PDA

Zobrazit normální verzi : MrCaMp3R --> kroch kroch



MrCaMp3R
10-09-15, 17:50
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 156917)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 47 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Zhadzovanie hracov z vrtulniku (pravidlo c.4)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < MrCaMp3R >
[AMXBANS] Tvuj nick: MrCaMp3R
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:93403042
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:93403042
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.195.172.32
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.195.172.32
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < kroch kroch >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie Escape (ze_jurassicpark4)
[AMXBANS]





Poznamka:






Nemuzu zakladat vlastni temu tak to pisu jsem. (je to spis stiznost na admina)

Zdravim, dnes 10.9. cca v 17:35 jsem byl zabanovan za zhadzovanie hracov z vrtulniku... Nechapu proc. Stal jsem ve vrtulniku. Nejaky blb (s prominutim) tam je strka a ja za to dostanu ban? A ten admin si vsimal snad jenom me, protoze nejakej MINECRAFT HOVNO MINECRAFT porad nicil mosty kde stali hraci a admin ho videl nekolikrat. A nic. A ja stojim ve vrtulniku a dostanu ban. Nechapu.

S pozdravem Mr.CaMp3R

Samco
10-09-15, 17:53
Zdravím, ten minecraft zničil most iba raz, dal som mu slay. Teba som si začal všímať už od včera, pretože aj včera si zhadzoval hráčov dole. Ban som ti ešte neudelil, lebo si sa následne odpojil, tak som to nechal tak. Dnes už ale áno, pretože sa to znova opakovalo. Tento ban môže byť pre teba ponaučením, že toto nemáš robiť.

MrCaMp3R
10-09-15, 17:56
Počkej včera jsem ale nikoho neschazoval a neníčil mosty. A zkuste tam být přes den např. 12:00-16:00 protože tam nikdo není s adminů a pak tam je rozruch a všichni tam se schazují, níčí mosty atd. Šlo by to? No nic počkám si na UNBAN.

Samco
10-09-15, 17:58
V poslednom čase tam moc veľa hráčov nehráva, ale ak vidíš, že niekto ničí mosty, tak kľudne môžeš napísať cez ! že hráč xxx ničí mosty.

Tvoj ban je skrátený na 1 hodinu.