PDA

Zobrazit normální verzi : "Máš starou verzi CS"



efasent
12-10-15, 10:31
Ahoj,

zakládám raději vlákno, protože mě dnes vyhodil server (dust2, classic a asi i ostatní), že mám starou verzi CS. Jelikož jsem řešil, proč mi nešlo VIP, tak jsem přeinstalovával několikrát CSko a zkoušel i z Vašeho serveru s patchem 43, který mi dokonce ani nešel spustit. Nyní se v downloads nic nezměnilo a je zde stále to samé hl + cs. Znamená to, že si nezahraju, když mi po nainstalování nejde zapnout? Vím, že se mi rozjel nějaký ten reloader, pak se to mělo zapnout a nic... Nebylo to blbou instalací, udělal jsem to min 2x. Dá se to nějak vyřešit v rámci mého laptopu a verze CS?

Díky,
Michal

Acid
12-10-15, 11:18
Takže když klikneš na zástupce, tak se hra neotevře? Kámoš má ten samej problém. Řeší to tak, že na tu ikonu prostě kliká tak dlouho, dokud se hra nespustí. :-D Sám nevim, jak to vyřešit jinak.

ALBA
12-10-15, 20:53
A máš win8?

Tiež som mala ten problém. Niekedy som rozklikávala csko aj štvrť hodiny.. Po čase (a hodinách strávených klikaním na blbú ikonku) to šlo čím ďalej, tým rýchlejšie. Potom to frčalo už po pár klikoch. :mrgreen:

Každopádne som prešla na win10 a tu to frčí bez problémov.
Takže ak si ten prípad, ktorý popisoval Acid, tak si priprav nervy.. :mrgreen: ostatne som zatiaľ nenašla článok, v ktorom by sa niečo takéto riešilo.

E: Skúšal si na to ísť cez správcu? :mrgreen:

Kotel
12-10-15, 22:16
Zatim jsem nezjistil, proc to nefunguje na nekterych windows 8, ale pracuju na tom.

Kotel
13-10-15, 18:44
Problém jsem našel a za chvíli udělám novou verzi + přidám coop mód pro 2 hráče.

Progress
21-10-15, 13:48
popřípadně změnit kompalitiditu, přítelkyni pomohlo, taky měla win8