PDA

Zobrazit normální verzi : .:H.a.N.i.B.a.L:. --> Samco



hanibal
27-09-15, 14:48
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 158265)
[AMXBANS] Mas 20 hodin, 23 minut a 27 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Dohoda no kill'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < .:H.a.N.i.B.a.L:. >
[AMXBANS] Tvuj nick: .:H.a.N.i.B.a.L:.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2060015059
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2060015059
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.81.214.132
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.81.214.132
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Superheroes





Poznamka:






To ma byt sranda tak dve hry som ho killnul a bolo to vecer ze tam nikdo nebol ostatny to robia pocas dna a nedostanu ban a ktomu ze tam kazdy druhy pouziva cheaty tak to nic nikdo neriesi mam napr. nick simba pouziva ab a furt hraje bez problemou. Napriklad vcera sa tam expili a dohodly a nic furt hraju a le hlavna vec ze ja to spravym raz a mam ban tak to radsje asi budem pouzivat ab lebo za to asi ban nedostane nikdo. A este sa tam kradnu vo velkom kradnu nicki a za to nikdo nic nedostane. A som si vsimol preco som dostal iba ja ban za to ??? k tomu nekillovani musia byt dvaja a nie len jeden ?

Samco
27-09-15, 15:00
Ban dostal aj tento jedinec: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=158264

Nerobilo by mi problém skrátiť ti ten ban, prípadne dať UB, len takýmto prístupom to asi nepôjde.

hanibal
27-09-15, 15:59
Ako sorry ja som prave vstal takze trosku ma to nsralo ze som chcel si zahrat ale nemozem. Jprevda ze som to mohol napisat slusne ale ide o to ze sme dostaly ban iba mi dvaja za nekillovani. Ale mne islo iba oto niesom prvy kdo nadava na simbu ze ma ab a hraje tam furt. Mne ide oto aby sa hralo ferou. ako v pohode porusil som pravidla dostal som ban. Len sa pytam ci sa neda skratit o par hodin ? A ze slubym ze uz to nespravim ? :D a sorry ked som ta nastval alebo urazil. a mam otazku ci by si nemohol chodit castejsie na server.

Samco
27-09-15, 16:08
Ak sa ti zdá, že ten simba má AB napíš do chatu /cheater a vyber už len jeho nick. Správa príde všetkým adminom, ktorí sú v hre a niekto snáď na tvoje hlásenie príde. Čo sa týka tvojho banu, tak môžeš ísť už hrať.

hanibal
27-09-15, 16:12
Och to som nevedel dobre dakujem aj za informacie.