PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o admina



KVASNO.
27-12-11, 18:01
Čavte niečo o mne volám sa Martin mám 15 rokov som zo slovenska môj koníček je futbal a pc moje meno na csko je KVASNO kazdi deň odohram 3 aš 4 hodini na csko.Moje oblúbené servery sú:JailBreak1/2 ,Furien a Deathrun preto by som chcel biť adminom na tichto serveroch.

Môj steam: _0:1:47644321
Moja skusenosť z csko:4 roky
Moja skusenonsť s adminom :ziadny

Preco chcem byť admin jenoduche csko je moja naj oblúbená hra vidím aj tak ze je vela adminov ale stále niekto porusuje pravidla a nedostane trest tím to nechcem uraziť adminov tímto myslím ze za to môzu ti co chodia hrat na server a nevedia pravidla alebo ze je niekto CT nieco urobi my sa ho opitame preco to spravil a on sa otpoji cista demencia tak chcel bi som vam pomôc ako hovoril moj dedo kazda ruka sa hodi vopred dakujem za vase dobré a negatívne správy.Bol bi som rád kebi ste my dali sancu .

Dejf
27-12-11, 18:03
Prečo máš 2 žiadosti ak smiem vedieť?

KVASNO.
27-12-11, 18:04
sori nevedel som sry

Dejf
27-12-11, 18:06
sori nevedel som sry

Nevedel si že si pred polhodinou založil žiadosť a založíš novú? Sorry ale sklerotika v admin teame asi nechceme.

KVASNO.
27-12-11, 18:14
nie som skleroti ale ja som si kukal a tu svoju zadost som nevidel tak som poslal novu

Charon35
27-12-11, 18:23
No tak nevieš ako funguje fórum, si sklerotik, nevieš písať, aktivita na fóre spočíva v 2 žiadostich po sebe.......

Skús si editnúť to steam ID. Som zvedavý.

snowrider
27-12-11, 19:22
Čavte niečo o mne volám sa Martin mám 15 rokov som zo slovenska môj koníček je futbal a pc moje meno na csko je KVASNO kazdI deň odohram 3 aŠ 4 hodinI na csko.Moje oblúbené servery sú:JailBreak1/2 ,Furien a Deathrun preto by som chcel bIť adminom na tIchto serveroch.

Môj steam: _0:1:47644321
Moja skusenosť z csko:4 roky
Moja skusenonsť s adminom :ziadny

Preco chcem byť admin jenoduche csko je moja naj oblúbená hra vidím aj tak ze je vela adminov ale stále niekto porusuje pravidla a nedostane trest tím to nechcem uraziť adminov tÍmto myslím ze za to môzu ti co chodia hrat na server a nevedia pravidla alebo ze je niekto CT nieco urobi my sa ho opItame preco to spravil a on sa oTpoji cista demencia tak chcel bI som vam pomôc ako hovoril moj dedo kazda ruka sa hodi vopred dakujem za vase dobré a negatívne správy.Bol by som rád kebI ste mY dali sancu .
Za mňa nie, znepokojuje ma tvoja gramatika.
Každý sa môže pomýliť, ale v jednej vete narobiť toľko chýb, tak to je sila.
Samozrejme, ak sú v tom zdravotné dôvody tak sa ospravedlňujem, ale mohol si si to po sebe prekontrolovať.

Používaj EDIT:
ledva mi pise klavesnica

ledma mi pise klavesnica

ja vim neni to zo zdravotnich problemov ale mam zlu klavesnicu le ten steam mam na druhom Pc ledva mi pise

Neviem ako ty, ale ak by mi poriadne nefungovala klávesnica tak si asi nepodám žiadosť.
V podstate má Charon pravdu, daj si to radšej LOCKNÚŤ.

KVASNO.
27-12-11, 19:47
ja vim neni to zo zdravotnich problemov ale mam zlu klavesnicu le ten steam mam na druhom Pc ledva mi pise

ledma mi pise klavesnica

ledva mi pise klavesnica

Charon35
27-12-11, 22:30
Steam ID si mohol editnúť do správneho tvaru aj tak.
Nevieš použiť edit a to totálne, aj keď ťa už upozornili.
Tá gramatika ma zabíja.
http://csko.cz/forum/showthread.php?4220-zadost-o-admina
Žiadne skúsenosti.
http://csko.cz/forum/showthread.php?4229-ako-vitvorit-server&p=60049#post60049 - Nevieš ani rozlíšiť admina na fóre a to chceš byť jeden z nich?!

Myslím, že sa nemáme o čom baviť. NIE