PDA

Zobrazit normální verzi : Unban CrazyWolf



tyger103
26-12-11, 18:29
Zdravim,můj kolega z Clanu dostal ban za WH a nejde mu sem registrovat,takže bych rád požádal o unban za něj,byl jsem na serveru s nim když dostal ban za "WH",nic neměl,znám ho i osobně,názor na admina si ponechám...
Výpis z jeho konzole:
[AMXBANS] Tvuj nick : PWS^| CrazyWolf
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 185605038
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 185605038
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 90.179.13.87
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 90.179.13.87
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Drtic Dejf
[AMXBANS] Server : Kotelna - Aim | csko.cz ( aim_map )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz

Pan admin Dejf údajně má demo,tak bych ho rád viděl,je to aim server a jestli tam někde díroval,tak to by musel dostat ban celý server,ale nebudu do toho kecat :))

Giussepe
26-12-11, 19:02
Tak na toto demo jsem velice zvědav, protože na aim_map je poměrně těžké poznat hackera, páč tam to každý děruje jak může. Ovšem i tak se na stylu hraní dá WH na této mapě poznat. No, demo nám řekne více.

Jinak jestli můžu tak bych se rád zeptal, jak může být kolega z klanu, když on má clantag "PWS^|" a ty na hlstats "(eoL^)"?

Dejf
26-12-11, 19:17
Demo je tu:http://csko.cz/dema/upload/dir/crazywolf.dem

Tak to je pravda , že na aim mapách sa wh ťažko spoznáva ,ale akým spôsobom tento hráč išiel s hráčom aj cez bedničku a potom ten predstrel tak to dával vo veľkom štýle niejak si to nemaskoval.

Giussepe
26-12-11, 19:28
Krásné demo, ten konec je naprosto průkaznej. A zrovna na tobě tigere ;) Jinak každý zkušenější hráč se na AIM mapách co nejvíce pohybuje. On spoléhal na to, že vidí přes zdi tak si může kleknout ale ani to se mu nevyplácelo. Naprosto zasloužený ban dle mého názoru. Good job.

tyger103
26-12-11, 20:16
Co se týče klanu,tak na hlstats jsme byli všichni eoL ,CrazyWolf hrál pod nickem Skyboy)) ,pak resetnuli rank na paintballu a tak jsme založili klan nový-PWS^| no když se koukneš do top15 na paintu,tak PWS vládne :)),ale to mimo téma,na demo se kouknu,ale jak říkám,známe se v klanu osobně a cheaty nevedeme..

EDIT: no tak demo jsem viděl a jsou tam 2 divný momenty,ten začátek a konec,ale celkově kdybych to zhodnotil,tak to na WH není,na kotelně máme nahraný hodně a rozhodně cheatovat na tomhle portálu a vůbec je blbost,jinak když se podívate na např. MP tak tam taky mají lidi divný momenty i já kolikrát a WH to není....At to posoudí další,ale jak píšu,fakt to cheatování nebylo.

Dejf
26-12-11, 20:32
Divné momenty tam boli aj keď som ešte nenatáčal , ale to ako išiel s mieritkom cez krabicu prestne ako išiel aj hráč a vystrelil ešte ani nevybehol hráč tak mi to potvrdilo jedna taká situácia je aj na deme .

Giussepe
26-12-11, 20:35
celkově kdybych to zhodnotil,tak to na WH není

Nevím, ale já tuto tvoji větu tak nějak nechápu. Budťo tam to WH prostě je a nebo ne. A dle dema je vidět jak tam za tou krabicí jde s křížkem rovnou zrovna podle tebe. a i ten jeho styl hraní jak jsem napsal už výše prostě dotvrzuje můj názor, že tam to WH je.


,ale jak říkám,známe se v klanu osobně a cheaty nevedeme..

To mi trochu připomíná jednu hlášku z mafie: "Nakonec tě oddělá tvůj nejlepší přítel"

Je to trochu silná metafora, ale naprosto to vystihuje. Dle tvého příspěvku usuzuji, že ho znáš asi poměrně dobře a nikdy bys do něj neřekl, že by zapl. A BUM! Wh na talíři.

snowrider
26-12-11, 20:43
Najlepšie je, ako každý "round" mieri na protihráčov za krabicou, a strieľa skôr ako jeho súper vybehne, podľa mňa má WH na 99 percent.

EOLpeters
26-12-11, 20:50
Čaute lidi,znam ho osobně a on cheaty nepoužívá na to aby si zahrál,zkouknul jsem demo a jediny co je tak divný ,že jsem tam krčí jako by neměl nohy:smart: takže s tim banem se uklidněte a radši banujte opravdový cheatery ,děkuji PS:I kdybych ho neznal osobně ani s nim nebyl v klanu ,tak bych o něm řekl že je čistý a nezkušený z toho co jsem viděl.

tyger103
26-12-11, 21:14
Znám ho už skoro 3 roky,chodíme spolu na střední školu,něco jsme za tu dobu spolu nahráli,jak CW tak na serverech,tak proto vím,že cheaty nemá.Přece je to aim server,zkuste si ho spectnout jinde a poznáte to,na Aimu se wh dost těžko posuzuje.I když to zatím nevypadá,tak doufám,že pravda zvítězí.

Kotel
26-12-11, 21:25
Divné momenty tam boli aj keď som ešte nenatáčal , ale to ako išiel s mieritkom cez krabicu prestne ako išiel aj hráč a vystrelil ešte ani nevybehol hráč tak mi to potvrdilo jedna taká situácia je aj na deme .
Napis sem casy.
Taky mi prijde jasnej. V jeden moment ma reflex 0,05 sekundy (+- 0,05 latence).
Jinak tohle je dalsi mapa, kde muze mit wh kazdej. Proste strilis bedny a davas hlavy.

Ridik :D
26-12-11, 21:34
kuknul sem demo a tohle je jasne na teto mape si muze klelknou bud totalni idiot nebo totalni lama a nebo crazywolf ala cheater vzivote sem nevidel ze by nekdo takhle hodne NEskriaval wh

vedouci venny
26-12-11, 22:29
Pravda zvítězila tyto řečičky znám osobně a tak dál je moc nic možná ještě příjde pět eOláků a napíše že ho znají osobně a nic nemá ale to ti je prd platný NS styl powa

Freiwyk
26-12-11, 23:05
myslíš, že když sem pošleš dalších X kamarádů z ''fakt c00L clanu'' s předem připravenou zprávou, že se něco změní? slyšeli jste ortel, kamarád má teď aspoň důvod, koupit si Steam.
btw, pravda zvítězí!

tyger103
27-12-11, 00:21
myslíš, že když sem pošleš dalších X kamarádů z ''fakt c00L clanu'' s předem připravenou zprávou, že se něco změní? slyšeli jste ortel, kamarád má teď aspoň důvod, koupit si Steam.
btw, pravda zvítězí!

No to,že jem přišel jeden člen z klanu se ho zastat,no a? Jestli ty by jsi se nezastal svého kámaráda,tak no,radši se zdržím komentářů....

Rozhodli jste jak jste rozhodli,chápu to,ale radši to tu lockněte,nejsem zvědavý na lidi,kteří ehm jak to napsat slušně...pouštěj se do mého clanu a pod.,uvědomte si co se tu řeší :)) nic nebudu tu psát slohovku jako by asi někdo začal psát,tak pls LOCK