PDA

Zobrazit normální verzi : Toofin (jiny hrac) --> SuZ. POWA



Toofin
14-09-15, 10:16
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 157158)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh hlasil Madunax'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Toofin >
[AMXBANS] Tvuj nick: BlackShock
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2119467361
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2119467361
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.230.48
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.230.48
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < SuZ. POWA >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fy 2 (fy_dust_tone)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Error: server failed to transmit file 'customization'
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Prosim unban uz ten hack nikdy nezapnu a vymazu ho.


Diky _Toofin_

HSMartinka
14-09-15, 10:18
To že si sa doznal znamená len to že Tvojím posledným riešením je kúpa originalnej hry cez steam

Zoyer
14-09-15, 10:23
..

Toofin
14-09-15, 11:37
..
Prosim ja a my kamosi chce hrat neslo by to udelat ze ja vam poslu IP toho praveho cheatera a mne date unban mohl bych vam chitit 2 cheatery Diky

Prosim o unban maximalne za tyden Diky

A ja sem ani nevedel ze na tom pc je takze bych byl rad kdybych dostal unban ihned a ty ip vam napisu klidne az oni pridou a muzete si je zkontrolovat ze pouzivani WH

Okamzite odepiste nebo neco delejte od toho tu jste ne tak ja chci podelanej unban tak delejte kolikrat vam mam napsat ze uz to pouzivat nebudu psal sem to asi 3x a nikdo mne nenapise unban dostanes za 5 hodin treba ne nenapise nikdo nic jen ze za rok dostanu unban.
Ale pritom sem ja nic neudelal to kretenskej kamos kterej to stahhnul a vlozil do hry ja nic neudelal ja a klidne vam napisu jeho IP at ho muzete skontrolovat napisu i IP na jakym je presne serveru ale ten unban prosim chci dostat protoze to je jedina hra co mne porad bavi a nechci davat za plnou hru 200 kdyz ji tady u vas muzu dostat a je to fakt bozi hra dekuju kdyz dostanu ten unaban uz dnes

SuZ
14-09-15, 14:26
UB nie je mozny. Ak si chces zahrat, Zoyerko ti uz vyssie napisal, ake mas moznosti, bud pockaj rok, alebo si kup csko na steame. Ak sa ti to zda drahe, tak pockaj, kym bude v akcii, tolko drobnych urcite najdes. Ale aspon uz vies, ze nemas pustat kamosa na svoj PC.