PDA

Zobrazit normální verzi : Malý nápad na Base :)



eSoQL
11-10-15, 11:49
Čaute párci ;)

Mám tu pre vás návrh ktorý ma napadol len tak z fleku. A si myslím že by bola škoda ho nezverejniť :)

Tento nápad som zobral zo Zombie Apokalypsa serveru. Konkrétne vylepšovanie zbraní.
To vylepšovanie zbraní nebude ktomu aby sa zlepšil DMG , Recoil , Prebijko , Zásobník. Ale aby sa vylepšoval "disajn" a vzhľad zbrane.
Tudiž. Ide o to že keď si hráč napr za 50 bodov vylepší zbraň tak ma na výber 5 nálepiek ktoré si môže placnúť na tú zbraň. Alebo za 200bodov si ju môźe rôzne "nasprejovať".

€: Tento nápad ma napadol len tak z fleku. Lebo som zase začal hrať Zombie Apokalypsu tak ma hneď to napadlo.

#eSoK

MartyEE
29-12-15, 23:40
Hmmm? Nie je to zbytočne? Alebo zober si to tak, začal si hrat potrebujes sa vylepsit, proti tebe su uz vela hraci so silnymi zombikami, ale ty namiesto toho, aby si si nieco dal do prebijka, tak si das nalepku ? :wink:
Bro, asi nebude dobry napad. PROTI :thumsup4:

behindyou
30-12-15, 22:58
Hmmm? Nie je to zbytočne? Alebo zober si to tak, začal si hrat potrebujes sa vylepsit, proti tebe su uz vela hraci so silnymi zombikami, ale ty namiesto toho, aby si si nieco dal do prebijka, tak si das nalepku ? :wink:
Bro, asi nebude dobry napad. PROTI :thumsup4:


Súhlasim s martym.

Paulie
31-12-15, 16:45
Hele, tento nápad není špatný, ale pro začátečníky by to myslím bylo velmi těžké, ale pro fullky "no problema" má to v něčem plus a mínus..
PRO i PROTI

LejS
06-01-16, 12:54
Hmmm? Nie je to zbytočne? Alebo zober si to tak, začal si hrat potrebujes sa vylepsit, proti tebe su uz vela hraci so silnymi zombikami, ale ty namiesto toho, aby si si nieco dal do prebijka, tak si das nalepku ? :wink:
Bro, asi nebude dobry napad. PROTI :thumsup4:


Bro :D Prepáč ale to je iná vec. Nám to môže byť vieš kde ;)
To je tých hráčov vec kde dajú body. Koniec koncov za týždeň nekončí kotelna ;)

MartyEE
06-01-16, 16:38
Hej a potom vsetci vyplakuvate, ze vas nenehame a celime nadavkam a urazkam,
len koli tomu, ze si nevylepsite CT. :thumsup4:
http://csko.cz/forum/showthread.php?44359-stiznost-na-cxk-D Vid.
Ja som svoj nazor napisal, ci uz prijmes je tvoja vec. :) Vela stastia!

Reflex.
06-01-16, 17:16
Podla mna to je zbytocnost, radsej vymyslite nejake efektivnejsie navrhy, ktore by ti nieco davali v hre.

Troppe
06-01-16, 20:09
Zbytečné. BB je dobré zatím tak,jak je.

Smackk
06-01-16, 22:00
Ahoj,
Myslím, že je to zbytečné, jestli to tak potřebuješ, můžeš si třeba stáhnout vlastní skin..

Martin17CZ
06-01-16, 23:17
Podle me naprosta zbytecnost...
Od toho jsou skiny..... :)