PDA

Zobrazit normální verzi : Madunax



Madunax
08-09-15, 00:32
Vypis z konzole:


Hráč Madunax
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:2130035863
IP adresa 78.102.61.50
Udělen 08-09-2015 - 00:01
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 15-09-2015 - 00:01 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 23 hodin 44 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] no mik
BAN dal Admin pozor - spim :D (Byznis)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 2 (jail_brazilian_v4)






Poznamka:






Na serveru si 5 minut a banujes totalni hovna..Mikrofon mam..a to ze jsem nerekl ze je mod a napsal jsem to do chatu rozhodne neni na ban..to nemluvim o tom ze byla pul noc byl jsem u CT prvni kolo nedal jsem zadny FK nebo tak neco a na serveru bylo 5 hracu... vic k tomu snad psat nemusim...



Hrac Madunax ztraci moznost hrat dozorce na 1 tyden, duvod: [zakaz k CT] no mik (admin pozor - spim :D).
drogy : tvoja vec, ja som len hrac, ne je to jedno :))
*MRTVY* Madunax : more

Napis /resetscore (rs) pro vynulovani skore (neni nutny reconnect)
*MRTVY* Madunax : tak ti ted promluvim do mikrofonu..

pozor - spim :D : neohlaseny mod a nic , madumax znama firma
*MRTVY* Madunax : :D:D:D::D

*MRTVY* Madunax : Vsak jsem to napsal

pozor - spim :D : nezaujima ma to
*MRTVY* Madunax : :D:D:D

CRUSOE died
drogy : oznamil mod
*MRTVY* Madunax : Kramy mas asi ne

drogy : oznamil mod
drogy : oznamil mod
Nominace pro hlasovani: 0 z 3 moznych nominaci

pozor - spim :D dropped
pozor - spim :D opus

TU MATE VYPIS Z KONZOLE

Byznis
08-09-15, 06:51
ano bol som tam 5 min , neohlasil si mod vobec , tak som to mohol brat ze nemas mik. To ze to napises do chatu mozem brat ako NO MIK .
A potom hlavne dojdes na forum a este ma zacnes urazat "ze aky je to admin team" a nech sa uvedomim a ine sracky. Hraj normalne a nebudem ta banovat. To je vsetko z mojej strany

Madunax
08-09-15, 12:37
Úrážat..no to jo..:,DD Ano...uvědom se..jelikož banuješ totální blbosti..dáš mi ban na TÝDEN za to že jsem neohlásil mod do mikrofonu ale napsal jsem to do chatu...vždyť to není ani na přesun..:,DD ještě k tomu když na serveru bylo 5 hráčů + ty ..toto si banuj až bude bude plný server a ne když je tam 5 lidi kteří u té hry pomalu usínají
To nemluvím o tom že když jsem ti napsal že ti promluvím do mikrofonu tak jsi mi ignorantně napsal že tě to nezajímá a odpojil ses..

UNHCZ
08-09-15, 15:46
Admin je autorita, a k té se musíš patřičně chovat. Madunaxi, není to tvůj první přestupek, který by byl tolerován. Měl si tu pár potyček s dalšími adminama.
Tady : http://csko.cz/forum/showthread.php?41481-Madunax&p=361554#post361554
Tady : http://csko.cz/forum/showthread.php?39112-Madunax-(z%E1kaz-k-CT)-gt-Chemo&p=346168#post346168

Ta drzost a arogance, jak zmiňoval Chemistry se u tebe projevuje dost často.
Pokud si dostal ban a víš, že máš mikrofon, tak normálně napíšu Byznisovi na steam, PM nebo v tom Kotelna chatu, že mikrofon máš. Myslím, že by ti Byznis vyšel vstříc a možná by ten ban odstranil.

Pokud se bude nadále opakovat to, že budeš dostávat bany s podobnými důvody, může dojít k prodloužení banu, ba i permě k CT.


E: Madunaxi, zde se zase projevila tvoje výbušná stránka. Když není po tvém, začneš hned nadávat. Bany se nedávají zbytečně, mají svůj účel, evidentně u tebe by se mělo banovat na delší dobu..

Madunax
09-09-15, 18:34
Admin je autorita, a k té se musíš patřičně chovat. Madunaxi, není to tvůj první přestupek, který by byl tolerován. Měl si tu pár potyček s dalšími adminama.
Tady : http://csko.cz/forum/showthread.php?41481-Madunax&p=361554#post361554
Tady : http://csko.cz/forum/showthread.php?39112-Madunax-(z%E1kaz-k-CT)-gt-Chemo&p=346168#post346168

Ta drzost a arogance, jak zmiňoval Chemistry se u tebe projevuje dost často.
Pokud si dostal ban a víš, že máš mikrofon, tak normálně napíšu Byznisovi na steam, PM nebo v tom Kotelna chatu, že mikrofon máš. Myslím, že by ti Byznis vyšel vstříc a možná by ten ban odstranil.

Pokud se bude nadále opakovat to, že budeš dostávat bany s podobnými důvody, může dojít k prodloužení banu, ba i permě k CT.

A ty si děláš prdel ne ? :,DDD ok , ban od shiginamiho byl právem ale od Chema určo ne...pak se mi ještě Skudy měsíc smál..a furt mi do chatu psal ...Co ban?..a podobné blbosti...
Napsal jsem mu hned po udělení banu jetli sis nevšiml:) proto tam je ten výpis...já nevím..ale příjde mi hloupé banovat TOHLE když je na serveru 5 lidí...to rovnou mohl projít ostatní servery a dát ban těm co dávali party mod třeba...vždyť tenhle ban je totální sračka..:,DDDD

kono159
09-09-15, 19:10
vždyť tenhle ban je totální sračka..:,DDDD

je, ale aj tvoje spravanie je srackove niekedy

because
10-09-15, 22:07
Další čo si myslí, že o polnoci pravidlá neplatia :D Máš nabudúce hovoriť, tvoja chyba. Ban je opravnený.

Madunax
12-09-15, 23:10
Další čo si myslí, že o polnoci pravidlá neplatia :D Máš nabudúce hovoriť, tvoja chyba. Ban je opravnený.

Neříkal jsem že neplatí..ale prostě je blbost banovat tohle při tolika lidech.. vždyť se mě ani nezeptal jestli mám mikrofon..:)) a byl jsem u CT první kolo takže tak.

Tupelko
14-09-15, 07:56
souhlas s Unihocem