PDA

Zobrazit normální verzi : ^Awiiii~~* (Pekne) --> Burak1



Awii
27-09-15, 11:12
Vypis z konzole:



NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.0.106:27015
No IPX Support.
Connecting to 88.86.115.150:27051...
Trying p48/auth3/revEmu...
Connection accepted by 88.86.115.150:27051
* Privilegia nastavena

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 54
: /shop
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
^Awiiii~~* (Pekne) connected
Dz!nDz0 :P killed ^Awiiii~~* (Pekne) with knife
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 158249)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Knifebot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ^Awiiii~~* (Pekne) >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^Awiiii~~* (Pekne)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:605477085
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:605477085
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.197.243.161
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.197.243.161
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak1 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 4
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
SKILL|# `D U M [] X^^ killed The Prince^^ with mp5navy
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas





Poznamka:






Ake KB ? :D buracik si zomna robis prdel ne ?

hofy
27-09-15, 12:45
Jasný kb, demo jsem viděl před banem.

Pikii :D
27-09-15, 12:53
ako som písal do af ,kb s ktorým nevieš :D proti ub

Awii
27-09-15, 12:53
Jasný kb, demo jsem viděl před banem.

Ja nie. A O žiadnom Kb neviem. Prosím dajte ho sem ;)

Pikii :D
27-09-15, 12:55
Ja nie. A O žiadnom Kb neviem. Prosím dajte ho sem ;)

Demo sa z jedného nemenovaného dôvodu sem nemôže dať neboj je v admin fore a bude dôkladne preskúmané.

Awii
27-09-15, 12:58
Demo sa z jedného nemenovaného dôvodu sem nemôže dať neboj je v admin fore a bude dôkladne preskúmané.

Nemenovaného? ... Neviem jak to teda je či ho vôbec čávo má. A keby tak fakt neviem ako Z videa zistíte že má niekdo KB. Ale ja som ho rozhodne nemal ;)neviem O tom

Kúpim si U vás VIP A nakoniec toto... Že Kb :D tipujem že nato že akože mám Kb vás naviedlo to že to bindujem A píšem do chatu...

Burak1
27-09-15, 13:12
Navedlo mě k tomu to, že jsem měl podezření na AutoBhop. (Autobhop bývá obsažen v knifebotech)

Awii
27-09-15, 13:15
Chcem vidieť to demo. Aj S "AutoBhopom " keď už. Aj keď sa len pozriem nato ako to viem :) nech sa zabavim, aj keď má štve že aj keby tak mi práve beriete čas čo môžem hrať S mojím VIP.

hofy
27-09-15, 13:58
My máme s kb letité zkušenosti, takže ban máš určitě správně, není možnost, aby šlo o omyl. Dema k banům za kb nezveřejňujeme, ale kterýkoli admin se na něj může sám podívat a posoudit.

Awii
27-09-15, 14:22
Zrejme je možnosť O omyl lebo ja fakt žiadne Kb nemám! Akože načo by mi bolo Kb na furiene. Niesom dement aby som nevedel trafiť hráča. Stále žiadam O unban lebo som si tam kúpil VIP. Ale už takú chybu že prispejem neurobím...

Mhm mohol by sa už niekdo vyjadriť? Rád by som si zahral. Čakám tu jak dilino za neprávom daný Ban

Burak1
27-09-15, 19:54
Máš tu vyjádření od dvou adminů co viděli demo, oba cheaty potvrdili + já si také stojím za tím, že jsi zaplý. Jediné co zbývá, je počkat na vyjádření dalších a doufat, že jsme se my ostatní mýlili (což je dle mého velice nepravděpodobné).

E: Ani tento ban ti k tomu moc nepomáhá http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=125269.

Awii
27-09-15, 19:57
Máš tu vyjádření od dvou adminů co viděli demo, oba cheaty potvrdili + já si také stojím za tím, že jsi zaplý. Jediné co zbývá, je počkat na vyjádření dalších a doufat, že jsme se my ostatní mýlili (což je dle mého velice nepravděpodobné).

Tvle. Ja fakt nič nemám! A chcem hrať. Mám tam Vip... Akože toto je fakt. Nikdo sem už nedôjde. A ja ostanem zabudnutý za tvoj omyl. Ja fakt neviem jak to poznáte ale ja fakt nič nemám neviem čo tam vidíš.

HSMartinka
27-09-15, 20:02
Awii Ty sa tu obhajuješ VIPom akoby to VIP stalo 1000 kč

Awii
27-09-15, 20:07
...

...

Prepáč ze si obhajujem každý cent čo mi zoberú

wowz0r
27-09-15, 20:21
Myslím, že už stačilo, ne?

Awii
27-09-15, 20:44
Prepáč ze obhajujem každý cent čo mi neprávom zoberú


Myslím, že už stačilo, ne?

Prepáč omylom

Stále žiadam O ten UB


Máš tu vyjádření od dvou adminů co viděli demo, oba cheaty potvrdili + já si také stojím za tím, že jsi zaplý. Jediné co zbývá, je počkat na vyjádření dalších a doufat, že jsme se my ostatní mýlili (což je dle mého velice nepravděpodobné).

E: Ani tento ban ti k tomu moc nepomáhá http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=125269.

Burak pýtal si sa mi na servery či som sa poučil. A fakt som sa aj poučil. Ja fakt nemám nič neviem čo vidíte


Burak pýtal si sa mi na servery či som sa poučil. A fakt som sa aj poučil. Ja fakt nemám nič neviem čo vidíte

A fakt tam chcem hrať. Ale ja mám tento ban vážne neoprávnene. Je to asi najlepší server. A to že sa zrazu pripojim na server A vidím tam ban má zarazilo

Všetkých uzatvárate A ja tu ostanem otvorený lebo to neviete vyriešiť?? Nič nemám, nemal som A čakám tu..

Tak dáte mi Ub Alebo si mám kúpiť steam cs?

Burak1
01-10-15, 15:03
Žádost je v řešení, až se dořeší, bude případný (nepravděpodobný) unban.

Awii
01-10-15, 15:32
... Aj keď som nič nemal... Ok počkám A kúpim keď tak steam