PDA

Zobrazit normální verzi : T berrynoa! (jiny hrac) --> wowz0r



berryu
14-09-15, 19:36
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 157204)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < T berrynoa! >
[AMXBANS] Tvuj nick: BERRYNOA
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1937942408
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1937942408
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.192.4.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.192.4.146
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < wowz0r >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic





Poznamka:






Zdravim Admin Team a administratora, co mne vcera ve vecernich hodinach zabanoval.

Ve vypisu banu se samozrejme pise me ID nick a me IP. Kazdopadne nechodim po vecerech na classic strilet s cheaty, ale zahrat si. Byl bych velice rad, kdyby bylo mozno videt ostatnimi admini demo a zkontrolovano a rozhodnuto dle moznosti! Je take zajimave, ze vcera jsi nejsem jist, ze jsem de_tuscan hral, byl vubec ban na mne ? Diky za vsechna objasneni. Nejsem nejaky HERO, ktery by potreboval nutne nejakou pozornost, ale rad chodivam obcas strelit na Classic a tohle mne zaskocilo.

Dekuji za vse,
s pozdravem Berry.

wowz0r
14-09-15, 19:40
Ahoj,

ban jsi dostal zpětně poté, co jsem prošel několik HLTV a dem, mapa není rozhodující. Dej mi chvíli, vyčasuju, na základě čeho jsi dostal ban.

berryu
14-09-15, 19:43
Není problém, rád počkám, když nemám co skrývat, ani nehodlám nic tutlat :)

Díky.

wowz0r
14-09-15, 20:02
HLTV - d2 (http://csko.cz/dema?UPD=wCMpQTkr)

12:50+ - náběh long, pamatovat na provedení rushe, porovnat s dalším časem (naběhne, procheckuje přes vrata a zase se stáhne)
16:10+ - nábeh long, stejná situace, stejná zbraň, diametrálně odlišné provedení dle postavení enemy, ihned střelba přes vrata (proč to nezkusil i v 12:50?), poté vytušení enemy pod spawnem, které neviděl a nemohl o něm vědět. Pokračuje to situací na schodech, kam přibíhá až po zalezení enemy za roh, začne se otáčet pod spawn, avšak v poslední chvíli vidí přes zeď, jak se enemy vrací na mid, tak se bryskně otočí zpět na schody a čeká naň. Poté si čeká na již zmiňované vytušené enemy pod spawnem a dostává do zad.
17:56+
19:18+ - pohyb crossu
21:28 - pěkná skládačka (nepočítám mezi důkazy)
25:00+ (konkrétně asi 25:03)

Vyčasuju za chvíli další, každopádně na to, že očividně umíš hrát, tak hraješ na NS a jsi velký obdivovatel textur. To není kombinace, která by neupoutala moji pozornost.

HLTV - inferno (http://csko.cz/dema?UPD=ZOHqGSpY)

od začátku nick Anakin Skywalker, pak změní

08:20+ - rush banán, opět porovnat s následujícím kolem, kdy rushuje stejnou situaci (enemy není na balkoně)
09:40+ - rush banán, naprosto jiné řešení, když je enemy na balkoně. Přemlouvá teammate, aby šel první... nebo prostě strach?
14:50 - jak věděl o tom v chodbě?
16:55 - pěkně si počkal (slyšet byl, což o to)
20:05 - citovka
20:50 - citovka
21:10 - citovka

Hraje, jako by slyšel enemy už od spawnu, ale v 13:35 hraje jak hluchoň...

Bee
14-09-15, 20:37
12:50 - Dalo by se to ještě brát
16:10 - souhlasím s wowzorem
17:56 - wh
19:18 - takle rychle by jsi neragoval na enemy ladící s krabicí (wh)
21:28 - wh

víc koukat nebudu , tohle mi na přesvědčení stačí - WH

piratjo
14-09-15, 20:50
Clear

B!g 5m0k3
14-09-15, 20:52
Ahoj, videl som len inferno a to mi bohato stačí.
Čas 11.49 mi úplne stačil.

Cheater.

Samco
14-09-15, 22:59
Za mňa WH.

pweredbytvaroh
15-09-15, 12:16
Ač nejsem aktivní, tak snad budu mít během dne čas se na to kouknout, mohlo by to být zajímavý.

berryu
15-09-15, 16:21
Vaše názory jsou velmi zajímavé, až mi občas lichotí, je fakt zajímavé, že člověk, který si zahraje 2-3x do týdne, tam bude chodit zacheatovat :D .. jako neberu ostatních názory nikdy špatně, ale tady jste pánové úplně vedle. Fakt prosím o řádné zhodnocení, ale prosím od žádného amatéra, který je tady adminem, proto, že je na CS, několik hodin denně, ale stejně ho neumí.

Díky,
Berry.

Jarny ^|
15-09-15, 17:40
Zamna wh

pweredbytvaroh
15-09-15, 21:44
hltv z inf skoro nepoužitelný, aspoň časy kromě rushů naprosto clear, na celý nemám čas koukat, ovšem d2 16:10 a 25:00 jsou zajímavý, trochu jsem doufal, že budu mezi těmi, co napíší clear, ale spíš ne :) proti ub

Pikii :D
15-09-15, 22:52
Síce nie som na toto expert takže nejdem písať ani pro ani proti ub ,ale ten čas tvaroh 16:10 mi príde pohode podpora granaty ct,diera rush pak hlída si schody vybehne mu tam T potom aj CT ktoré hitne a ktoré začne strielať po Wowzorovi ktorý je pod T spawnom Berry zareaguje na strely a hned sa otočí pre mňa normálna situácia a 25:00 je zvláštna no.

hfQ.V
15-09-15, 23:50
Zatiaľ som videl len dust rushe sú čisté.
19:18-enemy u mňa vôbec neladí s bedňou neviem aké máš ty modely ale o pár sekúnd neskôr ako sa vracia z kát a enemy mu uteká k béčku mi príde dosť neprirodzené ako sa točí za ním a robí celkovo divné pohyby častejšie ale to nebude wh..inferno čisté som za UB...(je to napísané trochu krkolomne pretože som demá nevidel naraz a postupne som to upravoval)

a teraz niečo čo sem nepatrí ale rád by som to povedal takže ak sa nechcete zbytočne rozčúliť ďalej nečítajte..podla mňa úplne zle nastavený výber nových adminov..kladie sa veľký dôraz na správanie a vzťahy s ostatnými adminmi a skill je už len také malé plus takže je tu plno adminov čo sú v hre absolútne priemerní a preto polovica vyjadrení čo tu je stojí za hovno..sory

pweredbytvaroh
16-09-15, 09:02
Pikii, ale to hlídání je nepřirozené, s wh bys to viděl.

Maaaaaaaaaaja
17-09-15, 09:02
Snad to bude otevřené ještě v sobotu, rád bych se na to podíval pořádně. Jinak od tebe, berry, bych čekal i trošku nějakou obhajobu. Předpokládám, že to, cos tam zahrál, si snad pamatuješ a pokud jsi ten, co si myslím, tak už tím tuplem.


Poznamka by MOD:
Ano bude to otvorene este v sobotu

DiEAcE
17-09-15, 10:00
Všechny akce jsem si pustil nejméně 3x, i zpomaleně apod. WH tam určitě je a jeho tzv. Přehled, rozhodně čistý nebyl.

PROTI UB

berryu
17-09-15, 15:10
#16 Maja: Samozřejmě bych se nějakým způsobem rád obhájil, ale jak se dokážu obhájit a jak mám vysvětlit vyčasování administrátora Wowzora, prostě hraju jak jsem hrával vždy, nic se od té doby nezměnilo, já nevím jestli v té době se něco takového také muselo nějakým způsobem vysvětlovat, ale v CSku jsem fakt dlouho, než bych zneužíval svých volných chvil hraní CSka, k cheatování. A ano, jsem to já, možná mne někdo zná s dřívější doby, nikdy se o mě nic takového netvrdilo a nerad bych, aby i teď, nemám vůbec důvod proč něco takového do CSka tahat a už vůbec ne to nějak zakrývat ! Rád bych nějakým způsobem s hlavními adminy probral popř. nějak zkrekonstruoval nebo promluvil si o těch časech, které, je třeba vysvětlit, ale myslím si, že je to fakt normal hra od hráče, kterej si občas na večer střelí chvíli CSka. Pokud budou nějaké další nejasnoti, dejte mi vědět zde na fóru, rád bych kdyby se to co nejdříve vyřešilo, protože mne to docela štve, že si člověk, chodí na nějaký Classic a najednou je zabanován a to si myslím, že ještě z jiného důvodu než "Cheating" jak tvrdí Váš administrátor Wowzor, který mne asi moc na Classicu nemusí, dle pocitu.

Díky, že jsem se mohl vyjádřit, jak jsem říkal, kdyby byla potřeba cokoli probrat, jsem tady vždy na večer, občas času není, ale odepíši, jak-li to bude možné.
Berry

metriox
17-09-15, 15:58
Samozřejmě bych se nějakým způsobem rád obhájil, ale jak se dokážu obhájit a jak mám vysvětlit vyčasování administrátora Wowzora
Tým že napíšeš čo si v tom danom čase robil, prečo si sa pozrel tam a tam, napr 0:00:00 - počul som ho dupnúť tak som si tam mieril... atď. To že napíšeš že tu hráš x rokov ti nepomôže skôr ako to že napíšeš čo si v tých časoch robil.

wowz0r
17-09-15, 17:14
... a najednou je zabanován a to si myslím, že ještě z jiného důvodu než "Cheating" jak tvrdí Váš administrátor Wowzor, který mne asi moc na Classicu nemusí, dle pocitu.

To nemyslíš vážně, že ne? Vysvětli logicky vypsané časy (alespoň ty tučné), pokud si je ze hry pamatuješ. Pokud tvoje vysvětlení obstojí a většina bude souhlasit s unbanem, milerád ti ho dám. Do té doby tam budu vidět wallhack, za který jsi dostal ban. Jinak adminem jsem od července 2007, čili cheathuntím krásných 8+ let. Nejsem zelenáč, který banuje lidi jen proto, že jsou lepší než on ;)

berryu
17-09-15, 21:42
#20 Oká, to jsem rád, že jsi mi to takhle vysvětlil, jsem ponížen, již tím, že jsem dostal ban za Wallhack. Napiš mi jaké časy chceš vysvětlit, já se teda nějako pokusím, ikdyž už teď mě to docela uráží co se tady na mě hraje. Objasním to dle svého, vy si to vemte jak chcete, já odcházím s čistou hlavou vždy.

Prosím o vepsání časů, které je třeba vysvětlit a já se ke každému danému času, vynasnažím vypsat co je pro Vás "CHH" důležité..

Berry.

Pikii :D
17-09-15, 21:57
12:50+ - náběh long, pamatovat na provedení rushe, porovnat s dalším časem (naběhne, procheckuje přes vrata a zase se stáhne)
16:10+ - nábeh long, stejná situace, stejná zbraň, diametrálně odlišné provedení dle postavení enemy, ihned střelba přes vrata (proč to nezkusil i v 12:50?), poté vytušení enemy pod spawnem, které neviděl a nemohl o něm vědět. Pokračuje to situací na schodech, kam přibíhá až po zalezení enemy za roh, začne se otáčet pod spawn, avšak v poslední chvíli vidí přes zeď, jak se enemy vrací na mid, tak se bryskně otočí zpět na schody a čeká naň. Poté si čeká na již zmiňované vytušené enemy pod spawnem a dostává do zad.
19:18+ - pohyb crossu
inferno
08:20+ - rush banán, opět porovnat s následujícím kolem, kdy rushuje stejnou situaci (enemy není na balkoně)
09:40+ - rush banán, naprosto jiné řešení, když je enemy na balkoně. Přemlouvá teammate, aby šel první... nebo prostě strach?
14:50 - jak věděl o tom v chodbě?
16:55 - pěkně si počkal (slyšet byl, což o to)
TIETO ČASY prídeš mi trošku spomalený :D

Maaaaaaaaaaja
19-09-15, 18:59
Já jsem pro unban.

CMBR
20-09-15, 16:20
Inferno komplet clear:
8:20
9:40 - Chtěl se tam zakempit (aspon podle mě), tak do něj střelil..
14:50 - Díra do kina + byl v tý chodbě slyšet, jak dupal.
16:55 - Sound, jak si sám napsal.
20:05 - Reflex
20:50 - Dupal mu.
21:10 - Co mělo bejt na tomhle?

D2 taky clear:
12:10
16:10 - Zkusil prefire prostě, tamtoho na shortu slyšel střílet s dglem, tak si tam na něj počkal, jestli vyjde.
17:56 - Nikdo nebyl na A, tak se tam chtěl vrátit, ale T plantli bombu, tak se stáhnul za roh a snažil se předstřelit toho, co seskakoval z A (asi předpokládal, že bude spíš pod bednou než na ní), pak tam zahlídnul tebe, jak jdeš podél zdi.
19:18 - Pohyb crossu - rozhodně si tam nepředmířil, šel to jen zkontrolovat - častej kemp.
21:28 - Nic
25:00 - Zajimavý, ta díra byla časovaná dobře, zrovna tam i někdo čupil, ale kdyby o něm věděl, tak to zkusí ještě víckrát.

Je pr0, nemá toho odehráno málo, má skvělý reflexy a přemejšlí u toho, já sem za ub.

E.:

Je to skill, který si občas pomůže WHčkem, ale toto na potvrzení jeho cheatingu nestačí.
WH nepotřebuje:)

UNHCZ
20-09-15, 16:34
Přesně tak, inferno se dá vysvětlit, jako clear.
Dust2.
Berry je profík, který tu mapu má 100% nafetovanou, tam se musíme trochu pozastavit.
Nelíbí se mi vůbec akce na midě, jak mu tam jde jeden na zelenou, poté 2 ze schodů, tato akce by se dala posoudit jako WH.
16:50 - "wh"
17:56 - Dá se předpokládat, že má rychle reflexy, tudíž při zpomalení se dá vidět, jak tam enemy naskakuje do longu - clear
12:50 - Toto se nedá brát skoro jako WH čas ale o intiuci. Slyšel tam střílet galil + AWP, tudíž je jasné, že to nerushne. Ale zase to nepatrné checkování přes dveře, no u tohoto času jsem si nebyl jistý
25:00 - Defalutní děrování rohu. V tom rohu stávají enemy na 90%. clear

Je to skill, který si občas pomůže WHčkem, ale toto na potvrzení jeho cheatingu nestačí.

Ales
20-09-15, 19:51
Koukal jsem jenom d2 a mi to stačí...za mě WH! Proti UB

nquyen
22-09-15, 21:35
a teraz niečo čo sem nepatrí ale rád by som to povedal takže ak sa nechcete zbytočne rozčúliť ďalej nečítajte..podla mňa úplne zle nastavený výber nových adminov..kladie sa veľký dôraz na správanie a vzťahy s ostatnými adminmi a skill je už len také malé plus takže je tu plno adminov čo sú v hre absolútne priemerní a preto polovica vyjadrení čo tu je stojí za hovno..sory
Heh, jinak jsem pro unban.

B!g 5m0k3
22-09-15, 21:47
Podľa toho čo tu píšete, že inferno je k ničomu, tak mi to nedalo a prezrel som si to pekne frag po fragu a stále si stojím za tým čo som už napísal.
3:36 mieri tam skôr ako vybehne
4:04 jak si vedel?
11:49 odporúčam si to pozrieť z podhľadu hráča S#IT


E: nedá mi to, musím sa k tomu vyjadriť

a teraz niečo čo sem nepatrí ale rád by som to povedal takže ak sa nechcete zbytočne rozčúliť ďalej nečítajte..podla mňa úplne zle nastavený výber nových adminov..kladie sa veľký dôraz na správanie a vzťahy s ostatnými adminmi a skill je už len také malé plus takže je tu plno adminov čo sú v hre absolútne priemerní a preto polovica vyjadrení čo tu je stojí za hovno..sory
jediný kto tu teraz píše sračky si ty..
je mi jasné, že to bolo myslené na mňa, pretože som tu asi dva týždne a vyjadril som sa ako prvý TA..
PS: ja neriešim nič iné len to čo sa mňa týka a toto je moc..

E2: vyriešené v PM

CMBR
22-09-15, 22:40
Podľa toho čo tu píšete, že inferno je k ničomu, tak mi to nedalo a prezrel som si to pekne frag po fragu a stále si stojím za tým čo som už napísal.
3:36 mieri tam skôr ako vybehne
4:04 jak si vedel?
11:49 odporúčam si to pozrieť z podhľadu hráča S#IT


3:36 - Sound, dupal mu.
4:04 - Střílel odtamtud.
11:49 - Stříleli i dupali všichni.. kouknul sem si to i z pohledu S#IT-a, ale furt nevim, co by mi z toho mělo dojít..

B!g 5m0k3
22-09-15, 23:29
3:36 - Sound, dupal mu.
4:04 - Střílel odtamtud.
11:49 - Stříleli i dupali všichni.. kouknul sem si to i z pohledu S#IT-a, ale furt nevim, co by mi z toho mělo dojít..

Ani v jednom z týchto prípadov by som sa na zvuk nespoliehal.
3:36 kúsok za ním išiel spoluhráč
4:04 strelba tam je, čiže nemohol počuť, že mu tam ide a je tam strašný predstrel
11:49 počuť len dupanie, strelba začala až keď on vybehol

dhaaqu
23-09-15, 02:30
Projel jsem wowzorovy časy:

Berry můžeš mi říct, jak jsi na d2 v 16:10 tušil čekající enemy pod spawnem, než jsi vyběhl z longu?

Kromě tohoto času je všechno clear a třeba inferno 14:50 je slyšet, už když berry walkuje schody a pak nadupe ještě několikrát. To jako ukázkový příklad pro lepší posuzování soundu, když něco banujete.
Pochvala chamberovi a unihocovi za solidní vyčasování ve chvíli, kdy tu všichni (resp. všichni mladí) volali proti UB.

Tohle je za UB, hráč je zabanován a smrdí to tu příliš dlouho.

ParadoXX
23-09-15, 09:11
tak sem se na to podival.Kvůli vám se m nainstaloval cs.Je clear

mirous
23-09-15, 10:25
Můj názor je v AF, osobně tam nevidím alespoň 3 jednoznačně usvědčující časy, takže bych neotálel s UB.

Giussepe
23-09-15, 12:11
Mám z toho rozporuplné dojmy.

Na jednu stranu tady cmbr říká, že v tom čase 3:36 na infernu, slyší enemy přes své a spoluhračovy kroky, ale na druhou stranu v čase 13:15, když vyskočí z kina tak vlevo jdou vidět 2 T a když se vrací zpátky tak mu tam to druhé T dupe jako slon, ale na tyhle kroky nereaguje vůbec.

Zase v čase 18:43 dá hrači Jewinatorr uplně random díru, ale když v čase 21:15 na banánu, jde jasně vidět jak tam padají na zem nábojnice, kde by šlo děrovat lehce, tak na to nereaguje.

wowz0r
23-09-15, 12:32
Giuseppe, čteš mi myšlenky, stejnou věc jsem si říkal, když jsem na to koukal.

Dhaaqu, tenhle čas mi nesedí ze všech nejvíc
Pokud je to pro, který umí hrát, což podle stylu hry rozhodně umí, proč někdy vytuší enemy, i když o něm nemůže vědět a jindy ignoruje i jednoduché a zřetelné enemy?

Naopak jsem zklamán některými z vás, kteří napíší: "jsem za ub", ale nevysvětlí důležité časy. Každopádně pokud to tu bude viset ještě zítra a nedojde se k rozhodnutí, se kterým by souhlasila většina, udělím i proti svému nejlepšímu svědomí unban. Na rovinu ale říkám, že podle mě čistý není. Takových jsem už viděl dost.

fnyy
23-09-15, 12:55
Nevim proc se banoval,kdyz to neni zdaleka doreseny v admin foru.To mohlo byt jasny hned,ze si da zadost o unban...

muj nazor byl clear a to se nemeni.

Giussepe
23-09-15, 14:33
Zkouknul jsem ještě jednou dust2 a čas 16:27+ je jasný wh. CMBR, ty si jakžtakž "obhájil" toho borca na schodech, ale vysvětli mně, jak věděl o tom pod spawnem.

16:29 - kuk, už mi tam stojí ERROR 99 tak se stáhnu zpátky a ze schodů už mi vylejzá.
16:33 - na schodech má kalacha, já dgla a nemůžu ho trefit tak dám aspoň toho na blízko. Sice mi walkuje, ale aj tak o něm vím.

17:56 - tam se mi nepozdává, jak děruje wowz0ra, to by asi bylo lepší zhlédnout s wh, jak moc je přesný.

B!g 5m0k3
23-09-15, 16:07
Stále mi tu nikto nevyvrátil tie "3" časy.

Mám z toho rozporuplné dojmy.

Na jednu stranu tady cmbr říká, že v tom čase 3:36 na infernu, slyší enemy přes své a spoluhračovy kroky, ale na druhou stranu v čase 13:15, když vyskočí z kina tak vlevo jdou vidět 2 T a když se vrací zpátky tak mu tam to druhé T dupe jako slon, ale na tyhle kroky nereaguje vůbec.

Zase v čase 18:43 dá hrači Jewinatorr uplně random díru, ale když v čase 21:15 na banánu, jde jasně vidět jak tam padají na zem nábojnice, kde by šlo děrovat lehce, tak na to nereaguje.
Aj ja úplne súhlasím, v niektorých prípadoch jeho prehľad o hráčoch je až veľmi dobrý.

CMBR
23-09-15, 16:37
Ani v jednom z týchto prípadov by som sa na zvuk nespoliehal.
3:36 kúsok za ním išiel spoluhráč
4:04 strelba tam je, čiže nemohol počuť, že mu tam ide a je tam strašný predstrel
11:49 počuť len dupanie, strelba začala až keď on vybehol

Já bych teda spolíhal:)
3:36 - I přesto bylo to Tčko slyšet.
4:04 - Střílel odtamtud, nasprejoval logo a na poslední chvíli to dupání slyšet bylo.
11:49 - Furt nechápu, co na tom čase vidíš, samej slon to tam byl..



ale na druhou stranu v čase 13:15 mu tam to druhé T dupe jako slon, ale na tyhle kroky nereaguje vůbec.

Zase v čase 18:43 dá hrači Jewinatorr uplně random díru, ale když v čase 21:15 na banánu, jde jasně vidět jak tam padají na zem nábojnice, kde by šlo děrovat lehce, tak na to nereaguje.

13:15 - To opravdu nevim, co se mu honilo hlavou v tu chvíli, ale taky se mi občas stane, že kolikrát neslyšim nějakýho slona, prostě přeslechnu. Na tohle by se hodilo vysvětlení od Berryho, nijak to nemůžu obhájit na 100%.
18:43 - Slyšel tam dupat toho, co byl za nim, tak zkusil (chápu, že to byl asi čas na srovnání, ale i tak). → 21:15 - Viděl letět HEčko z pravý strany, tak čekal, až mu vyběhne, pak tam hodil někdo smoke, tak zkusil random prefire.



16:29 - kuk, už mi tam stojí ERROR 99 tak se stáhnu zpátky a ze schodů už mi vylejzá.
16:33 - na schodech má kalacha, já dgla a nemůžu ho trefit tak dám aspoň toho na blízko. Sice mi walkuje, ale aj tak o něm vím.

17:56 - tam se mi nepozdává, jak děruje wowz0ra, to by asi bylo lepší zhlédnout s wh, jak moc je přesný.

16:29 - Error byl slyšet i přes ty CT slony a to v čase 16:26/27/28, až pak tam jen čekal a nawalkoval.
16:33 - ↑ pak už si ho jen zkontroloval, jestli mu už jde.
17:56 - Zahlídnul ho tam, podle mě to ani nemělo bejt po něm, ale prefire na týpka, co seskočil z plantu, každopádně pak už o wowzorovi věděl, protože ho tam zahlídnul.

E.:

Stále mi tu nikto nevyvrátil tie "3" časy.
Tak to bych zrovna netvrdil:D

matis
23-09-15, 17:41
tak som to cele presiel zas a znova a znova a znova....skusal som sa vzit konecne do profi hraca :D

nepaci sa mi to tusenie supera, ale zial musim uznat je to skill a myslim, ze tieto dema su hodne malo na ban

dhaaqu
23-09-15, 18:03
Je treba rozlisit naznaky, ktere vedou k podezreni a dalsimu sledovani a jasne wh casy a tech tu dostatek nemame. To nikomu nebrani si namatkou stahnout jeho budouci dema, to nic nemeni na tom, ze na ban to ted neni.

wowz0r
23-09-15, 18:38
UNBANNED

Většina se rozhodla. Omlouvám se tedy za neoprávněný ban, užij si další hru.

dhaaqu
23-09-15, 20:20
Modi vlakno nechte zatim otevrene, rad bych si vyslechl berryho objasneni zmineneho casu...

ParadoXX
23-09-15, 23:19
asi nás nebude mít moc rád
Já sem sice inferno neviděl,ale myslim,že nemusí nic vysvětlovat.Každej to hraje individuálně a každej tuší,předvídá a střílí jinak.
BTW: řek bych,že ste právě přišli o dobrýho hráče,co si sem přišel zahrát.Pochybuju,že se sem vrátí