PDA

Zobrazit normální verzi : [T]erka>_< --> Naspeedovana veverka



Maty1
21-09-15, 15:09
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 157722)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'SH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [T]erka>_< >
[AMXBANS] Tvuj nick: [T]erka>_<
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1235003359
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1235003359
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.202.87.149
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.202.87.149
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Naspeedovana veverka >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_r






Poznamka:







Zdravim A-Team. Chci jen rici ze jsem zadne Hacky-Speed Hack.
Podle Admina Naspeeedovana veverka Sh-Speed Hack mam kdybych mela Speed Hack v tom pripade proc bych jsem si kupovala VIP?! kvuli Adminovi vyhozene prachy a taky abych se dostala na portal serveru si nebudu kupovat Origo CS 1.6
Proto zadam vas Admini o Unban dekuji :)
Neco pro Kotelnu a kluki:
Skoda myslela jsem ze Kotelna je lepsi nez Gamesites.cz asi jsem se mylila skoda penez na koupenem vip na kotelne no co kdyz to vsichni rikate tak si to uzijte nekoupim si prece origo jen kvuli tomu ze mam pravdu a zadne hacky nemam[Chci rict hosi budete my chbet [A]rmy skill,naspeedovana veverko i kdyz jsem sh nemela ale budes my taky chybet i zbytek lidi na BaseBuilder XP 1/2 Timto chci podekovat klukum ze me to trochu naucili a sezna myli proto vam chci podekovat kluci! :) :cray: :cray: :sad: asi to tak bude lepsi Naschle s pozdravem Terka z prahy :) :(

Troppe
21-09-15, 15:11
Ahoj. http://csko.cz/forum/showthread.php?42168-T-erka-_-Naspeedovana-veverka
Nezakládej další vlákna,děkuju.

Měj se,ať se dále daří.

Maty1
21-09-15, 15:13
Ahoj. http://csko.cz/forum/showthread.php?42168-T-erka-_-Naspeedovana-veverka
Nezakládej další vlákna,děkuju.

ahoj admine ja ti to řeknu takhle každý člověk má právo na Unban když za 1.Nic nemá ani nikdy nic neměl 2.eště jsem byla tak blbá a koupila jsi na tomto serveru 2x vip nechapu jak jsem to mohla udělat
:cray::cray::cray:

Troppe
21-09-15, 15:19
ahoj admine ja ti to řeknu takhle každý člověk má právo na Unban když za 1.Nic nemá ani nikdy nic neměl 2.eště jsem byla tak blbá a koupila jsi na tomto serveru 2x vip nechapu jak jsem to mohla udělat
:cray::cray::cray:

Podívej se na ty dema prosímtě,je to očividné.

Maty1
21-09-15, 15:20
Podívej se na ty dema prosímtě,je to očividné.

nejde mi to přehrát....

matis
21-09-15, 15:22
ahoj admine ja ti to řeknu takhle každý člověk má právo na Unban když za 1.Nic nemá ani nikdy nic neměl 2.eště jsem byla tak blbá a koupila jsi na tomto serveru 2x vip nechapu jak jsem to mohla udělat
:cray::cray::cray:

pozri moja...je tam tvoj nick, tvoje ID a aj IP, cize ban je tvoj...admin demo kde pouzivas cheaty dodal a iny admin to potvrdil...cize tu nie je co riesit...zahras si tu jedine s originalkou, ktora je zaroven tvoja posledna sanca tu hrat...zakladanim dalsis podobnych vlakien si vysluzis akurat tak ban aj na forum...

pekny den - LOCK