PDA

Zobrazit normální verzi : aviatik tbh --> uorietka



VEVO
14-09-15, 15:44
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 157212)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'ty tu nemas co robit retard 2'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < aviatik tbh >
[AMXBANS] Tvuj nick: aviatik tbh
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:67972441
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:67972441
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.173.80.223
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.173.80.223
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < uorietka >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Originálny thread:
http://csko.cz/forum/showthread.php?42043-aviatik-tbh-gt-uorietka
Nevidím dôvod, prečo bol thread presunutý do archívu, keďže nedošlo k žiadnemu verdiktu (1 admin za, 1 proti a 1 za skrátenie banu). Myslím, že v tomto prípade je môj multiacc irelevantný, keďže žiadam o UB do hry a nie na fórum. Čo však irelevantné nie je, je Byznisove prekračovanie právomocí. Keď on, ako admin z COD príjde na úplne iný typ serveru - JB, je len o niečo viac ako obyčajný hráč, zvlášť keď sú v danom momente na servery prítomní aj špecializovaní JB admini. Perma ban za pár ani nie príliš vulgárnych narážok, na ktorých sa iní admini len pousmejú, prípadne siahnu po možnosti mute/kick je priveľa. Očividne nie som jediný, komu sa praktiky tohto admina na JB nepozdávajú (viď http://csko.cz/forum/showthread.php?41941-Madunax). Okrem toho sa ku mne dostala informácia, že admin Byznis často vstupuje do hry pod vplyvom alkoholu, takže v takýchto prípadoch by nemal po AMX menu siahať vôbec, pretože jeho úsudok je zastretý. Nežiadam o úplny unban, keďže viem že provokácia je popísaná v pravidlách ako priestupok, avšak si myslím že primeraný interval sa v tomto prípade pohybuje v rozmedzí 3 - 7 dní. Preto prosím o prehodnotenie situácie.

matis
14-09-15, 16:47
a co ako?

Byznis
14-09-15, 17:08
k choremu cloveku sa vadsinou nevyjadrujem ... staci co si predviedol a za akym ucelom si bol v hre ... ty tu nemas co hladat a v hre uz vobec nie . A ked ja som bol "pod vplyvom" tal ty si potom trosku chory ake spravanie si tak ukazoval a ukazujes. Robis si tu z nas debilov atd atd Kazdy vie co si zac. Viac sa k banu ani k tebe nevyjadrujem. A este ta trosku lutujem ze sa prehrabavas dokonca aj vo Facebooku (proste chory primitiv co nema co za pc robit)

UNHCZ
14-09-15, 18:58
Další případ arogance mezi adminy. Aviatik si jako normální člověk přišel pro UB, ve které nepoužil žádné sprosté slovo, dodal výpis a ptal se po vysvětlení, místo toho se mu dostane pojeb od Byznise. Takto nemá vypadat správný přístup od admina k zabanovanému hráči. Ať je to klidně Puky nebo nějaký hacker co napadl Kotelnu, stále je to hráč a jako hráč má právo na požádání o UB a následné řešení žádosti.
Aviatik tu má sice špatné jméno. Admin viděl záminku k tomu, aby mu dal permu do hry.

Jsem za zmírnění banu, a to na zákaz hry po dobu 1 měsíce, a to jen za to, že za to samé byl již banován.

VEVO
14-09-15, 20:33
a co ako?
Neviem kam s touto otázkou mieriš, ak nechápeš prečítaj si prosím znova čo som napísal.

k choremu cloveku sa vadsinou nevyjadrujem ... staci co si predviedol a za akym ucelom si bol v hre ... ty tu nemas co hladat a v hre uz vobec nie . A ked ja som bol "pod vplyvom" tal ty si potom trosku chory ake spravanie si tak ukazoval a ukazujes. Robis si tu z nas debilov atd atd Kazdy vie co si zac. Viac sa k banu ani k tebe nevyjadrujem. A este ta trosku lutujem ze sa prehrabavas dokonca aj vo Facebooku (proste chory primitiv co nema co za pc robit)
Tvoj kultivovaný názor sme už počuli v minulom threade, teraz sa čaká na vyjadrenie ostatných.
"za akym ucelom si bol v hre" - bol som v nej za účelom zahrať si a zabaviť sa, ako všetci ostatní.
"ty tu nemas co hladat a v hre uz vobec nie" - za môjho pôsobenia som na Kotelne som sa previnil všade možne ale v CSku nikdy nie (nemyslím drobnosti, ale veci typu haxy). Mal som tu ban, ale vypršal, o čom sa môžeš presvedčiť v banliste.
"A este ta trosku lutujem ze sa prehrabavas dokonca aj vo Facebooku " - Nechápem.

Byznis
14-09-15, 20:41
ban upraveny : nemienim sa tu dalej hadat a potom pocuvat ze perma je vela atd od tvojich ...... http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=157212nabuduce zbytocne neprovokuj (evidentne si bol v hre len kvoli tomu)