PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť



Bager258
08-09-15, 19:59
Dobrý deň milí admin team. Žiadam o práva na AIM sekciu.

Niečo o mne:
Volám sa Michal, mám 17 a som s Trenčína. Chodím na SPŠ Elektrotechnickú v Dubnici nad Váhom.
Chodím do 2. ročníka. Moje hobby je csko, futbal a šport väčšinou. Csko hrám už nejaký rok takže to
poznám dosť dobre. Taktiež rád čítam niečo na spôsob Lord of the Ring a Hobita.

CSko:
Nick „baGEr | ;258“
SID : STEAM_0:1:103063304
Žiadam o práva na AIM... hax hlásim a hrám War3 a DM FFA sem tam D2 only. To, že hlásim môžu
potvrdiť admini, snažím sa cez „!“ ale väčšinou musím cez steam. Už nehlásim tak ako kedysi, že
chodím zo serveru na server a nonstop v specte. Keď vidím tak hlásim, preto je toho menej. Na
kotelni hrám už zopár rokov a určite ma tu každý pozná.

Ďakujem za odpovede.

UNHCZ
08-09-15, 20:01
https://media.giphy.com/media/GVK5Cn6tnqnUk/giphy.gif
Ale jo, doufám že se chalán poučil, nebude dělat ptákoviny, hlásí mi, Na Pivním serveru už práva nemá, tam jsem se dozvěděl, že banoval bez failů.

PRO. ty


Od Proffesionála:
Promiňte že se do toho cpu i když na to nemám co psát, ale bagera znám dlouho ještě když byl admin, něco jsem mu nahlásil a myslím si že je to vhodný kandidát na práva PRO :)

Dlouho teda admin nebyl .... :laughing1::laughing1::laughing1:

E: to byznis, Poruši snad daco? pol roka od základu prvej žiadosti prošlo tudíž..

E2: Rozhodně raději bagra, než zapatého NixOna..

Samco
08-09-15, 20:05
19:56 <bager258> prava mi nedaju ale bude sranda :D
19:55 <bager258> ja to schvalne dam :D
19:54 <bager258> ani ne :D
19:54 <apach29> :D to nebude flejm, kdyz ti budou davat vsichni proti :D
19:52 <bager258> :D
19:52 <bager258> nebude... :D urobim flejm :D

Aký to má zmysel, keď píšeš že vieš, že tie práva nedostaneš? :D

E: Či som pro alebo proti sa vyjadrím neskôr, ale nechal by som to na náborároch...

E2: Does to dobre zhrnul, prikláňam sa k jeho názoru. Čiže PROTI

Idea
08-09-15, 20:10
https://media.giphy.com/media/CM6tCJL417soE/giphy.gif

E: Aby mal ten post hodnotu, niesom proti ale aj tak to pravdepodobne bude na naboraroch kedze situacia s nim je taka ako je, ale hlasit hlasi a ak by banoval bez failu whyy nah? Pr0

Burak1
08-09-15, 20:23
Pro.

hofy
08-09-15, 20:33
Ve všech tvých žádostech jsem byl proti a vždycky se mi to potvrdilo jako dobré rozhodnutí. Zbrklost, faily, 2x vac na jeden účet (https://steamcommunity.com/id/bager258/), další snížení laťky ... Podle mě na to prostě nemáš dispozice a ani se na to moc nehodíš.

Co že už neadminuješ tady? http://www.pivnice-gaming.eu/forum/viewthread.php?thread_id=193&rowstart=0

Bager258
08-09-15, 20:37
Ve všech tvých žádostech jsem byl proti a vždycky se mi to potvrdilo jako dobré rozhodnutí. Zbrklost, faily, 2x vac na jeden účet (https://steamcommunity.com/id/bager258/), další snížení laťky ... Podle mě na to prostě nemáš dispozice a ani se na to moc nehodíš.

Co že už neadminuješ tady? http://www.pivnice-gaming.eu/forum/viewthread.php?thread_id=193&rowstart=0

Adminom som tam bol len kvôli tomu aby spm sa naučil rozpoznať cheaterov ešte lepšie. Práva spm si nechal odobrať, keďže som začal potom hrať viac tu a občasne cs:go. Tam som fail nespravil a myslím, že už ho nespravím, nakoľko som sa poučil.

Troppe
08-09-15, 21:03
Od Professionala: Promiňte že se do toho cpu i když na to nemám co psát, ale bagera znám dlouho ještě když byl admin, něco jsem mu nahlásil a myslím si že je to vhodný kandidát na práva PRO :)

because
08-09-15, 21:58
Proti :)

J3ZUsSs*
09-09-15, 07:25
Ve všech tvých žádostech jsem byl proti a vždycky se mi to potvrdilo jako dobré rozhodnutí. Zbrklost, faily, 2x vac na jeden účet (https://steamcommunity.com/id/bager258/), další snížení laťky ... Podle mě na to prostě nemáš dispozice a ani se na to moc nehodíš.

Co že už neadminuješ tady? http://www.pivnice-gaming.eu/forum/viewthread.php?thread_id=193&rowstart=0

Does to vysvetlil, PROTI.

Zoyer
09-09-15, 08:08
nie a ty to vieš

Byznis
09-09-15, 12:17
PROTI a tu ziadost rovno niekam zakopat ...

Cardoxon
11-09-15, 16:00
rofl, to už je tak pátý pokus ne? 2x vac, podle mě ty práva nedostaneš ani za fajku, ale tak třeba se pletu... :notsure:

E: každopádně, pokud potřebujete druhého support admina, který za vás bude běhat na hlášení, tak mu barvičku dejte, haxy pozná ;)

FizzyBubble
11-09-15, 16:12
Proti

DiEAcE
22-09-15, 17:44
VACy mi vysvětlil a věřím mu, stále mi něco hlásí a aktivní taktéž je. I přes jeho prohřešky bych mu ty práva dal.

Takže PRO.

mirous
23-09-15, 16:43
Nejdřív jsem nevěděl, pak se přikláněl k pro, protože druhou šanci bych Ti dal, ale když jsem viděl část chatlogu, co jsem postnul Samco, ručička na pomyslné váze se opět překulila do pozice PROTI.

pweredbytvaroh
23-09-15, 19:54
Proti, snad je to dost vypovídající názor

Hapalicek
23-09-15, 22:33
Ačkoliv to není moje Sekce, tak za mě PRO další Support se hodí :D

Klimax
24-09-15, 20:45
Pise ze sa zmenil, tak na skusku by som bol za supporta, aby aj unihoc mal svojho kolegu

Tutinko
13-10-15, 12:44
mne hlasi cheaterov, ja som za.

Bee
13-10-15, 12:52
mě nic nehlásí ani ho nikde nepotkávám na serveru - proti :D

matis
13-10-15, 13:31
Dávat práva lidem, co měli cheaty přímo na kotelně, neni dobrej nápad, protože se to pak neustále řeší. Kompromisy se můžou dělat jinde (věk, zkušenosti, pubertální nálady).
Je jedno, že jsou proti jen admini, co hrajou jinde. Pokud není fórum rozdělené na jednotlivé módy a admini vidí, co píše ten druhý, tak je to vždycky problém. Tahle chyba se v minulosti udělala hodněkrát, takže nevidím důvod ji opakovat. Většinou to končí odchodem daného admina.

hmm???

Bager258
13-10-15, 15:17
Matis moc nechápem...

Bee tak neviem no ale hrávam dosť často potvrdí ti to napr. DiE... hlásim tiež ako už potvrdili admini.

Chemo
17-10-15, 11:53
Podľa mňa by mohol dostať šancu opäť. Keď bol admin, tak s ním neboli problémy, akurát tie faily, ak tie odstránil, tak som za.

Jarny ^|
17-10-15, 22:59
Proč ne,pokial hlasi,pro.

ZeMi7
17-10-15, 23:09
Promiň, ale jsem proti. Z důvodu těch banů...

Koprakek
18-10-15, 19:04
Hlásí mi - PRO

Nihilia
26-10-15, 15:37
Jednou tu admin byl a už ví jak to tu chodí...sám si to posral, ale uvědomil si to.

Jsem PRO, aby dostal práva, ale s velkým vykřičníkem.
Pokud budeš dělat Bagře to co jsi předváděl před tím, tak to je konec.

Bee
27-10-15, 12:06
Stále se nic nezměnilo , akorát si mě přidal na steamu ale pořád mi nic nehlásí.

Byznis
27-10-15, 16:44
zmenil som nazor : PRE ( aj ked uz niesom admin)

Bager258
27-10-15, 17:07
zmenil som nazor : PRE ( aj ked uz niesom admin)
Ďakujem :) a taktiež aj ostatným

Fhacker
27-10-15, 22:09
Som PROTI! vieš čo všetko viedlo k tvojmu prvému prijatiu do AT. Bolo to dosť diskutabilné. Šancu si dostal a to veľkú, ktorú si ale premrhal tým že si dal xy fail banov, ešte k tomu tam máš VAC ban na steam ak sa nemýlim. To je u mňa ďaľšie mínus nejak neviem nájsť viac pozitíva toho že by si dostal znova šancu. Myslím že ešte stále máš čas a touto žiadosťou si len zase znova dokázal že si prchký a myslím že by tvoja prchkosť sa znova prejavila v rozdávaní fail banov. Takže zopakujem to čo v prvej vete odomňa PROTI.

Charon35
27-10-15, 22:52
Matis moc nechápem...


Dávat práva lidem, co měli cheaty přímo na kotelně, neni dobrej nápad, protože se to pak neustále řeší. Kompromisy se můžou dělat jinde (věk, zkušenosti, pubertální nálady).
Je jedno, že jsou proti jen admini, co hrajou jinde. Pokud není fórum rozdělené na jednotlivé módy a admini vidí, co píše ten druhý, tak je to vždycky problém. Tahle chyba se v minulosti udělala hodněkrát, takže nevidím důvod ji opakovat. Většinou to končí odchodem daného admina.

Čo na tom nechápeš? Ktorú vetu?

Bager258
28-10-15, 08:20
Čo na tom nechápeš? Ktorú vetu?

Potom som pochopil k comu to bolo smerovane,len som to potom uz needitoval.


Som PROTI! vieš čo všetko viedlo k tvojmu prvému prijatiu do AT. Bolo to dosť diskutabilné. Šancu si dostal a to veľkú, ktorú si ale premrhal tým že si dal xy fail banov, ešte k tomu tam máš VAC ban na steam ak sa nemýlim. To je u mňa ďaľšie mínus nejak neviem nájsť viac pozitíva toho že by si dostal znova šancu. Myslím že ešte stále máš čas a touto žiadosťou si len zase znova dokázal že si prchký a myslím že by tvoja prchkosť sa znova prejavila v rozdávaní fail banov. Takže zopakujem to čo v prvej vete odomňa PROTI.

xy fail banov? Boli 3. Za taku istu dobu ako som dal ja 3 fail bany dal aj NtO...

pweredbytvaroh
28-10-15, 20:09
xy fail banov? Boli 3. Za taku istu dobu ako som dal ja 3 fail bany dal aj NtO...

Pozor, přecházíme do ofenzívy a jdeme hrabat všude jinde než jen u sebe.

Bager258
28-10-15, 20:23
Pozor, přecházíme do ofenzívy a jdeme hrabat všude jinde než jen u sebe.

Nepovedal som, ze ja som neurobil chybu.... tak nechapem co za blbost si napisal... kde som napisal, ze len on dal faily a ja nie ?

E: ok necham to tak... :beer:

pweredbytvaroh
28-10-15, 20:38
Zjevně jsi nepochopil, co jsem tím chtěl říct. Oba dva jste nebyli přijímáni za stejných podmínek, například. Hele, mám důležitější věci na práci, tak to nech být:beer:

UNHCZ
29-10-15, 19:37
+ Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
Dávat práva lidem, co měli cheaty přímo na kotelně, neni dobrej nápad, protože se to pak neustále řeší. Kompromisy se můžou dělat jinde (věk, zkušenosti, pubertální nálady).
Je jedno, že jsou proti jen admini, co hrajou jinde. Pokud není fórum rozdělené na jednotlivé módy a admini vidí, co píše ten druhý, tak je to vždycky problém. Tahle chyba se v minulosti udělala hodněkrát, takže nevidím důvod ji opakovat. Většinou to končí odchodem daného admina.


aj preteba : aj pre Kotla: najskor si rozdel Zoida a Naruta a Zemiho na jednotlive dmntne sekcie a potom treba nieco riesit , ved je to na posmech... neprijmes cheatera co bol niekedy cheater (ani ja by som ho neprijjal (za klamstvo ale) l..ale tu ide o princip) ale ... pol zapatych kktov ti tu robi meno jak svina (pisem len ako to vidim ja ) .. napisal som to snad jednoducho aby sme sa pochopili

+1

Situace se zase hrotí, vidím to na další bagerovu žádost, která má 1000k stránek a předběhne mě v poštu viewu.
Ale teď k tématu, od toho bagrova přešlapu je skoro už rok. Tací jedinci, co již práva nemají psali to, že za rok bych mu tu šanci dal. Každý má nárok na druhou šanci a to bez debat. Inu Zoid má nárok na 10 šancí. Podívejte se do AF, kolik adminů odešlo právě kvůli tomuto jedinci, a těch od kterých bych nikdy nečekal že zapnou haxy, protože to byli mým vzorem. Ale psát k této blízké události je zbytečné, protože i kdyby se mnou souhlasili, dostanu palečky dolů.

K bagrově žádosti, jak jsem psal již na začátku, hodně mi hlásí, aktivní je dost. Tudíž by asi o lítání na hlášení bylo postaráno. Sám na sobě pozoruji, že se věnuji více již GO, než Kotelně, protože mě to tady už nebaví , a vím že mohu dělat klidně za 100 adminů, tak se prostě Traila nedočkám, protože vedení je prostě posraný z ostatních adminů a bojí se prostě co řeknou ostatní, i přesto že oni jsou vládci a ostatní mohou mít v pječi. Tady pokud se chcete zavděčit, musíte být syn kotla nebo nevlastní dcera Saintpepa.
Takže jednoduše to řeknu, bagře, hodně lidí tě v AT nechce, takže práva mít nebudeš. Díky ahoj

FizzyBubble
29-10-15, 21:23
Jelikoz od zadosti uplynuli 2 mesice, tak chci dat najevo, ze jsem nezmenil nazor, takze i kdyz nemam Unihocha rad, tak s timto souhlasim


Bhop
29-10-2015 16:47:19
STEAM_0:0:56951860
213.226.227.18
Unihoc CZ (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=Unihoc CZ&player_id=STEAM_0:0:56951860&player_ip=213.226.227.18&server_port=27045)
neser se k adminum


Bhop
29-10-2015 16:47:16
STEAM_0:0:56951860
213.226.227.18
Unihoc CZ (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=Unihoc CZ&player_id=STEAM_0:0:56951860&player_ip=213.226.227.18&server_port=27045)
bager

Hapalicek
30-10-15, 01:26
Zdar,

Uni aj Byzi sry, ale nevim proč sem zrovna serete věci se Zoidem a spol, který se "primárně" řešej v AT fórku, ten tvůj "Hate" Uni s prominutím sereš kam se dá, ať už se jedná o jedince který nechci jmenovat nebo spolek jako takovej, máte se tady normálně vyjádřit k žádosti o práva.

Kotel
30-10-15, 09:14
Do fóra už nemůže a někde se vysrat musí.

Del!k98
30-10-15, 09:22
Ono to je dosť blbé,že ste poniektorí pred pár mesiacmi dávali Pro do žiadosti,kde dotyčný zapnul cheaty(aj ked prava nedostal, ale pro ste davali.), a bagrovi davate proti , že si to tu posral failami,od ktorých už nejaka doba prešla. Ale v pohode,ja váš názor beru.

Aby to nebolo OT - Bagre, je mi to jedno či budeš mať tie práva alebo nie. Ak ich dostaneš bude aspoň o 1 aim admina naviac,ak nie, svet sa nezrúti.

E:

tu ani nejde tak o fail ako o > https://steamcommunity.com/id/bager258/

Pokiaľ viem, tak bager neni jediny ex-admin / server admin, ktorý ma vac a je to v kľude. Btw. ja nič nemam proti vac banu, tak mi to je jedno.

Charon35
30-10-15, 10:23
Piratovi ste sa div nešli predbiehať, aby ste ho podržali v Admin Teame keď dostal VAC ban, ... aj druhý VAC ban. No pokiaľ to už nieje taký kamík ako on, tak už to hold je problém jak hovno na topánke.

Rozhodnutie je na Saintpepovi.

Charon35
Ex-Náborár

matis
30-10-15, 10:33
Ono to je dosť blbé,že ste poniektorí pred pár mesiacmi dávali Pro do žiadosti,kde dotyčný zapnul cheaty(aj ked prava nedostal, ale pro ste davali.), a bagrovi davate proti , že si to tu posral failami,od ktorých už nejaka doba prešla. Ale v pohode,ja váš názor beru.

Aby to nebolo OT - Bagre, je mi to jedno či budeš mať tie práva alebo nie. Ak ich dostaneš bude aspoň o 1 aim admina naviac,ak nie, svet sa nezrúti.

tu ani nejde tak o fail ako o > https://steamcommunity.com/id/bager258/

Kotel
30-10-15, 16:48
To samé můžu říct já o tobě a ostatní to uvidí stejně. Už měsíc si nevidíš do huby. Nevím, kdo ti ublížil, ale já ne. Bezdůvodně ses do mě začal navážet a neuneseš, když udělám to samé. Když ostatní píšou blbosti, tak je většinou ignoruju. V tvém případě už to dál nejde, protože se pokoušíš ovlivnit ostatní.

because
30-10-15, 16:55
Nechces si ist zalozit thread kde to chces vyriesit a nespamovat tu niekoho ziadost?
Btw: Bol som pro ked si nemal VACčka, ale to sa zmenilo ako náhle si ich dostal a + to čo postol Samčo je jasné, že v čase podania ti to bolo uplne jedno len si sa chcel zabavat.

Bager258
30-10-15, 16:57
Nechces si ist zalozit thread kde to chces vyriesit a nespamovat tu niekoho ziadost?
Btw: Bol som pro ked si nemal VACčka, ale to sa zmenilo ako náhle si ich dostal a + to čo postol Samčo je jasné, že v čase podania ti to bolo uplne jedno len si sa chcel zabavat.

Nebolo mi to jedno... vysvetloval som to už viacerým...

+ prosím vás nerobte tu flame... na čo je to dobré ?? Aj tak sa nedohádate... bude tu len 1000 strán ničoho....

Kotel
30-10-15, 17:03
navazal som sa do admin teamu a do par kktov ... ty si to zobral osobne naco som ja iba reagoval a to ti evidentne vadilo

Osobně bych to bral, i kdybys mě v každym druhym postu nejmenoval. Jsem hodně tolerantní vůči lidem jako ty, ale všechno má svou mez.

Bee
30-10-15, 17:05
Tenhle kotel už přetekl.

Kotel
30-10-15, 17:26
EDIT: ok, vyřešeno

Fhacker
30-10-15, 18:54
+1

Situace se zase hrotí, vidím to na další bagerovu žádost, která má 1000k stránek a předběhne mě v poštu viewu.
Ale teď k tématu, od toho bagrova přešlapu je skoro už rok. Tací jedinci, co již práva nemají psali to, že za rok bych mu tu šanci dal. Každý má nárok na druhou šanci a to bez debat. Inu Zoid má nárok na 10 šancí. Podívejte se do AF, kolik adminů odešlo právě kvůli tomuto jedinci, a těch od kterých bych nikdy nečekal že zapnou haxy, protože to byli mým vzorem. Ale psát k této blízké události je zbytečné, protože i kdyby se mnou souhlasili, dostanu palečky dolů.

K bagrově žádosti, jak jsem psal již na začátku, hodně mi hlásí, aktivní je dost. Tudíž by asi o lítání na hlášení bylo postaráno. Sám na sobě pozoruji, že se věnuji více již GO, než Kotelně, protože mě to tady už nebaví , a vím že mohu dělat klidně za 100 adminů, tak se prostě Traila nedočkám, protože vedení je prostě posraný z ostatních adminů a bojí se prostě co řeknou ostatní, i přesto že oni jsou vládci a ostatní mohou mít v pječi. Tady pokud se chcete zavděčit, musíte být syn kotla nebo nevlastní dcera Saintpepa.
Takže jednoduše to řeknu, bagře, hodně lidí tě v AT nechce, takže práva mít nebudeš. Díky ahoj

Ty nevieš kedy máš držať jazyk za zubami. Takú koko**** ako si napísal tak klobúk dole. Keď nevieš tak sa nevyjadruj lebo to dopadne takto.

E:
Piratovi ste sa div nešli predbiehať, aby ste ho podržali v Admin Teame keď dostal VAC ban, ... aj druhý VAC ban. No pokiaľ to už nieje taký kamík ako on, tak už to hold je problém jak hovno na topánke.

Rozhodnutie je na Saintpepovi.

Charon35
Ex-Náborár

Cháron bagrove a piratove schopnosti by som neporovnával.

Charon35
31-10-15, 23:31
Cháron bagrove a piratove schopnosti by som neporovnával.
To je trefná pripomienka.


ale to by sme museli byt asi rok dozadu , vtedy sa este stebou (kotlom) dalo komunikovat normalne
Ja som sa za rok zmenil, Kotel sa za rok zmenil, Admin team sa zmenil, portál sa zmenil, asi sme sa všetci zmenili. Byznis, nezmenil si sa skôr ty z toho pohodového ukecaného vtipného hráča z JB na sťažovateľa numero uno? (básnická otázka, netreba odpovedať)

slide
04-11-15, 08:13
Neviem či je to aktuálne ale PROTI

DiEAcE
05-11-15, 12:16
Uz bych to hodil do archivu, tak ci tak ty prava mit nebude..

Kotel
15-11-15, 11:11
Pro. Hrál jsem s nim csgo.

Saintpepo
17-11-15, 21:10
Proti.