PDA

Zobrazit normální verzi : [T]erka>_< --> Naspeedovana veverka



Maty1
21-09-15, 10:34
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 157722)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'SH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [T]erka>_< >
[AMXBANS] Tvuj nick: [T]erka>_<
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1235003359
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1235003359
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.202.87.149
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.202.87.149
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Naspeedovana veverka >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_r





Poznamka:






Zdravim A-Team. Chci jen rici ze jsem zadne Hacky-Speed Hack.
Podle Admina Naspeeedovana veverka Sh-Speed Hack mam kdybych mela Speed Hack v tom pripade proc bych jsem si kupovala VIP?! kvuli Adminovi vyhozene prachy a taky abych se dostala na portal serveru si nebudu kupovat Origo CS 1.6
Proto zadam vas Admini o Unban dekuji :)

matis
21-09-15, 13:16
pockaj si na demo!!!

Maty1
21-09-15, 13:35
Ahoj už čekám od 9:00

Troppe
21-09-15, 13:57
Ahoj,dostal jsem hlášení na Steam,tak jsem přišel na Server.
Demo je krátké,ale myslím,že je tam ten SpeedHack vidět.
http://csko.cz/dema?UPD=QLggajaP

Přišel jsem na Server a viděl jsem,že tam někdo rychle běhá,tak jsem začal točit.
Jak jsem už psal,demo je krátké. Kamarád má prý delší tak jak příjde,pošle mi ho.

PS: Založíš to v 9. Ale většina lidí chodí do školy/do práce,tak to musí chviličku počkat.

Přeju hezký den :)

matis
21-09-15, 13:57
Ahoj už čekám od 9:00

Tak este cakaj..

Samco
21-09-15, 14:07
Ahoj, SH.

Maty1
21-09-15, 14:18
zadne sh nepouzivam protoze vim ze mam vip -_- ted mi kvuli vymislu viprší škoda peněz

Troppe
21-09-15, 15:21
*Čekal jsem,že to Demo od Ármyho bude delší,nevadí.
Znovu,je to tam vidět.
http://csko.cz/dema?UPD=oqYonA5m

Přeju hezký den :)

Novic
21-09-15, 15:41
Ahoj, SH

Maty1
21-09-15, 16:05
Škoda myslela jsem že Kotelna je lepší než Gamesites.cz asi jsem se mýlila škoda peněz na koupeném vip na kotelně no co když to všichni říkáte tak si to užíjte nekoupím si přece origo jen kvuli tomu že mám pravdu a žádné hacky nemam[Chci říct hoši budete my chbět [A]rmy skill,naspeedovaná veverko i když jsem sh neměla ale budeš my taky chybět i zbytek lidí na BaseBuilder + XP 1/2 Tímto chci poděkovat klukum že mě to trochu naučili a sezná myli proto vám chci poděkovat kluci! :) :cray: :cray: :sad: asi to tak bude lepši Naschle s pozdravem Terka z prahy :) :(

Troppe
21-09-15, 16:18
Škoda myslela jsem že Kotelna je lepší než Gamesites.cz asi jsem se mýlila škoda peněz na koupeném vip na kotelně no co když to všichni říkáte tak si to užíjte nekoupím si přece origo jen kvuli tomu že mám pravdu a žádné hacky nemam[Chci říct hoši budete my chbět [A]rmy skill,naspeedovaná veverko i když jsem sh neměla ale budeš my taky chybět i zbytek lidí na BaseBuilder + XP 1/2 Tímto chci poděkovat klukum že mě to trochu naučili a sezná myli proto vám chci poděkovat kluci! :) :cray: :cray: :sad: asi to tak bude lepši Naschle s pozdravem Terka z prahy :) :(

Podívej se prosímtě na ty dema,je to očividné,děkuju.

matis
21-09-15, 16:24
Ako prehrat demo (http://csko.cz/articles/read/64)