PDA

Zobrazit normální verzi : Krispo a jeho fail banany



apach29
28-12-11, 15:43
Davam tu "emo" petici za odebrani globalnich prav a moznosti banovat prez web pro radoby admina Krispo.
Seznam jeho failu, ktery by stacily na odebrani prav, ale me staci, kdyz je bude mit jen na SJ:
http://csko.cz/forum/showthread.php?4251-pros%EDm-o-unban
http://csko.cz/forum/showthread.php?4221-Kripso

EDIT:
@krispo000 Když se za tebe přimluvim přijmeš zkušební období? Špatnej admin může hru strašně ovlivnit stejně jako rozhodčí. A já osobně si tě pohlídám. Pak bych se za tebe mohl zaručit. Co říkáš.
Predpokladam, ze zkusebni obdobi asi skoncilo prave vcera :)

I-Mouse
28-12-11, 16:32
Táto téma....je zbytočná. Vieš veľmi dobre, že hráči dajú Áno len preto, aby ho zosadili z adminstva, nejde im oto, niečo vyriešiť, len chcú byť machri, že zosadili admina. Toto by sa malo riešiť v admin secii. A mali by sa vyjadrovať len admini.

apach29
28-12-11, 16:35
A co poskozeni hraci a ti co by mohli bejt poskozeny do budoucna? Ti se tu nesmi k nicemu vyjadrit? Asi ne vid. Maji pravo drzet hubu a bejt radi, ze maji unban. A to ze se jim to muze stat znovu je preci uplne vedlejsi.

Charon35
28-12-11, 16:41
Mouse, apach má na to plné právo. Od toho je tu tá sekcia "Sťažnosti".

I-Mouse
28-12-11, 16:43
A co poskozeni hraci a ti co by mohli bejt poskozeny do budoucna? Ti se tu nesmi k nicemu vyjadrit?e vid. Maji pravo drzet hubu a bejt radi, ze maji unban. A to ze se jim to muze stat znovu je preci uplne vedlejsi.


OK, nech sa vyjadria, ale ich príspevky ber s nadhľadom. Konkurencia je sviňa a každý hráč chce nejako adminovi pohoršiť, aby sa potom mohol smiať. Táto vec by mala byť riešená medzi adminmi, lebo pochybujem, že admin chce zničiť druhého admina.

Edit:// ok tak si to tu riešte :)

apach29
28-12-11, 16:46
OK, nech sa vyjadria, ale ich príspevky ber s nadhľadom. Konkurencia je sviňa a každý hráč chce nejako adminovi pohoršiť, aby sa potom mohol smiať. Táto vec by mala byť riešená medzi adminmi, lebo pochybujem, že admin chce zničiť druhého admina.

To jako myslis, ze chci prava zpatky? Ne, jen chci, aby se nezapomelo a nevysumely takovy faily a hlavne, aby se neopakovali.

I-Mouse
28-12-11, 16:50
To jako myslis, ze chci prava zpatky? Ne, jen chci, aby se nezapomelo a nevysumely takovy faily a hlavne, aby se neopakovali.

Nie nato nenarážam. Len si nemyslím, že o tom, či zostane alebo nezostane adminom, by mali rozhodovať hráči!

apach29
28-12-11, 16:51
Nekdo ale na to upozornit musi, protoze do admin sekce nemame pristup, resime to tady. Od toho tady ta sekce je.

Krispo
28-12-11, 16:53
Apach děkuju :-) až teď sem zjistil jaký si. K tomuhle se se musím vyjádřit, Nejsem robot, bohužel jsem jen člověk, a mýlit se je lidské.

Včera byl pro mě osudný den, byl sem mimo, nebyl sem to já, udělal sem chybu a vím to moc dobře, a hodně mě to trápí, ať už bude kotlovo rozhodnutí jakékoliv, Budu to brát s nadhledem. A nevěřím že ty si se nikdy nesplet, nevím kolik ti je, ani to vědět nechci, jen ti řeknu proč tohle děláš, děláš to proto, protože si tu byl admin, teď už nejsi, jen čistá závist. Říkej si co chceš, ale vůbec mi nezajímáš, ano byl si tu admin dlouhou dobu, ale časy se mění, přichází jiná generace...

I-Mouse
28-12-11, 16:57
Nekdo ale na to upozornit musi, protoze do admin sekce nemame pristup, resime to tady. Od toho tady ta sekce je.


Pmka neexistuje? Podľa mňa, ak by si napísal napr Charonovi, určite by to začal v admin sekcii riešiť....mýlim sa?

apach29
28-12-11, 17:00
Ale prosim te, co ti mam zavidet? Odesel jsem sam, kdybych ti to tak moc zavidel, jak rikas, urcite bych zustal a ver, ze bych se choval uplne stejne jako ted.
Jestli tou novou generaci myslis sebe a podobny adminy, kteri nejen ze nepoznaji zakladni cheaty, ale jeste banujou takovy lamy, jako je ten tvuj posledni fail, tak jsem tedy jeste rad, ze uz nejsem soucast takovyho teamu.
Pokud te tedy nezajimam, tak tu nepis, udelas lip. Mohlo by se totiz zjistit, ze jsi uplne mino, stejne jako se to stalo Trsakovi.

Kotel
28-12-11, 17:02
Apach odesel dobrovolne, takze nema co zavidet. Fail banu je tu posledni dobou moc, na reseni pracuju.

Smile
28-12-11, 17:05
Pokud se hlásí na soccerjam (http://csko.cz/forum/showthread.php?2376-Soccerjam-Admin), má zůstat tam a nesrat se do věcí, do kterých evidentně nevidí, tečka.

@I-Mouse: Ještě trošku tu proháněj ty modrý prdele, dožeň příspěvky aspoň do stovky a zažádej o práva, jinam to nesměřuje.

apach29
28-12-11, 17:06
Reseni je brat jen na doporuceni. Rad bych tu videl jako modryho treba Flopsaida, Lakaje a podobny skilleri, co vedi vo cem je CS.
Dalsi reseni je taky nedavat global prava adminum, co si pozadali o amx na SJ, JB, HnS a podobnych fun serverech. To hlavne predejde failum.
A posledni doporuceni je, ze kdyz uz takovej admin z funu prijde na server kde prava nema, at haxora natoci a da to do(treba) admin sekce a zkuseni admini budou banovat za nej.


EDIT: @ magical nebo jak si chces rikat, myslim, ze tvoje sance na ziskani prav na Kotelne jsou mizivy a jestli hodlas nadale vykradat nase napady, tak dostanes dalsiho banana a to jeste driv nez ja. Nemas vlastni napady, proto tu porad dolejzas, zavidis na nas portal a chtel by jsi ze svyho lams "portalku" udelat to samy vid kopiraku?

I-Mouse
28-12-11, 17:07
@I-Mouse: Ještě trošku tu proháněj ty modrý prdele, dožeň příspěvky aspoň do stovky a zažádej o práva, jinam to nesměřuje.

To je divné, že o tom nepremýšľam, asi bude chyba niekde u teba.

ZEUS
28-12-11, 17:09
Apachi, odkdy musí být admin skiller ??

apach29
28-12-11, 17:15
Apachi, odkdy musí být admin skiller ??

Aby nebanoval jen proto, ze ma nekdo lepsi score nez ma sam a rozpoznal skill od haxu? Narazka na muj skill? Pravda, i kdyz mam uz neco odehrany, nemam na CS cas tak jako za mlada a projevilo se to na mojem hrani :)

Charon35
28-12-11, 17:22
Fail banu je tu posledni dobou moc, na reseni pracuju.

Viac k tomu nie je čo dodať.

Only for Apach: Ako si už pár ľudí všimlo, práve na podobnom systéme (okrem adminov na odporúčanie) sa pracuje, takže Be Cool. ;)

apach29
28-12-11, 17:23
Only for Apach: Ako si už pár ľudí všimlo, práve na podobnom systéme (okrem adminov na odporúčanie) sa pracuje, takže Be Cool. ;)

Only 4 Charonko: Ono by to chtelo i ty ostatni moje navrhy zapracovat do povinnosti pro adminy :)

ZEUS
28-12-11, 17:23
Tvůj skill jsem vůbec nemyslel.

I-Mouse
28-12-11, 17:26
Radšej budem hrať na tom svojom malom "portaliku" .

To trvalo. Dovidenia!

apach29
28-12-11, 17:29
Apach teraz tu zo seba baviš kokota?Lebo ked viem tak ked si bol admin tak si sa každeho admina zastaval..
Teraz si odišiel tak každeho heatuješ..

Radšej budem hrať na tom svojom malom "portaliku" jak sa hrať na kotelne za uplne mega skilu apache že?Všetko viem všetko poznam.

Proste nebiť teba tak cela kotelna je down a nič by tu nešlo že?..Nebudem vyvolavať zbytočny flame.Nebudem si pre nejaku TEKVICOVU hlavu srať nervy..

Ja zapomel, ze ty mas pristup na foru uplne vsude. Nevis, tak radeji mlc. Ja se adminu zastaval jen tehdy, kdyz jsem videl, ze maji pravdu. Tak si zbal svych 5 svestek a padej na ten svuj "dokonalej" portalek, jen nezapomen vsechny napady z Kotelny predtim skopirovat :).

Smile
28-12-11, 17:30
Radšej budem hrať na tom svojom malom "portaliku" jak sa hrať na kotelne za uplne mega skilu apache že?Všetko viem všetko poznam.


Ještě jsi zapomněl okopírovat favicon ikonu a bude to dokonalý...

tyger103
28-12-11, 18:02
Některé z vás nechápu,apach podal stížnost na kterou měl právo a měl právo ji také obhájit,Kotel a Charon napsali,že se na něčem takém pracuje,někteří napsali své názory na apachovo téma a potom je tady několik příspěvků,kterými se jak vulgárně urážíte,tak i pomlouváte a přitom to s tématem téměř nesouvisí,dobře,vyjádřete s k tématu,ale ostatní věci si pište na skypu nebo někde na facebooku...

vedouci venny
28-12-11, 18:37
Magical prosimtě pověz mi co znamená slovo "hejter" "hejt" "hejtujes" Já myslím že když nepoznáš význam slova neměl by si ho používat + I-mouse-ovi to dal apach sežrat ale on je retardovanej a pořád píše sračky takže to chce lock

Tino
28-12-11, 19:08
Magical ty si dement? Odpal na svoj najbestkovejsi portal a nevracaj sa!
Ku tym banom:
Ked je admin na SJ, tak nech si tam banuje, a nech nebanuje ked nevie rozpoznat cheatera.

snowrider
28-12-11, 19:23
Podľa mňa, dostal práva na strielacie servery preto, pretože rozpoznať Cheatera vie, tak neviem čo tu z vás väčšina rieši.
Učiť sa dá aj keď je človek administrátor, inak by si tu ľudia žiadali hneď o Global práva.

E: Pred tým, ako ma u T-DOWNujete, si to aspoň prečítajte ;-).
E2: Toto patrí ľuďom ktorí písali že má zostať na SJ, a nebanovať inde.

Tino
28-12-11, 19:29
Podľa mňa, dostal práva na strielacie servery preto, pretože rozpoznať Cheatera vie, tak neviem čo tu z vás väčšina rieši.
Učiť sa dá aj keď je človek administrátor, inak by si tu ľudia žiadali hneď o Global práva.

E: Pred tým, ako ma u T-DOWNujete, si to aspoň prečítajte ;-).

Este raz si precitaj 1 stranu a 1 post, dik.

ZEUS
28-12-11, 21:16
Zamykám.