PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na AIM - PRIJATY



FACTOR
28-09-15, 16:29
Zdravím,
rád bych požádal o práva na "AIM" servery.

Měl jsem hodně přestávek, dlouhé pauzy, ale hraji csko snad od roku 2004, okusil jsem ještě 1.5ku. Působil jsem jako hráč, admin, redaktor na mnoha portálech, 2x jsem hrál na Invexu jako hráč, 2x byl jako manažer, mám za s sebou tak 30-50 LAN akcí, ale to už je dávno pryč, nyní hraji na ntb a myš mám za 100 kč z Tesca :D Steam mám asi už 3tí nebo 4tý (hodní kamarádi).

K mé osobě, je mi 25, pocházím z Jižní Moravy, nyní bydlím v Táboře, sloužím jako výsadkář u místního útvaru. Cvičení a různé kurzy mne limitují ještě více než přítelkyně, jinak hraji podle nálady a netu (ten mám od včera nový a zatím jede).

Kdyby cokoliv chybělo, obratem to doplním.


http://steamcommunity.com/profiles/76561197988735649/

http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3080273

Pěkný den
F '

Bee
28-09-15, 17:19
Na foru něco nahlášeno máš, aktivita tam taky je , akorát si moc nevybavuju nějaké hlášení ze hry. Ale máš odemě takové menší pro.

Samco
28-09-15, 17:25
Hlásenia máš, avšak aktivita je veľmi slabá. Zatiaľ nie som PRO ani PROTI.

E: Síce oneskorene ale aktivita sa zvýšila, chovanie je dobré, pribudli aj ďalšie hlásenia. Bol by som už PRO a zároveň cg. :)

Maaaaaaaaaaja
29-09-15, 00:28
Jak se jmenuješ ?

FACTOR
29-09-15, 16:40
Libor F.

Maaaaaaaaaaja
29-09-15, 21:37
Dík, i když se dívám, že to máš v profilu, já jsem koště. ... Jen jsem chtěl vědět, jestli jseš tento http://www.playzone.cz/uzivatel/factor-1

mirous
01-10-15, 15:29
Nahlášeno něco máš, líbí se mi Tvá žádost. Něco mi říká, že si člověk s mozkem v hlavě, který by jednal uvážlivě. Navíc po dlouhé době někdo, kdo nemá sotva oschlou občanku. Aktivitu za poslední dobu nějakou vidím, určitě vyšší než mám momentálně já. Za mě máš PRO.

Britny
01-10-15, 16:12
Pohořelice jsou jsou docela blízko Rosic, takže zdravím :))

Co se týče žádosti, tak se mi taky zdáš jako jeden z těch rozumnějších, dle steamu si tě aji ze serveru vybavuju. Za mě máš také PRO

DiEAcE
01-10-15, 19:02
Ahoj, hlaseni mas, chovas se rozumne. Urcite PRO.

Autungtung
02-10-15, 01:34
Nižší aktivita podle mě není důležitá, ne z žádného racionálního hlediska, hlavně že má rozum a pozná cheating, což snad již dostatečně prokázal.
Já osobně jsem pro, i když jsem jen malá rybka v rybníku...

UNHCZ
02-10-15, 07:03
Zvyš aktivitu a máš moje pro.

///Pro

mirous
02-10-15, 13:22
Já souhlasím s Autungtungem..samozřejmě pokud by zažádal někdo, kdo není vůbec aktivní, nemá to smysl. Ale i kdyby měl odhalit jednoho cheatera týdně třeba ze tří odehraných hodin, je to slušná pomoc. Je třeba rozlišovat, jestli v některých případech upřednostníme "lovce" cheaterů, který je furt na serverech a cíleně chodí od serveru k serveru a nebo vezmeme někoho rozumného, zkušeného, kdo si jde primárně zahrát a sem tam odhalí cheatera..snad jsem to napsal srozumitelně. Je zkrátka dobré mít od obojího trochu a vyvážit to.

FACTOR
03-10-15, 19:52
Děkuju, za pozitivní a i negativní reakce.

Ano aktivita není nikterak velká, měl jsem problémy s netem s pingem 180 se prostě nedalo střílet =) když mám cvičení, tak hold hrát nemůžu, ale jinak (kor když je přítelkyně do večera v práci) u toho dokážu sedět až nezdravě dlouho.

Pokud i přes aktivitu dostanu práva, budu rád, když ne, tak hold budu zase nahlašovat cheaty jak jsem to dělal doposud, však život půjde dál :D

Britny, ano jsou blízko, ale bydlím už nějakou chvilku v Táboře a na Moravu se dostanu bohužel jen velmi zřídka :/

pweredbytvaroh
07-10-15, 22:25
Na serveru viděn, pro.

B!g 5m0k3
21-10-15, 19:11
aktivita - ok
hlásenia - ok

Pro

FACTOR
22-10-15, 13:50
EDIT:

Už mlčím :D

:drinks:

Samco
22-10-15, 16:30
Zdravím,
jak to chodí s přehodnocení žádosti? Konečně mám hratelný internet a myslím si, že od té doby jsem zvedl aktivitu mnohonásobně (až na cca 8 dní v kuse, to jsem běhal na hranicích a chytal uprchlíky).

Po včerejším špatném parakotoulu mám berle a min. 3 týdny budu sedět doma, dneska dopoledne jsem zastihl dva cheatery (ale jen jednoho stihl nahrát :/ ), tak bych mohl práva rovnou zužitkovat, nicméně je to jen návrh, který můžete lehce zamítnout =)

Stejně díky a pardon, že už zase otravuju :D

"Uchazečů o práva je velmi mnoho, takže Vám nemusíme hned odpovědět. Jakákoli urgence nebo obnovování tématu nijak neurychlí vyřízení žádosti, ta se můžeš řešit klidně až několik měsíců."

pweredbytvaroh
04-11-15, 22:24
Hráč je i nadále aktivní a jeho zkušenosti by se určitě hodily, imho se tato žádost zbytečně protahuje.

Nihilia
09-11-15, 19:35
Jestli je to ten co myslím, jsem PRO (i když moje už asi nemá žádnou váhu).

PS: nechápu na co se zase čeká...

matis
11-11-15, 20:22
+ vek
+ praca a zaujem
+ osobny pohovor
+ ochota pomahat

odporucam prijatie

Idea
17-11-15, 17:40
PRO Vsetko podstatne bolo napisane.

Saintpepo
17-11-15, 19:36
PRO. Welcome

B!g 5m0k3
17-11-15, 19:45
Vitaj. :thumsup4:

UNHCZ
17-11-15, 19:49
cg k právům