Vyřešit potíže s připojením" nebo jak to je?

Reflex.
07-09-15, 18:25
Zkoušel si dát "Vyřešit potíže s připojením" nebo jak to je?

diagnostiku som skusil a vyhodilo mi to: system windows nemuze komunikovat se zazizenim (server dns)

E: na nete som nasiel typka co mal tiez ten isty problem a jemu tam poradili aby napisal tu istu ip co ma wifi do protokolu ja som to skusil a zatim mi ide net, len mam pocit, ze mi to dlho nevydrzi... ale tak uvidim.. kazdopadne dakujem za ochotu.

re1ease
10-09-15, 08:26
Musis si nastavit net

Reflex.
01-02-16, 11:23
Zasa mam ten isty problem, ze mi vyhadzuje zlty trojuholnik, protokol IP verze 4 (TCP/IPv4) zvolil som - ziskat IP adresu ze serveru DHCP automaticky, aj ziskat adresu serveru DNS automaticky a ked dam diagnostiku siete, tak mi vyhodi tento problem: adapter bezdratove pripojeni k siti nema platnou konfiguraci protokolu IP, viete mi prosim vas poradit, ako to fixnut natrvalo?

Reflex.
02-02-16, 20:39
Nikoho nic nenapada, ako to fixnut?

E: neviem v com je problem, ale ked resetnem wifi router, tak mi naskoci internet na notebooku.