PDA

Zobrazit normální verzi : Preladeny server



killer-savage
03-10-15, 21:21
Jak je mozne ze level 40 je slabsi nez napr: level 30? myslim to tak ze level 40 hrac ma mensiu sancu dat level 30 nez to je opacne. Ja som level 40 a botov davam obcas az na 5 ran s AK. My to pripada ze mam maly dmg ale jedina sanca jak dam ten lvl 30 jak je dobry je ze bud frieza alebo jaws a on ma da na 2-5 ran bez problemov jak keby niektore hera ani nefungovali kombinaciu s ostatnimi. Shang-Chi vidavam parkrat za mapu, Rattler skoro vobec, lvl 30 ma viackrat Captain amerika ako ja, obcas ma da aj vlastna usama ked sa ozivim cez phoenix lebo mi ostane len 70hp a podomnu vybuchne, Draculu vidim parkrat za den a ked ma niekto hitne a prejavi sa Stun-gun tak nefunguje nic na bind a musim cakat 2 sekundy kym sa vobec pohnem a do tej doby som mrtvy aj 2x posebe lebo oni strielaju do toho isteho miesta a ja sa im tam respawnem este 2x cize maju jasny instant-kill. mam taky dojem ze cim vatsi lvl tim mensia sanca

backpase
07-10-15, 00:36
Zajtra tam skočím a vyskúšam to.. tiež som si všimol, že rattler ako keby nefungoval a takisto niektoré schopnosti, po zajtrajšej hre editnem svoje poznatky

killer-savage
10-10-15, 21:17
Tak isto zeusovi by sa mala zvysit sanca a dal by som tam dalsie hera

backpase
11-10-15, 13:12
Dnes tam už pôjdem... Rattler nefunguje dlhšie, Zeus ma malú šancu, to by sa hodilo zvýšiť, ten stun gun funguje ako sa mu zachce, dracula mi hp nedaval ked som hraval ale uvidim dnes - Herov je tam dost, skor by sa ich hodilo upravit
Kazdy bude proti ale ja osobne by som obmedzil jaws na 1 pouzitie za kolo... Takto si pouzivatel jawsa musi najst silneho a zabit ho nim a nie kdekolvek ho davat a kolkokrat ho moze dat 3x za kolo... Zahram a editnem chyby

killer-savage
11-10-15, 21:17
S tim jawsom na office som daval len preto lebo ja sam lvl 40 v teame vs. 3x lvl 40 aby som mal nejaku sancu ale aj tak som nemal moc velku. Ten bug suvisi urcite s phoenix lebo skor jak sa objavim na tom istom mieste kde ma zabili tak sa objavim na spawne tak preto je tam ten nehybny hrac ked das ten instant-kill tak ma to bugne ze ma to vnima podla tabulky ako zivy a pritom spectujem jak mrtvy ale schopnosti my stale idu a neni sanca ma zabit a niekedy mam AK a niekedy mam chuckyho, zalezi ze ci ma zabili predtim nez ma respawne 21/15 victim alebo potom, ten stun nedovoli ziadny bind pocas toho jak sa prejavuje na hracovi takze jasny double-kill zo sancou ze ho to bugne. Minule som si dal len tak zo srandy raak the breaker - ten co kradne armor na 5 kol a za tu dobu my to ani raz nepridalo armor. Mala by byt sanca ked viac hracov sucastne striela po jedom hracovi tak ten jeden by mal mat viac dmg aj vatsiu sancu na zeusa. som si vsimol ze zeus nefunguje pokial je nad hlavu strecha, jak sa suboj odohrava vonku, kde je nad hlavu obloha tak, vtedy ide. A posledne co som si vsimol ze mensie levely maju vatsiu sancu dostat capitan amerika ze ho maju niekolkokrat posebe ten stit a nemal byt ucinny proti zeusovi.

backpase
13-10-15, 01:24
To s tym jawsom nie je utok na teba, tak jasne, ked je vela 40-tok tak to chapem... ale ide o to, ze niektori to pouzivaju stale (najma kopirky) a kazia hru... Tak ten bug kedy si podla tabulky "mrtvy" ale na mape sa mozes pohybovat by sa mal riesit - na starom SH tento bug nebol aj ked tam bol phoenix takze podla mna to suvisi s victimom, ktory sa takto buguje... Toto by sa malo vyriesit a bolo by to celkovo lepsie, nejake vyhrady tam nemam, je pravda, ze niekedy maju mensie lvli podozrivo casto captaina ale tak to sa este da... A pre zatraktivnenie by som maximalne vymenil nejake sucasne schopnosti lebo tam chodi uz celkom malo ludi

killer-savage
13-10-15, 12:30
Teraz sa kotel o tento server nezaujima, vyse roka tu chceme aj nove mapy jako je starwars alebo nejake fy mapy, no a kde su? Hovorime co by sa malo riesit, upravit alebo pridat ale nikdo to nespravi. Ked je rec o kopirkach tak hrac ":)" je casto kopirovany a ten pravy sa tu uz nikdy neukaze, takze ten nick by sa mal restartovat s xp od nuly

backpase
13-10-15, 16:32
Kotel uz nieco pisal ako by to vyzeralo po pridani fy map... tak no s tym nickom ":)" je to pravda, nikto netusi, kto tam kedy hra

killer-savage
13-10-15, 23:40
Uz som rozmysal ze by sa dali aj mapy z Unreal Tournament serveru alebo tento vyber map (http://cs.gamebanana.com/maps/cats/8766)

backpase
14-10-15, 16:21
Tie mapy z unreal tournamentu by som celkom bral, celkom dost velke a mohlo by to byt zaujimave

JaroL97
14-10-15, 22:27
Ahoj chcem dodat nick :) je mojho kamosa a obcas to pusti ale nestiha lebo je na intraku na vysokej a ked je doma sa uci takze tak ale nepraje si aby mu niekto mazal nick.

JaroL97
14-10-15, 22:29
A este ten simba je mag ci co? neustale ma stit sa neda zabit mne skoci stit raz za kolo ale hento co ma on je privela malo by sa to vyrovnat nech nema niekto viacej a niekto menej.

killer-savage
14-10-15, 23:37
Na tom simbovi mu ozaj ten stit captain amerika moc zachranuje prdel, mne sotva ide dracula a shang-chi. Mozno ked uz bude lvl 40 tak bude slaby jak ja.