PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o admin práva na BaseBuilder



MartyEE
21-09-15, 18:58
xxx


původní příspěvek:

Ahojte rád by som sa chcel stáť adminom na serveroch BasBuilder.
Moje meno je Martin, mám 16 rokov a pochádzam zo Slovenska konkrétne z Veľkého Krtíša. Moje záľuby sú futbal, astronómia a hranie BaseBuilderu.

BaseBuilder hrávam už pomerne veľmi dlho cca, 2 roky. Na serveroch som pravideľne 2-4 za deň.
Takže som dosť aktívny.

Na fórko sem tam hodím nejaký ten priestupok, ktorý zbadám, ale na serveri je ich omnoho viac o ktoré by
som sa rád staral aj osobne. :) Predovšetkým posielaj dosť nahlásení aj adminovi Mariovi.

Áno moja história banov, predovšetkým už poslednú dobu sa snažím byť plne disciplinovaný a z plných síl sa budem snažiť vydať zo seba len pozitívnu energiu. :)

Prečo by som mal byť admin?
- Pretože chcem aby serveri BaseBuilder dosahovali 100% kvality, čiže poriadok musí byť. :hypocrite:

STEAM ID: STEAM_0:0:1767718
Steam profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561197963801164
Meno v hre: Martakk

Budem rád za každú odpoveď či už bude pozitívna alebo negatívna každopádne ďakujem za váš čas
a prajem pekný zvyšok dňa/večera.

Samco
21-09-15, 19:07
Neber to v zlom, ale tvoje chovanie (donedávna hlavne ku mne) a predovšetkým zvýšené ego je katastrofa. Ďalej sa vrátim k tvojej histórii banov, kde si so svojim kamíkom merrym len robil bordel na servery a znepríjemňoval hru ostatným hráčom. Určite PROTI

E: Jediné plus u teba je, že už vieš do ktorej sekcie sa dávajú sťažnosti. :thumsup4:

MartyEE
21-09-15, 19:11
Aha, okey :) dík

cyyxk
21-09-15, 19:20
PROTI viz. Samco

Troppe
21-09-15, 20:02
Potvrzuji,hlášení jsou častá. Když není na Serveru žádný Admin,tak natočí demo a pošle to mě,všechno banned.
Historie bývá často velkým mínusem,ale nemá permu. Jde o jeho chování. V poslední době se změnil.
Zatím PROTI.

Když zlepšíš svůj Chatlog,chování na Serveru a pokusíš se být míň nápadnější,tak svůj názor rád změním.

MartyEE
21-09-15, 20:05
Ďakujem :)

MartyEE
22-09-15, 16:42
x x x

Saintpepo
29-09-15, 17:50
Lock na vlastnú žiadosť.