PDA

Zobrazit normální verzi : [A]ndy$ekk *Old'Story* (jiny hrac) --> Olay <3 N



MrSlissi
03-10-15, 17:49
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Duvod banu: 'Nemas tu co hladat (Obchadzanie banu) - Daj si este multifreekill retard '
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [A]ndy$ekk *Old'Story* >
[AMXBANS] Tvuj nick: Radoby clovek_ '*'
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1795810654
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1795810654
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.158.158.178
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Olay
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jb_m





Poznamka:






Zdravim, jednoho dne, kdyz jsem se tuhle pripojoval na DM, vyskocilo mi v konzoli tohle.

Nevim sice, jak to dotycny admin zjistil, ze "obchadzam ban" ale faktem je, ze sam ani nevim, jak to udelat.

Dale jsem si Kotelne v banlistu nasel dalsi pripady banu za "obchadzanie banu" a u kazdeho bylo maximalne 3 tydny. Prosil bych tedy o vysvetli toho permanentniho banu a o pripadne reseni celeho nedorozumeni. Velice nerad bych totiz musel se svymi prateli hrat na jinych serverech.

V nejhorsim pripade jsem schopen prijmout tritydenni ban, ktery je pri takovem prestupku optimalni.


Predem dekuji za ochotu,
RadobyClovek

MrSlissi
03-10-15, 19:42
Tento ban se mi zobrazuje stále i po přeinstalaci a aktualizaci CS.

Prosím o odpověď,
RadobyClovek

because
03-10-15, 22:00
Ahoj, máš najskôr zdielanú ID s hráčom ktorý tie bany dostával. Keďže neustále ktorýkoľvek ban obišiel tak som zablokoval celú ID. Je to človek, ktorý sa nepoučil z viac ako 30tich banov. Jediná možnosť je zakúpenie originálnej hry.

MrSlissi
03-10-15, 22:08
Nedávají se tady bany na IP adresu?

Jinak nerozumím tomu, proč je ban permanentní, když se za toto porušení pravidel, dává maximálně 3 týdny.

MrSlissi
03-10-15, 22:27
Například tento ban za obcházení, který byl pouze na 24 hodin.

Hráč Nova4000
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:949729294
IP adresa Není IP addresa
Udělen 24-08-2015 - 19:31
Délka BANu 1440 minut
Vyprší 25-08-2015 - 19:31 (již vypršel)
Důvod Obchazeni
BAN dal Admin :_Koprakek_: (Koprakek)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 2 (jail_jungle)


(zkopírováno z banlistu)
Proto nerozumím tomu permanentnímu banu.

Koprakek
03-10-15, 22:28
Ahoj, důvod proč jsem mu dal jen 24 hodin je to, že neobešel permanentní ban , ale jenom 1 hodinovej myslim...

MrSlissi
03-10-15, 22:31
V tom případě by mě zajímalo, jaký ban obešel ten cipísek, co údajně měl hrát na mém steam ID. Ale znovu opakuji, víc jak 3 týdny se za obcházení nedávají, tak prosím za objasnění přímo od olay.

MrSlissi
04-10-15, 00:32
Nejnovější verzi jsem si již stáhl (viz můj druhý příspěvek) a výpis z konzole je také zde (viz můj první příspěvek). Pravidla ohledně žádosti o UB jsem si přečetl a uvedl jsem zde všechny důležité informace. Doufám proto, že se celé toto nedorozumění vyřeší a já si konečně budu moct s partou přátel zahrát tady. V opačném případě se bohužel budeme muset přesunout na konkurenční servery, což by byla škoda pro obě strany.

because
04-10-15, 12:53
Pekný pokus. Bež na konkurenciu, tu si proste dohral.
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.158.158.178


Deathmatch 2
27-09-2015 21:39:32
VALVE_0:0:1795810654
212.158.158.178
BOBRI_ Andysekk 'Old*Story' (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=BOBRI_%20Andysekk%20%27Old *Story%27&player_id=VALVE_0:0:1795810654&player_ip=212.158.158.178&server_port=27050)
pomsta :D



Myslím, že môže byť lock.

MrSlissi
04-10-15, 15:48
Pekný pokus. Bež na konkurenciu, tu si proste dohral.
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.158.158.178


Deathmatch 2
27-09-2015 21:39:32
VALVE_0:0:1795810654
212.158.158.178
BOBRI_ Andysekk 'Old*Story' (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=BOBRI_%20Andysekk%20%27Old *Story%27&player_id=VALVE_0:0:1795810654&player_ip=212.158.158.178&server_port=27050)
pomsta :D



Myslím, že môže byť lock.


Tak nějak nechápu, o čem to tady teď píšeš.

because
04-10-15, 16:05
Tak nějak nechápu, o čem to tady teď píšeš.

Že tento ban bol udelený tebe za neustálu demenciu a zároveň obchádzanie banov..

MrSlissi
04-10-15, 16:14
Je běžné, že na vlastním fóru urážíte normální a slušné hráče?

Jak jsem již napsal předtím, tento ban jsem dostal z nějakého důvodu neprávem a nechápu, proč mě najednou obviňuješ, za to, že údajně mám sdílenou ID s nějakým problematickým hráčem.

A mimochodem, stále jsem se nedozvěděl, proč byl ban za obcházení udělen permanentně a ne na standartní tři týdny.

hofy
04-10-15, 16:34
Obešel jsi asi nějaký ban za TK (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=137368) na den. Nejlepší by bylo úplné zrušit blokování ID, protože poslední bany jsou z února a hraje na něm více hráčů (130+ banů), kteří se zbytečně zablokují a dát perm zákaz k CT na ID kvůli problematičnosti tvé hry za CT a možnosti obejití.

MrSlissi
04-10-15, 16:39
Takhle, vy myslíte hru za CT na JB. Tak tam mi je to upřímně fuk, nemám potřebu tam hrát. Jedná se mi především o public, DM, deathrun, případně další jako je paintball, capture the flag a takové ty klasiky.

Jinak hofy, děkuji za vstřícnost a ochotu, vážím si toho.

hofy
04-10-15, 16:43
CT na JB.

MrSlissi
04-10-15, 16:44
Jo, promiň už jsem to editoval. Bylo mi to hned divné, že bych nesměl hrát na publicu za CT.

because
04-10-15, 16:55
Obešel jsi asi nějaký ban za TK (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=137368) na den. Nejlepší by bylo úplné zrušit blokování ID, protože poslední bany jsou z února a hraje na něm více hráčů (130+ banů), kteří se zbytečně zablokují a dát perm zákaz k CT na ID kvůli problematičnosti tvé hry za CT a možnosti obejití.

To neni len za to, že obišiel nejakú sračku. JE to za to, bany čo dostával bežne obchádzal. Ja túto ID do hry nepustím lebo to nemá cenu, ešte predtým než ho to koplo si rychlo este dal MFK + na tej ID je 5 banov za nejaké cheaty. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=130930 ešte aj potom dostal od niekoho ban za to isté.. Je mi jedno, že to zablokuje ďaľších 5 hráčov.. Štandart 3 týždne? Štandart za obchádzanie banu bola vždy perma. Tých banov si dostával niekoľko a nikdy si sa nepoučil. A ešte sa snažiť odrbávať, že ten ban neni jeho..

Na záver: Tento hráč na serveri nepatrí.

Tých vypršalých banov za cheating, wow, presne toto potrebujú serveri...

hofy
04-10-15, 17:14
Mně se nepodařilo se mi najít jediný racionální důvod k zablokování ID. Chápu, že tam vidíš plno banů za cheaty, ale ty bany jsou přeci vypršené. Nejstarší platný je někdy z února, tak jaký to má význam? Vezmi si, že stejné ID má tisíce hráčů, jen zlomek z nich cheatoval, určitě tedy nejde o nějakých 5 hráčů.

Stejný případ např. zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?17276-Unban&p=189374&viewfull=1#post189374

because
04-10-15, 18:19
Mně se nepodařilo se mi najít jediný racionální důvod k zablokování ID. Chápu, že tam vidíš plno banů za cheaty, ale ty bany jsou přeci vypršené. Nejstarší platný je někdy z února, tak jaký to má význam? Vezmi si, že stejné ID má tisíce hráčů, jen zlomek z nich cheatoval, určitě tedy nejde o nějakých 5 hráčů.


Stejný případ např. zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?17276-Unban&p=189374&viewfull=1#post189374

Podľa tejto logiky má mať tento týpek nejakú imunitu? Kvôli tomu, že to ID má viacero ľudí? Bral by som keď by sa sem prišiel sťažovať týpek, ktorého sa to fakt netýka, ale došiel sa sťažovať týpek ktorého sa to týka. Tento ban už má nejakých tých pár dní a došiel sa niekto sťažovať ? Nie, vôbec nie, iba ten čo ten ban dostal... a ešte aj to sa snažil zakryť.
Určite tento týpek chce dobro pre portal..

http://imageshack.cz/image/lfY - Vypršané bany..
http://imageshack.cz/image/lfh - všetky jeho bany.

A neni náhodou to nové unikátne ID ktoré má v takýchto prípadoch pomôcť? Keď mu to kotel zruší, tak ok, nech mu zruši, to ma netrápi. Ja mu UB nedám a keď potom ak náhodou unban dostane a znova dostane ban za takúto istú sračku tak mu znova dám taký istý ban na permu a zase tu bude to isté.

hofy
04-10-15, 18:39
Jj, já jsem pochopil, že ses zarytě rozhodl zablokovat ID pro tisíce hráčů kvůli pár zákazům k CT.


Podľa tejto logiky má mať tento týpek nejakú imunitu? Kvôli tomu, že to ID má viacero ľudí?
Jakou imunitu? Kromě pár drobných banů jde o zákazy k CT, proto jsem navrhl perm zákaz k CT na ID. Perma je jen za cheaty a ty tam nejsou.


A neni náhodou to nové unikátne ID ktoré má v takýchto prípadoch pomôcť?
Zatím to tak asi nefunguje.

MrSlissi
04-10-15, 19:26
Tak jsem se asi ztratil v tom, co se mě týká a co ne. Zatraceně lidi, mě je úplně jedno, jestli budu mít perma na nějakém jailbreaku, kde hrají jen děcka. Mě se kruci jedná jenom o to, si tady zahrát na DM a na public serverech, kde se nenadržuje VIP hráčům a kde se každých pět minut neobjeví nějaký cheater. Proto nerozumím tomu, proč vlastně nemůžu dostat UB.

Děkuji Hofymu, který se mě touto cestou zastává a doufám, že problém konečně vyřešíme.

Kotel
05-10-15, 19:27
Pokud má mít tento hráč ban, tak nevidím důvod ho rušit. Ale blokovat id je zbytečné kvůli mfk.

MrSlissi
05-10-15, 19:39
Dobrá, na banlistu jsem si našel, že za multifreekill na jailbreaku se dává zákaz k CT, nikoliv PERMANENTNÍ BAN. Proto jsem ochoten příjmout ten nejvyšší zákaz, co můžete dát na jailbreak, a jedná se mi pouze o to, abych si mohl zahrát, jak jsem již avizoval dříve, na normálních serverech (DM, public,...).

A co se mě týče, tak nevidím jediný důvod, proč by mi nemohl být UB udělen.

Ještě chci upozornit na nevhodné urážky slušných hráčů, které použil uživatel because.


tento ban bol udelený tebe za neustálu demenciu

Myslím si, že ani toto nepatří na fórum kvalitního a uznávaného herního portálu.


Děkuji za vstřícnost,
RadobyClovek

Britny
05-10-15, 21:37
Pokud obchází bany, tak at má delší ban na všechny servery, ale permu asi ne. Zákaz ku ct permanentní to ano. Hlavně nerozumím, že se to ohrazuješ nějakým slušných chováním, ale na tom serveru to vidět nejde, když jsi problémový a neustále porušuješ pravidla a děláš tam bordel. Ted plat za své činy.