PDA

Zobrazit normální verzi : Ban pro seniors*sardelli - Powerman od admina NarutoO



hlawa
07-10-15, 15:43
Cest...hraju pod nickem Seniors*hlawa ...a slysel jsem od sardelliho, ze pry dostal byn za aimbot...prijde mi to smesne...hraju s nim csko s prestavkami uz od pocatků kolem roku 2000...patril vzdy k lepsim hracum..hvezda nikdy nebyl, ale taky NIKDY nepouzival cheaty... obcas to cloveku jde, ale on s jeho inteligenci, kdyz uz by cheatoval aby pouzival AIMBOT na serverech kde hraje kazdej den hahaha....naruto ...asi ti to neslo a mel jsi nervy??? Videl jsi jak vypada, kdyz ma nekdo aimbot??? To neprehlednes, nainstaluj si to at vidis, jak to vypada...ze se nekdo napoji a da parkrat po sobe hs neznamena, ze ho ma... diky cau...

btw..ted nemam s kym hrat ..beeeeee ... :)

Samco
07-10-15, 20:25
Bol udelený unban: http://csko.cz/forum/showthread.php?42423-POWERMAN-NarutoO

matis
08-10-15, 07:12
si radite cez TS?

:moqq
08-10-15, 13:09
Ja se tocim okolo CS taky uz od bety a reknu ti jednu vec. Neni nad stridmost a slusny chovani.
Osobne nevidim duvod, proc by mel Sardelli zapinat a koukam uz dokonce dostal unban, coz je naprosto v poradku (a vyreseno do 1 dne, wow gj admin team), ale rozhodne neni treba navazet se do admina a delat z nej blbce, kterej vubec nevi co dela a banuje kdyz mu to nejde. Navic sardelli dela jakoby to tam naruto vsechno vybanoval a pritom rozdal 1 ban (= tenhle) + 1 dalsi omylem prekliknutim, kterej okamzite unbanoval.

Pokud se ti neco nelibi na kvalite adminu, tak si dej prihlasku a pojd s tim misto toho brblani laskave neco delat. Chodit si jen tak zahrat a nadavat na adminy je fakt lehky. ;)
Tenhle thread/stiznost na admina jsi podle me zalozil zbytecne (ackoliv ti snad pomohl uvolnit nejake vnitrni napeti - to myslim naprosto bez urazky :]) a tahle zprava se bohuzel automaticky za 5 sekund neznici.

Britny
09-10-15, 16:21
Dostal UB, tudíž si nejdřív ověř fakt a potom zakládej vlákno.

LOCK