PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s ukládáním



Smackk
21-09-15, 20:16
Ahoj,

Přejdu rovnou k věci. Mám spoustu bindů atd. atd. na ulehčení hry.. Ale když vypnu csko tak se nic neuloží a musim to bindovat vše znovu :/ už je to celkem otravný tak se s váma chci poradit co mám dělat.. :)

A ještě jeden problémek když jsem stáhl csko tak jsem si hned na začátku dal jeden nick no a ted jsem v jiném klanu tak jsem si samozřejmě nick změnil.. :D Ale opět stejnej problém když vypnu csko a pak ho znovu zapnu mám ten starej nick..(Nevím jestli je tohle zrovna chyba ,ale celkem mě štve si pořád měnit nick :/ ) :D Jinak kdo by nevěděl celou dobu se tu bavím o cs 1.6 předem děkuji za odpovědi a doufám že mi aspon s tím 1. problémkem pomůžete :)

Detektor
21-09-15, 23:41
kde si sťahoval to csko ?

Bezdak
22-09-15, 00:43
To máš pravděpodobně config jenom pro čtení. Běž do sloky kde máš nainstalované cs/cstrike a tam najdi soubor config.cfg klikni pravym a dej vlastnosti a tam odškrtni aby to bylo jen pro čtení.

Volume
22-09-15, 18:51
To máš pravděpodobně config jenom pro čtení. Běž do sloky kde máš nainstalované cs/cstrike a tam najdi soubor config.cfg klikni pravym a dej vlastnosti a tam odškrtni aby to bylo jen pro čtení.

Dík, měl jsem podobný problém.