PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na Aim / dem0



Csk
24-09-15, 15:41
Ahojte volám sa Dušan mám 22 rokov. Touto cestou chcem požiadať o práva na dust 2 only (teda Aim sekciu) chcem vám dopomôcť
.Mám velmi vela skoseností z Cskom hrávam ho od 15 rokov a to som bol 4 roky na jednom velkom portále HSA . potom sa mi to už nedalo lebo som musel odcestovať pracovne do nemecka a teraz mám už času habadej . Navštevujem všetký servery ktoré su na Csko.cz mám zakupene aj VIPčko .
Mal som svoj portál minecraft aj cs 1.6 viem si pawnovať pluginy na obe hry .

Moje hobby : Jednoznačne moja jedina láska autičko z ktorým mám vela straveneho času až potom :D priatelka a csko.
Steam ID : STEAM_0:0:39653722
Psycho : http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4045006#
(Je ich tam viacej neviem ktorý mám dať skorej :D
Jediná nevýhoda je že nehlásím Cheaterov na forum .

Dobre dakujem vám za prečitanie a odpisanie z pozdravom .

mirous
24-09-15, 19:41
Zdravím, aktivní jsi, nevím jestli hlásíš, každopádně tady na forku nemáš nic, nemyslím teď jen nahlášené cheatery, ale žádnou jinou aktivitu. Zkoušel jsi práva na GS, kde si je nedostal ( a tam je má každej cheater).

+ věk
+ aktivita
+ žádné prohřešky v chatlogu ani

- hlášení

Osobně jsem pro, aby ses více vryl do paměti adminů hlášení, já si moc neuvědomuji ani hlášení ze hry.

Jinak máš malé + za to auto, na to jsem taky blázen :) ale to Ti tu nepomůže.

Bee
24-09-15, 19:49
Když kouknu na to hlstats tak tam vidím že jsi se nejspíš připojil poprvé na server - Total Connection Time: 0d 01:25:25h
Ze hry si tě vůbec nevybavuju a z hlášení taktéž ne.

Csk
25-09-15, 10:34
Ahojte , tak vám to teda rozpoviem ako som spominal bol som na GS HLA minecraftu HLSA Cs 1.6 public ( Moje meno v hre : Použival som 3 . ScHL3jk3B3nZ , CsK^ , ale o dem0. Skončilo som na gs pre to Nemecko a potom som im pisal či ma nechcu naspeť a zamietli ma lebo mi povedal tak ked maš raz prava druhy krat nedostaneš citujem Garlina

Bee Hrávam tam pravidelne každý den minimalne 1-2 hodinky potom idem a putujem po Puboch :) neviem skusim si pozriet ine mena

matis
25-09-15, 11:16
Na tvojom mieste zacnem zvysovat aktivitu hlasenia, lebo tu nemas nic a ani z hry si nic nehlasil, nikto nepochybuje o tvojich kvalitach...

Bee
25-09-15, 17:25
Koukal jsem ty jména a máš nahráno uplný minimum , je možný že tam hráváš 1-2 hodiny denně ale to jsi musel začíta hrát tak před 3 dnama ..
K tomu nemáš žádný hlášení , protentokrát to prostě neprojde ;) Víc hraj,hlaš a zkusil bych to tak za půl roku.

Csk
25-09-15, 19:16
Dobre. Pokusím sa hrať čo najviac a skusim to potom možno :)
Chcel som skusiť či mám čancu dakujem ale nevedel som o tom že treba hlasiť na forum už budem vedieť dakujem ;)
Môžte to locknuť :) Aby tu nebol flame :)

matis
25-09-15, 19:19
Dobre. Pokusím sa hrať čo najviac a skusim to potom možno :)
Chcel som skusiť či mám čancu dakujem ale nevedel som o tom že treba hlasiť na forum už budem vedieť dakujem ;)
Môžte to locknuť :) Aby tu nebol flame :)

ukaz, ze to naozaj chces a uvidis ze to pojde...lockovat nebudem, lebo si zaujimavy typek, necham priestor, a neboj flame bude premazany

Csk
30-09-15, 19:36
Hoši za 3 dni som hral minimalne 6 hodín a nezapisuje mi to do HLstats

Maaaaaaaaaaja
30-09-15, 22:03
V chatlogu tvoje připojení jsou. Take it easy ;)

Csk
03-10-15, 20:56
Ahojte tak sa snažím hrať. Hlásim zatial to čo stretnem . Matis vyjadri sa dakujem .

Johny Pampeliska
04-10-15, 13:15
strasne mala aktivita, abys tu mohl bejt mezi nama chce to fakt tu neco nahrat, znat tu lidi a jak to tu chodi tak nejak :o)

Csk
04-10-15, 18:40
Chalani ja som si až teraz všimol že do Nazvu Topicu som napísal Aim ... za to sa velmi ospravedlnujem ! ! !
Chcel som žiadať o práva na Dust 2 Only neviem či je to ina sekcia alebo je to ta istá . Dakujem najviac hrávam iba na D2 Only občas behnem na aim

UNHCZ
04-10-15, 19:30
Když dostaneš na dust2, tak automaticky dostaneš na celou Aim kategorii. Tudíž asi 20 serverů ( DM, MP, dd2only, infernoonly, Aim,AWP ..)

Csk
08-10-15, 10:01
Môžte to locknuť zatial natahnem čas a netreba zatial prava

pweredbytvaroh
08-10-15, 11:59
Žádost může být otevřena i několik měsíců a během toho máš možnost zvýšit svoji aktivitu. Není třeba lockovat.

B!g 5m0k3
09-11-15, 21:05
Za posledný mesiac, nulová aktivita.
Hlásenia si nevybavujem žiadne.

Proti.

Samco
09-11-15, 21:27
Okrem 2 hlásení na fóre, si žiadne ďalšie nevybavujem, aktivita v hre minimálna, na fóre naposledy pred mesiacom.

PROTI

Burak1
16-11-15, 21:10
Aktivita ve hře nulová, hlášení žádné, na fóru naposled 8.10.. Proti.

Saintpepo
17-11-15, 19:43
proti.