PDA

Zobrazit normální verzi : [SOUTĚŽ O VIP NA 6 MĚSÍCŮ - do hry i na web] nebo-li.. zapojte hlavu!



pweredbytvaroh
23-09-15, 21:19
Zdravím,

z důvodu vlastnictví nepotřebných VIP kódů jsem se rozhodl uspořádat, pevně v to doufám, rychlou soutěž, ve které může vítěz získat VIP na 6 měsíců do hry a na web. S přibývajícím věkem nám bohužel odumírají mozkové buňky, a proto pro Vás mám soutěž, kde zapojíte svoji hlavu k zastavení onomu odumírání:teehee:. Je to jednoduché, kdo první z Vás rozluští 10 přesmyček, vyhrává. V přesmyčkách se skrývají filmové postavy, herci, seriály, vynálezci, fyzici, sportovci, zpěváci i politici.


BYLA OBREM
TLESKALO ANI
COBOL BARAKY
PLASTICKY VERNER
ROHATY VPRED WEB
ORGAN NEDRALA
REFERRED OGRE
CENTRALS MORGAN
MDLOBOU PLENA JANE
CASTO WIENNA


**Přesmyčky jsou uvedeny bez diakritiky. S diakritikou se ovšem objevuje pouze jediná přesmyčka (v češtině). Mimo jiné jedna z přesmyček obsahuje chyták, přijdete na něj? V případě nutnosti po několika dnech budu přidávat nápovědy.

pweredbytvaroh
23-09-15, 22:06
K vyřešení bylo potřeba 40 minut, bohužel jsem si neuvědomil, že by se mohl zúčastnit Vojta a slova v přesmyčkách jsem volil taková, aby je mohla rozpoznat většina komunity Kotelny. Ponaučení do budoucna, gratuluji Vojtovi.

FizzyBubble
23-09-15, 22:24
sláva vítězům a vipka mně

btw dobrá soutěž

pweredbytvaroh
23-09-15, 22:29
Určitě bych ti to vipko dal radši než Vojtovi.