PDA

Zobrazit normální verzi : Petule68 (WH) --> nquyen



Petule68
11-09-15, 18:11
Vypis z konzole:


Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






mohla bych vedet za co jsem dostala BAN

Koprakek
11-09-15, 18:16
Hráč
Peet


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:989574673


IP adresa
79.170.249.4


Udělen
11-09-2015 - 15:46


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
bez radsi drepovat, wh


BAN dal Admin
nquyen (mandleman)


BAN dal Server
csko.cz | dust2 only (de_dust2)

Petule68
11-09-15, 18:30
a důvod toho proč jsem ho dostala...protože opravdu nevim co to je bez radsi drepovat, wh

nquyen
11-09-15, 20:00
http://csko.cz/dema?UPD=RdLJSuJD

FizzyBubble
11-09-15, 20:03
a důvod toho proč jsem ho dostala...protože opravdu nevim co to je bez radsi drepovat, wh

Překlad: bez radsi drepovat = Běž raději dřepovat wh = wallhack = vidíš přes stěny = cheat = podvod

E: Snad jsem pomohl no...

Petule68
11-09-15, 20:47
aha já tak něco používám stahovala jsem hru z cska tak jak jsem jí stáhla tak jí hraju stane se že občas mi vyletí obraz a vidím odlesky ale to neznamená že používám WH nebo co to je to je chyba na jiné straně né na mojí pač já opravdu Cheaty nepoužívám vždyt ani neznám pořádně zkratky CS..

jo a demo mi nejde přehrát at jsem to zkoušela tak nejde..

Zoyer
11-09-15, 21:17
http://csko.cz/articles/read/64

Maaaaaaaaaaja
11-09-15, 22:05
Ban máš za wallhack a je oprávněný. Přes zdi se ti asi lesknou postavy protihráčů ..... ale proč tak dlouhé demo xd

nquyen
11-09-15, 22:14
Přemýšlel jsem co dám do reasonu a přišlo mi vhodné začít ty cheatery něčím moralizovat.. néé domlouval jsem se na něčem a nedával sem pozor..

Je potřeba ty mladé něčím motivovat.
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=156928

Samco
11-09-15, 22:22
Ahoj, WH.

Petule68
12-09-15, 05:22
to že vidím odlesky jsem psala do CHATU ale né že vidím protihráče občas vypadne obraz a mám celej monitor bílej a jediný co vidím je obrys žádné zdi jen obrys jestli je to obrys protihráče nebo hráče se kterým jsem v týmu je jedno protože střílím a je to bud a nebo...Ale opravdu Cheaty nemám a nepoužívám nejsem dítě...

po shlédnutí videa které mi tady jistý admin zanechal jsem se po zasmála nad tím že kdyby jsem opravdu měla cheaty což neměla tak mé score by bylo úplně jiné ale jelikož očividně tady nikdo s adminu nekomunikuje i za to všechno JE TO NEOPRÁVNĚNÝ BAN a shodly se i na jiných CS 1.6 stránkách a podle nich jste tady samý děti co nepoznají kdo má cheaty a kdo ne..stručně a jasně. A o tom jestli hraju otřesně nebo jak to tam jistý admin psal je čistě moje věc jak já hraji a klidně může jít brečet...Vaše pravidla na vašich serverech sou očividně jen pro hráče, které neznáte nebo pro ty co se jen připojily na váš server protože si chtěli jen zahrát ale asi se ty pravidla jako jsou urážky, vulgarity atd nevztahují na ADMINY.. A pokud je tu aspoň někdo s Adminu normální tak by oni samy měli jít příkladem což nejdou...Není to že by jsem byla naštvaná jen mi to přijde líto z vaší strany jak jste slepý :)

jo a abych nezapomněla ještě jedna malá upomínka pro upřesnění aby si z toho tady někdo neudělal špatný okénko nemyslím to nějak zle...ale pokud rodiče slušně vychovali své děti...tak je slušnost i odpovědět :)

nquyen
13-09-15, 01:33
Píšeš totální blbosti ke kterým se nema smysl vyjadřovat. Na demu je jasné wh o kterém se nedá debatovat. Normálně bych te poslal do haje a nebavil se s tebou o ub. Radši jdi cvičit své partie ať nevypadas jak vorvaň a nevymyslej si blbosti, díky,

Novic
13-09-15, 01:48
Ahoj, taký ako ty, nám iba dokazujú to že sa staráme.
Za mňa WH.

Petule68
13-09-15, 01:58
i když mám BAN pořád hraju tak si ten Ban narvi víš kam...A věř mi i to vše se dá obejít :)

hofy
13-09-15, 13:45
Dá se to obejít jen proto, abys tady mohla hrát z neoriginální verze. Ale naštěstí je tady minimum tak nevyzrálých hráčů jako jsi ty. Tak snad ti to cheatování dělá dostatečně dobře...