PDA

Zobrazit normální verzi : Commando



JoK123
03-10-15, 21:24
Dobry den, chcel by som aby sa u commnadovi zrusila schopnost +20 hp za kill. Preco asi pisem aby sa to zrusilo ? Tak tuto schopnost ma 1. rambo takze ked tu schopnost nekto chce mat tak nech si da ramba alebo nech si dropne tajomnika! 2. ma najviac hp na celom servery staci ked dropne TRV (Trenovany veteran) + sniper boty a ostatny neamju sancu to rovno mozte zabudnut na to ze budu ludia hravat ramba ... kedze tuto schopnost ma uz commando. Niekto zase plakal (a to commnado je salbe nic neda malo hp malo obranz tak mu dajte + 20 hp za kill inak nehram) a bum uz je to tu. Takze Kotel ak by si si to mohol pozriet budem rat aj ked viem ze nemas cas. Dakujem za kuknutie J-O-K-E-R-I-S !! SORRY MOJA GR SPATNA.

Grakon2702
04-10-15, 00:20
Lol, oni mu přidali takovou schopnost? To je úplná zbytečnost, commando dokáže krásně zabíjet i bez toho.

Smackk
04-10-15, 00:34
No když kolem commanda s lvlem 24 např. bude stát 5 těch tvých rambů tak se mu těch 20hp navíc celkem hodí.. :D

Martin_V
04-10-15, 07:05
Ja bych to nechal tak jak to je, nebo to zruste a zruste i to, aby dostaval slowdown... 20hp za kill tu je tu od te doby, co jsem poprve hral cod server na kotelně, rambo v tom ma ale vyhodu, protoze ten si na nejake mape vyskoci na strechu, nebo bedny atd a na nekoho si pocka a pak si o nej doplni 20hp, jenomze komando je na blizko, takze musi k nepriteli běžet uplne k němu, takže uz jen to, ze po nem strili dokud neni az u nej je urcita ztráta hp, aspon si to o nej trochu vyrovna, kdyz bezi az k němu.... Áno, napsal jsi to správně, nekdo zase plakal a bum pridalo se mu 20hp za kill... Ted to muzu obratit :) , Nekdo zase pláče a bum, schopnost chce odebrat.

Grakon2702
04-10-15, 11:00
Commando rozhodně není jen na blížku, však má deagle i glock. S deaglem dokážeš krásně střílet i do dálky, s glockem na blížku a s pěkným slowdownem. Nůž je provizorní řešení, ale vzhledem k tomu, že je to větší zábava, tak se používá skoro jen ten nůž. Ve výsledku by se dalo říct, že na vyšších lvlech je commando samostatné a dokáže zabít kohokoliv (pokud teda umí dobře střílet a má dobré časování). Těch +20HP je jako bonus k ničemu.

JoK123
04-10-15, 14:56
No když kolem commanda s lvlem 24 např. bude stát 5 těch tvých rambů tak se mu těch 20hp navíc celkem hodí.. :D

Hmm keby to tak bolo ale bohuzial ramba nikto nehra preco? (moc slaba classa) a ja som ho hral kvoli tejto schopnosti ale uz to ma commnado takze ho uz vobec nebude nikto hrat ...

JoK123
04-10-15, 14:59
Ja bych to nechal tak jak to je, nebo to zruste a zruste i to, aby dostaval slowdown... 20hp za kill tu je tu od te doby, co jsem poprve hral cod server na kotelně, rambo v tom ma ale vyhodu, protoze ten si na nejake mape vyskoci na strechu, nebo bedny atd a na nekoho si pocka a pak si o nej doplni 20hp, jenomze komando je na blizko, takze musi k nepriteli běžet uplne k němu, takže uz jen to, ze po nem strili dokud neni az u nej je urcita ztráta hp, aspon si to o nej trochu vyrovna, kdyz bezi az k němu.... Áno, napsal jsi to správně, nekdo zase plakal a bum pridalo se mu 20hp za kill... Ted to muzu obratit :) , Nekdo zase pláče a bum, schopnost chce odebrat.

ty chces aby to commnado uz nic nespomalovalo ved jeho spomali m249, p90 a mp5 to je dost malo zbrani oproti tomu co je na codku a to 20 hp za kill ma rambo takze neviem preco to vobec preslo na commnado ...

Martin_V
04-10-15, 15:20
Staci dobre trefit a spomali ho m4, ak, i SG :)

JoK123
04-10-15, 18:35
Staci dobre trefit a spomali ho m4, ak, i SG :)

Ano da sa to ale musis ho trafit do hlavy a mat 1. bud full int a pluky 2. mat pl..

Drago
05-10-15, 06:17
Nemá náhodou ty HP jenom za kill nožem? :D (chvilku sem ted nehrál, ale dycky to měl za nuž)

Stitnanek
05-10-15, 12:21
tož jestli se nepletu tak ta schopnost na com. tych +20hp za kill je odjakziva a ne žadný výplod v posledním měsíci, takže si myslím že není co řešit :) .. když to řeknu stručně .. někdo hraje jedinou klasu a chce ju mět nejsilnější a proto z ostatních class chce udělat sra*ky a nebo nekoho furt kiluje furt ta sama klasa a mu sa to nelůbí a tak ju chce změnit .... to jest pouze muj názor

SpLaXS
05-10-15, 13:36
Bože, Jokeris.. Ty si stěžuješ neustále..
Přečti si co má za výhodu commando... Nebo to řeknu takhle...
Jestli snad všichni víme, tak těch 20 HP je za frag s nožem...
Jestli se ti to nelíbí, tak navrhuju zrušit i u RAMBA bohatě tam stačí ten zásobník...
A jak říkal štítnánek... Proč řešíte změnu jiné classy a posílení své classy... Jestli já vím, tak stejně každý hraje jiné classy.
Proč níčit jednu classu, kvůli tomu, že se ti to nelíbí?

JoK123
05-10-15, 13:36
tož jestli se nepletu tak ta schopnost na com. tych +20hp za kill je odjakziva a ne žadný výplod v posledním měsíci, takže si myslím že není co řešit :) .. když to řeknu stručně .. někdo hraje jedinou klasu a chce ju mět nejsilnější a proto z ostatních class chce udělat sra*ky a nebo nekoho furt kiluje furt ta sama klasa a mu sa to nelůbí a tak ju chce změnit .... to jest pouze muj názor

Je pravda ze som hraval ramba stale (niesom taky ze z nich chcem spravit sra*ky ale ok ) ale pokial viem ked som hraval za strikera tak som mal commnado lvl 1oo a nepostrehol som zeby me doplnovalo hp ci pri zabiti knifom alebo zbranou. Ale ak to tak bolo ok ale teras ziadam o zrusenie tejto schopnost maju mat rambo a pokila viem kazda classa ma byt niecim inym zaujmava :J S pozdravom Jokerica :J

SpLaXS
05-10-15, 13:40
Je pravda ze som hraval ramba stale (niesom taky ze z nich chcem spravit sra*ky ale ok ) ale pokial viem ked som hraval za strikera tak som mal commnado lvl 1oo a nepostrehol som zeby me doplnovalo hp ci pri zabiti knifom alebo zbranou. Ale ak to tak bolo ok ale teras ziadam o zrusenie tejto schopnost maju mat rambo a pokila viem kazda classa ma byt niecim inym zaujmava :J S pozdravom Jokerica :J

Ta "spešl schopnost" tam byla odjakživa..
To codko hraju od té doby, co se vůbec vymyslelo... tak vím...
A když si vezmeš, tak rambo má jakovy 3 "spešl schopky" (double jump, 20 hp za kill, po zabití doplní zásobník) a Commando jen 2, instant kill s knifem a 20 hp...
Nevím, co tu furt řešíš...
Prostě to nechte tak, než to tu DOK*RVÍTE...

JoK123
05-10-15, 13:47
Boze nechapem ja vas tak 3 schopnost ze ? ale to ze ja nasipem hracovy co ma lvl 120 medik bez itemu (ja 177) 5 hlav a stoji tak potom neviem na co me je dobijanie hp a zasobnika ked me to da za kill Z-A K-I-L-L za kill tak to pochom omg ostatne classi maju skvor utocne schopnosti ... tak tu laskavo neries 3 schopnost dik ...

Martin_V
05-10-15, 16:25
komando nech byt, navrhni vylepšení ramba, to se ujme vic, nez zniceni komanda

JoK123
05-10-15, 17:07
ja som navrhol a co sa stalo kotel na mna prda -,- keby me aspon napisal co je zle alebo s cim nesuhlasi ale on si to ani nekukol takze ...

Martin_V
05-10-15, 17:26
Hlavne se mi zda, ze kotel dela rozhodnuti bez hráčů... kdo sakra navrhl plny zasobnik za zabiti a snizeni statu? :-D (nikde jsem si toho nevsiml, takze dyztak srry)

stop_r
06-10-15, 19:20
Ja hravam fy, takze sa vyjadrim len k fy...

Commando je najsilnejsia class na fy. Male mapy plus jeho rychlost a lvl 100 da v priebehu 5 sekund aj styroch 150+... jasne ze ked vybehne spredu rovno na tazky gulomet, ma smolu, ale staci ked dalsie kolo pride za chrbat trom, styrom a su vybaveny... nehovoriac ked ma niekto zbran ktora ho nespomaly..

Vylepsovat com mi pride ako najdivnejsi napad co som tu kedy cital.. navyse cely com je uplne mimo aj tej trosky cs co ostalo v CoD.. nepotrebujes absolutne ziadny skill na to aby si s nim zabijal. Dajte to 10 rocnemu chalanovi do ruky, co nikdy nehral 1,6 a nema problem si tu class expit.. navyse nieze to nema nic spolocne s cs ako takym, s CoD to tiez nema nic spolocne.. som kludne za zrusenie tych 20 hp, aj ked uprimne, nevidim to ako nejaku strasnu vyhodu.. co je v CoD 20 hp??

Martin_V
06-10-15, 22:00
20hp nic, ale kdyz mas dostat řekněme hlavu z awp za 250, tak pak kdyz zabijes treba 3 hrace, tak mas 10hp+3x20=70 , mozna se ti to zda jako nic, ale je v tom vyhoda :), komando bych nechal tak jak je, ale Rambu bych prilepsil treba 10 k hp/obraně... to rambo bych resil vice, nez to komando :)