PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - JUMP - PRIJATY



Lurky
08-09-15, 20:19
ČESTNÉ VYHLÁSENIE

Dolu podpísaný Lurky narodený 09/12 1995
čestne vyhlasujem, že mám originál hru STEAM_0:0:33848094
čestne vyhlasujem, že po dobu najmenej 3 mesiacov pred podaním žiadosti o práva som hrával na jumps serveroch!
čestne vyhlasujem, že mám čistý trestní rejstřík (alebo lepšie povedané o ničom neviem)
čestne vyhlasujem, že hlásim cheaterov,
Som si vedomý svojich verbal abuse, napravím to!
čestne vyhlasujem, že v čase podania žiadosti o práva na jump servers som bol triezvy :-D
just kidding, ale to by som nebol ja aby som netrolil :-D
no niečo o mne čo ti poviem una momento just studying, playing video games and sleep(ing). :-D
thats all, thank u for erection, oh sorry... reaction.

LURKY

A teraz normálne, žiadam o práva na jumps servers z prostých dôvodov a to sú: baví ma to, i hate cheaters, a dosť nízka aktivita adminov hlavne na c21 a training. Čo sa týka môjho nadávania, obmedzím to na 0. Vďaka za odpovede, poprípade odpoviem na otázky na ts alebo tu písomne.

slide
09-09-15, 14:17
No neviem ako to vnímajú ostatný ale je potreba admina na jump serveroch ?

J3ZUsSs*
09-09-15, 14:27
No neviem ako to vnímajú ostatný ale je potreba admina na jump serveroch ?

Kotel raz napísal jednu vetu: "Adminov nikdy nie je dosť."

Britny
09-09-15, 15:41
Kotel raz napísal jednu vetu: "Adminov nikdy nie je dosť."

Ale určitě tím myslel Jailbreak :hypocrite:

Koprakek
17-09-15, 18:24
Já jsem PRO , hlásí mi furt něco.

Hapalicek
18-09-15, 00:23
Zdar,

+Aktivita
+Hlášení
+Skill
+Taky podal žádost nalitej

-Zachovat klidnou hlavu při HATEu na serverech :)


Za mě má taky PRO

E:

Permanentně hlásí, aktivita je taky dobrá, na serveru se chová rozumně

A Když už Hoppe napíše nějakej "Lajk" tak to za to stojí! :D

Lurky
29-09-15, 14:30
vďaka, btw... skill? kde?

mirous
02-10-15, 13:28
Ta žádost je příšerná. Asi jsem moc starej a blbej, ale vážně nechápu, jestli to má být vtipný a nebo to někdo může myslet vážně. V prvním případě asi nemám tedy smysl pro humor, pokud je to druhý případ, pak snad ani nemůžete myslet vážně, že toto bude dělat admina.

DiEAcE
07-10-15, 18:26
Nic mi do toho neni, ale admini mi daji za pravdu.

Souhlasim tady s panem Mirousem.. Na to, ze ti bude 20, tak bys mohl sepsat neco lepsiho, co se tyce editu + nadmiru zbytecnych informaci. Tahle tzv. zadost je hrozna, uznej sam a taktez moc nechapu Tvuj radoby vtipny humor.

Mej se a hodne stesti zabijaku.

DiE.

Lurky
07-10-15, 21:13
zdar, mirous, DiEAcE: no máte podobné komentáre v podstate ohľadom toho, že nanič žiadosť. Samozrejme nemôžem s vami nesúhlasiť, priznávam je to neformálne, ale predsa Koprakek a Hapalicek nemali na žiadosť žiadne výhrady a myslím že to je tým, že ma poznajú, vedia ako sa správam, a že ja nie som ako iní. O čo mi išlo v tej žiadosti mimo práv? no o to, aby sa aspoň jeden človek na tom zasmial a to sa mi aj podarilo. Šaška zo seba môžem robiť aj ide ja viem.

DiEAcE
07-10-15, 23:58
Mozna ses zasmal pri hladince jen ty, ale jen z blbe zadosti si clovek udela obrazek, mysli na to.

Lurky
08-10-15, 08:33
Mýliš sa, viac ľudí mi písalo že vtipné atd... A to máš tak... Nepísal by si to čo píšeš keby ma poznáš. Radšej ako tu riešiť to isté dookola resp. nič mi napíš pro/proti, Vďaka!

Hoppe
21-10-15, 17:53
Hlásí mi často zatiaľ všetko bez failu, aktivíta dobrá, starý admin z Naplna takže skúsenosti s adminovaním určite má.... No podľa mňa momentálne najlepší kandidát z týchto čo tu teraz žiadajú. :thumsup4:

Klimax
23-10-15, 06:24
Pro, viz. Hapaliček

hofy
31-10-15, 16:01
ValveID hráče: VALVE_0:0:1835158448
IP adresa používaná na fóru v období 08. 09. 2015 - 29. 09. 2015: 91.229.28.250

Ban udělený 21. 09. 2015: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=157829

EDIT: Věc mi byla vysvětlena tak, že na notebooku hráče došlo k výměně síťové karty s kamarádem, který měl možnost připojit se na stejnou IP adresu a na ni poté cheatovat. Dál už nic nevyřešíme, protože to nejde potvrdit ani vyvrátit. Každopádně by to téhle situaci odpovídalo.

Lurky
31-10-15, 16:26
Nečítal som jednu žiadosť, takže viem ako to zväčša dopadne.
Nebudem sa tu s nikým hádať, v tejto oblasti sa ja obhájiť neviem, o ip nič neviem ...
V podstate vám sem napíšem, že žiadny ns som nepoužíval, a KZH už vôbec nie.
Možno nie som najinteligentnejší ale až taký sprostý zas nie som, aby som cheatoval na serveroch kde žiadam o práva.
Ja priam nemám rád cheaterov, takže asi tak :)

Lurky
04-11-15, 15:14
Takže ľudia, veci sa majú tak, že posledné 2 dni som nehral lebo sa mi pokazil notas pri menení sieťovej karty, (black screen) Sieťovú kartu som menil z dôvodu toho banu, nie z toho hľadiska aby som si rychlo zmenil mac adresu, ale z toho že tá sieťová karta nebola moja. pred cca mesiacom som si s kamošom meni karty z dôvodu zmeny mac. lebo ma o to poprosil z dôvodu banu na nejakom random wow servery. Čiže ten ban je na jeho karte, ktorá bola v mojom notasi až do teraz.. Som rád, že som vam to dokazal objasniť, na požiadanie pošlem aspoň nejake dôkazy a to fotky či už toho ako sme menili tu kartu, alebo fotku zaručaku zo servisu kam som dal pokazený notas, Kto chce pochopí, kto nie nech mu je zem lahká.

matis
16-11-15, 08:52
- stale hlasy
- aktivita je dobra
- na HNS by sa uplatnil a pomoc dalsieho hopera sa zide

som ZA

Lurky
06-12-15, 21:10
Teraz budem nejakú tú dobu mimo hru, notebook v servise...

E. Vďaka za trpezlivosť, notas doma aj keď stále blbne bios ale od dnes znova začínam hrať.

Lurky
22-12-15, 21:20
Lock poprosím, odišla mi matičná doska, no coment... Nový pc budem mať najskôr o 2 týždne. Alebo jedine že by ste počkali.... Je to na vás, mesiac mimo hru je viac ako zlé ale nemôžem za to.

J3ZUsSs*
22-12-15, 22:19
Lock poprosím, odišla mi matičná doska, no coment... Nový pc budem mať najskôr o 2 týždne. Alebo jedine že by ste počkali.... Je to na vás, mesiac mimo hru je viac ako zlé ale nemôžem za to.

Určite sa dá aj počkať, tak sa nikam nežeň.

Lurky
31-12-15, 21:51
Zdravím, mám new pc, takže by už nebude problém s playedom, behom 3 dní začnem hrať. znova to vytiahnem na 80až100h za 2 tyzdne na csko hns. vďaka za trpezlivosť :)

Despe
04-01-16, 11:37
Nu na te žádosti sis mohl nechat zaležet trošku, každopádně hlásíš, zase nabíráš aktivitu, sklil máš, a celkově na serveru seš pohodář, já ti dám své málé bezvýznamné pro :-)

držím palce:happy:

Troppe
19-01-16, 17:37
Ahoj.
+ aktivita
+ chatlog
+ neustálé hlášení

Není moje sekce,ale máš Moje malé a bezvýznamné PRO

Saintpepo
03-02-16, 09:31
Žiadosť príšerná, mohol si si dať viac záležať, ale nič nemení na tom že šancu tu dostaneš. Pro