PDA

Zobrazit normální verzi : Kentaur a málo hráčů na serveru



Martin_V
26-09-15, 17:12
Ahoj, jak jste si všichni všimly, kentaur se moc nehraje... ale proč? zbraň neni špatná, když s ní umíš, a miny jsou super, když na ne neplatí prot ani swat... pokud jsem si dobře všiml, tak ma hp a obranu 0 (v základu), takže moc nevydrží, ani když to má na full 100,100... tak by nebylo špatné dát hp 10-20 a obrana 10-20... a taky jsem si všiml, že se tam málo kdy najde plný jeden server... co takhle přidat boty? někteří jste proti tomu, aby hráči expili na botech s maximalkou, takže... pokud ve hře budou boti, tak nemuze padnout maximalka, nevim zda to pujde :D , nebo treba, z botu nebude vic jak 5 xp atd... nebavi me tam hrat 3vs3... pak jeste tech 5 lidi votne vyprazdnovaci mapu a je to v haji :D , neodsuzujte me za tento návrh, jste taky hráči COD:MW, tak se zamyslete co by přilákalo lidi... když na serveru jsou 2 lidi, tak je jasne, ze tam nepujdu, ale kdyz si pridaji treba 5 botu, tak to risknu a jdu tam :) , meli bychom se spojit a zamyslet se, zadne jine zmeny bych nedelal v itemech, nechat to, jak to je, kdyz uz jsme si na to zvykli, budu rad, kdyz napisete KAZDY svuj nazor,co by pomohlo, a prosím, nehejtujte se... a melo by se zmenami souhlasit hodne lidi (treba dat anketu at je v tom prehled) protoze to, ze jde 2 off itemy zaroven melo taky prilakat lidi a nepomohlo to..

SpLaXS
26-09-15, 18:14
Nápad dobrý, i s tou maximalkou... Jen bych ty EXP trošku poměnil (domluva mezi hráči, adminama)
Akorát, když se chceš expit, tak jsou i FY servery, ale zase naprd je, že to je dost malé, nebo jak to nazvat...
Příklad, fy_snow... začíná kolo.. malej levl (Začátečník) nemá šanci se skoro pohnout, natož obejít půlku mapy...
Buď tam vyleze krutej levl, nebo prostě člověk s int a kapku lepším levlem a nemá šanci si zahrát...
Navrhuju přidat na cod1,cod2 boty do těch 10 lidma (s boty samozřejmně)...
Pouze návrh, tak mě laskavě neukamenujte :D

fugg.

JoK123
26-09-15, 20:02
Mne sa to zas nepaci tak to rovno vezmem tu 170 a pojdem hrat proti botom + mam vip takze za kolo 65 Exp a plus 25 exp za zabitie botov dokopi je to 90 expu takze od rana do vecera budem mat 175 takze NESUHLASIM. Ale ak to bude ten bot bez expu za kill a za kolo ok :D

Martin_V
26-09-15, 20:43
Byl to jen nápad, nema to vychytane vsechny mouchy :-D

Smackk
27-09-15, 12:09
S kentaurem souhlasím,ale ti boti... Už tu dřív byli a nebyl snad den ,aby se na nich někdo neexpil.. :D takže já bych to nechal tak jak to je :)

Martin_V
27-09-15, 12:18
Dobrá, teď ještě, aby se k tomu vyjádřilo ještě pár hráčů a aby si to kotel přečetl a vyjádřil se k tomu :)

Stitnanek
27-09-15, 21:14
nejjednoduší by bylo jeden server ( fy mapy ) zrušit .. předtím tu taky nebyl a nikom nechyběl

Kotel
27-09-15, 21:30
Tohle už se řešilo. Zrušení fy nepřivede více hráčů na jiné servery. Kentaur se nahradí něčím jiným. Předpokládám, že hráčů bude pomalu přibývat.

Mettju
27-09-15, 21:37
Kotel má pravdu :)

Martin17CZ
28-09-15, 00:39
Zdravim. Tak co se tyce kenta to de mimo me. Je mi to vcelku jedno. Ale jediny co vim ze Nothinga to nasere :D. Boti... to uz tu bylo. Kdyz jsem zacinal tak jsem porad videl jak se nekdo expi na botech a za tyden ze 100 na 130.. Mozna kdyby se udelal rezim na xp ze za zabiti bota by byli 2xp a za vyhrany kolo 5xp...(pocet xp zavisi na domluve) tak to bych asi souhlasil. A jako stve me ze je to treba nejak takhle c1- 6 lidi, c2-16 lidi a fy- 9 lidi. Nejak kompenzovat by se to mohlo. Bud zrusit server ci pridat boty. Ale samozrejme ze nekdy jsou servery preplneny(malokdy..) Mejte se.

Grakon2702
28-09-15, 08:20
Proč by se měl rušit server, na kterej aktivně chodí dost lidí? Uvažujte, oni tam choděj kvůli tomu, že je to tam baví víc na ostatních. Radši vymyslete něco zajímavého pro servery, kde nikdo nechodí, aby to přilákalo víc hráčů...

Martin17CZ
28-09-15, 12:16
Proč by se měl rušit server, na kterej aktivně chodí dost lidí? Uvažujte, oni tam choděj kvůli tomu, že je to tam baví víc na ostatních. Radši vymyslete něco zajímavého pro servery, kde nikdo nechodí, aby to přilákalo víc hráčů...

To je zas pravda..

JoK123
28-09-15, 14:43
Martin17CZ ak sa kentaur nahradi za inu classu tak 1. pride pomali viac hracov (ako povedal Kotel)
2. a co sa tyka lvlu tak ak sa zrusi kent tak lvly sa maju prehodit :D

Stitnanek
29-09-15, 10:04
a proč rušit kenta ? když bude nová klasa tak kent může zostat, šak nikom nezavazá a místo 10class jich bude 11

Martin17CZ
29-09-15, 20:27
a proč rušit kenta ? když bude nová klasa tak kent může zostat, šak nikom nezavazá a místo 10class jich bude 11
tojono.. :D, Jokerisko ok :D