PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Jail Breaku.



Qviks
27-12-11, 10:59
Zdravím, rozhodl jsem se že si taky podám přihlášku o admina na JB, poslední dobou je tam velký nepořádek. Znají me hlavě hráči JB.

Minulost
Asi před 3 lety mě poprvé k CSku přivedl kamarád se kterým jsem se učil programovat, v té době mě to děsně bavilo, avšak postupem času mě to bavit přestalo a skončil jsem u jedné MMORPG hry, ale pořád jsem si chodíval zastřílet. Po každodenním vysedáváním na TS jsem zjistil, že pár lidí si taky chodívá zahrát CSko. A tak jsem to s nimi začal hrát, z čehož vzniklo i http://www.youtube.com/watch?v=C0i_6es2Tn0&list=UUtbGn8UZvYwom-66ltTU66Q&index=20&feature=plcp. A díky nim jsem se dozvěděl že existuje i nějaký Jail Breake, a tak jsem skočil tady na Kotelně.

O mně
Narodil jsem se roku 1995.
K mým zálibám patří počítač a občasné popíjení s Přáteli.
Kontaktovat mě můžete na skypu: Qviks Ephor nebo Ephor4story@seznam.cz

AMX & Steam
Steam jsem si pořídil dnes, takže zkušenosti s AMX nemám žádné.
Steam nick: Qviks123
Steam ID: STEAM_0:0:47692648

EDIT: Dejf je ochoten mě AMX naučit.

ZEUS
27-12-11, 11:08
Žádost pěkná, jen mě znepokojuje tvoje historie banu.
pro ostatní, VALVE_0:0:282701143 zadejte si to do banlistu.

Charon35
27-12-11, 11:16
Zdravím, rozhodl jsem se že si taky podám přihlášku o admina na JB, poslední dobou je tam velký nepořádek.
Ku ktorému si veľkým mechom nezbednosti prispel aj ty:
http://csko.cz/bans/ban_search.php - 9 banov všetko z JB a teraz žiadaš o práva na JB? Urobiť capa záhradníkom? NIE

Qviks
27-12-11, 11:17
Ano, BANy tam jsou. Hlavní důvod je že jsem býval opravdu často on-line a zkrátka jsem se nudil.

Rixie
27-12-11, 12:18
Aha, takže když nudíš, děláš bordel? :D To mi hlava nebere. Hráč si dobrý, ale mám pocit že bys neudržel chladnou hlavu a banoval za voloviny. Já to zatím nechám otevřené :)

grEy
27-12-11, 12:27
Suhlas s Rixiem. Inak podla hlasu sa mi zdalo, ze mas viac ako 16.

Qviks
27-12-11, 12:29
Aha, takže když nudíš, děláš bordel? :D
Přesně tak, jsem docela hyperaktivni. Naštěstí už sem našel hru ke které se chodím odreagovat.

Qviks
27-12-11, 12:31
Suhlas s Rixiem. Inak podla hlasu sa mi zdalo, ze mas viac ako 16.
Ano, to mi říká spousta lidí. Na TS mi tipovali přes 20

Luccy
27-12-11, 12:32
Ne

Damon
27-12-11, 15:19
Používej Edit a za mě máš NE důvod vyrušuješ simona byly na tebe stížnosti že dáváš FK a mohl bych pokračovat.

Dejf
27-12-11, 16:15
Ja JB hrávam dosť dlho , teraz už nie ani tak často a s Qviksom som zatiaľ problém nemal myslím si ani jeden , ako už vulgarizmus tak aj FK som ho ešte nevidel dať iba ak omilom to asi všetci vieme ako myslím. A to vyrušovanie simona to si myslím , že to sme každý taký keď ťa niečo napadne tak to povieš .

Ale každý má svoje + aj - , no zatiaľ na Qviksovi mne sa zdá , že je viacej tých +. Neviem vec názoru 100 ľudí 100 chutí , takže tak.

Napriek tomu čo som tu všetko teraz napísal , či som pre alebo proti poviem až neskôr , predsa treba nechať žiadosti aj trošku času.

chmod a+x /bin/laden
27-12-11, 16:44
Každému žadateli o admin, který byl v posledních třech měsících oprávněně zaBANován, radím, aby se uklidnil a zkusil chvíli sekat dobrotu. Totéž udělám v tvém případě - nevidím jediný důvod pro udělení práv, protože ty bys na serveru pořádek neudělal, že?

NE.

Dejfe, neslibuj každému, že ho naučíš s AMX, protože pokud už někoho naberem, tak AMX se jistě naučí i sám. Nějak se nám tady hromadí žádosti, které odkazují na tvou osobu.

Dejf
27-12-11, 18:08
Každému žadateli o admin, který byl v posledních třech měsících oprávněně zaBANován, radím, aby se uklidnil a zkusil chvíli sekat dobrotu. Totéž udělám v tvém případě - nevidím jediný důvod pro udělení práv, protože ty bys na serveru pořádek neudělal, že?

NE.

Dejfe, neslibuj každému, že ho naučíš s AMX, protože pokud už někoho naberem, tak AMX se jistě naučí i sám. Nějak se nám tady hromadí žádosti, které odkazují na tvou osobu.

Chmod keď mi niekto napíše či by som ho doučil amx tak mu odpíšem pravdu , som ochotný proste poradiť, keď som začínal ja napísal som cez ! adminom , že koľko dávajú bany zato a oni mi ochotne odpísali , takže z vlastnej príjemnej skúsenosti som ochotný poradiť ako som už napísal všetkým novým adminom ktorý by potrebovali pomoc , zato že napíše do žiadosti že dejf by ma doučil amx to netreba brať tak že sa za neho zaručujem alebo niečo podobné . Myslím že keby niekto nevie amx tak mu s tým neradím len ja ale aj všetci ostatný admini. Sme tu ochotný ;-).

Charon35
27-12-11, 18:30
Ono je jasné, že admini z daného serveru by mali pomôcť v začiatkoch každému, ale je pravda, že nejak veľa žiadateľov vsádza na to, že im pomôže, ak do žiadosti spomenú iných adminov.

Myslím si, že tu rozhodlo tých 9 banov, z toho posledný (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=11224) bol len pre pár týždňami.

ZEUS
28-12-11, 12:20
Mám tušení, že máš od všech ne. Do kolen tě poslala Tvoje historie banu.
Lock