PDA

Zobrazit normální verzi : Resetování ranku- ano/ne - názory



BiA Fz
28-12-11, 16:53
Ahoj, chci se zeptat co nejširší veřejnosti-blíží se 1.1. a plánovaný reset ranku- chtělo to dost lidí. Jak zjišťuji, objevuje se ale i dost lidí, co jsou proti (na serverech "cože, bude se resetovat rank??" a "omg moje skore".. ) :D a tak. :-) Kdyby to bylo na mě, jsem asi spíše proti. Ale každopádně už je to naplánované a nejspíš rozhodne většina- pro kontrolu, aby pak většina nebyla naštvaná, než se to stane, tak sem napišme názory :o)

Já myslím, že nám starým pařanům bude škoda skóre, a že bude těžší poznat zkušené hráče na serveru, když budou mít čistý rank.

Ale samozřejmě jsou tu i dobré důvody pro reset (Ty schválně zatajím a napište je ostatní :o))

Takže pište, diskutujte, snad se mi sem podaří dát hlasování, kdyby ne- tak palce nahoru pro ZANECHANI a palce dolu pro RESET.

EDIT: Hlasování tu je, takže palčit nemusíte ^^

I-Mouse
28-12-11, 17:02
Ahoj, chci se zeptat co nejširší veřejnosti-blíží se 1.1. a plánovaný reset ranku- chtělo to dost lidí. Jak zjišťuji, objevuje se ale i dost lidí, co jsou proti (na serverech "cože, bude se resetovat rank??" a "omg moje skore".. ) :D a tak. :-) Kdyby to bylo na mě, jsem asi spíše proti. Ale každopádně už je to naplánované a nejspíš rozhodne většina- pro kontrolu, aby pak většina nebyla naštvaná, než se to stane, tak sem napišme názory :o)

Já myslím, že nám starým pařanům bude škoda skóre, a že bude těžší poznat zkušené hráče na serveru, když budou mít čistý rank.

Ale samozřejmě jsou tu i dobré důvody pro reset (Ty schválně zatajím a napište je ostatní :o))

Takže pište, diskutujte, snad se mi sem podaří dát hlasování, kdyby ne- tak palce nahoru pro ZANECHANI a palce dolu pro RESET.

EDIT: Hlasování tu je, takže palčit nemusíte ^^

Či chcete, či nie reset bude. Či chcete radšej hrať na zalagovanom serveri ako ísť od 0?

Majka123
28-12-11, 17:04
ja nechcem resetovat rank ..mam uz dosti hodne killu ne jenom ja ale i ostatni hraci-neni to pro ne vubec fer :) - co tady uz jsou tak dlouho -a pridou naci frajeri kteri chcou resetovat rank. ...velmi by mě zklamalo kdyby se jim vice vyhovělo nez nam skillerum z Kotelny :)))))))

Amazing-Zajic
28-12-11, 17:36
Já si myslím že je to jak pro koho dobré:

Např.
1) Top 15 hráčů na clasicu(Bia,:D :D a podbní hráči) pro ně to bude asi nevýhoda, jelikož jsou to 15 a to že jsou dobrý takhle to někam dotáhnout...

2) Pro ty co třeba začali na CS 1.6 a jsou to borci umí to tak to bude výhoda, budou moci ukázat že též mají šanci to někam dotáhnout.

Já jsem spíš ta ,,LAMA,, tak jsem PRO ...Aspoň se uvdí kdo je borec.. :bruce_h4h:

Charon35
28-12-11, 18:18
Já myslím, že nám starým pařanům bude škoda skóre, a že bude těžší poznat zkušené hráče na serveru, když budou mít čistý rank.

Urobiť zálohu, aby sa tam dali vyhľadať potrebné informácie.

Inak mi to je vcelku jedno. :) (nj, ale hlasoval som za "nie". ups)

VINCE C.
28-12-11, 18:55
Imho ten algoritmus je stejně špatnej. Lidi co maj 28000/25000 nemaj co dělat v top 20. Nějakej vetší faktor K:D ratia by do toho měl bejt zanesenej. Takhle to jde grindit přes vyšší playtime, i když hrajete otřesně.

MARTiii
28-12-11, 19:31
sem pro zruseni ranku

Smile
28-12-11, 19:37
Imho ten algoritmus je stejně špatnej. Lidi co maj 28000/25000 nemaj co dělat v top 20. Nějakej vetší faktor K:D ratia by do toho měl bejt zanesenej. Takhle to jde grindit přes vyšší playtime, i když hrajete otřesně.

http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1670
http://img851.imageshack.us/img851/2889/beznzvuca.png
Rozhodně pro...

Kotel
28-12-11, 20:03
Na to je asi nejlepsi klasicky rank. Nevim, jak by to slo prenastavit. Jsou tam jen 2 moznosti podle ceho se urcuje rank: kills a skill. Ale mozna existuje nejaka jina verze hlstatsx nebo se vratit k psychostats.

VINCE C.
28-12-11, 20:12
Na to je asi nejlepsi klasicky rank. Nevim, jak by to slo prenastavit. Jsou tam jen 2 moznosti podle ceho se urcuje rank: kills a skill. Ale mozna existuje nejaka jina verze hlstatsx nebo se vratit k psychostats.

Nemůžeš nijak modifikovat? Pokud jo, tak ubrat bonusy za bombu a zvýšit bonusy za killstreaky. Navíc momentálně se killstreak počítá jen z jednoho kola. Nepočíta se přes více kol. Death streak se ale počítá normálně, nevim proč. Imho by měl bejt rank počítanej z 50% z hodnoty "skill" a z 50% z K:D ratia. (Což chápu že asi nejde).

Kotel
28-12-11, 22:10
Trochu to upravim. Za killstreak je podle me dost bodu, asi bych nemel moc pridavat.

sILV3
28-12-11, 22:18
A tak dlho som si to pestoval. :sadbye:... Ale nie xD to je jedno, každá pekná bublina aj tak raz splaskne.

Kotel
28-12-11, 22:34
Zatim neplanuju reset.

mrkvicka
28-12-11, 22:53
hráči ktorý makajú na rank a snažia sa niečo dosiahnúť a potom zrazu reset? podľa mna blbosť

oVE
28-12-11, 22:59
ten, kto je za možnosť Nie je proste idiot pre mňa.. na Kotelni som bol vždy v ranku prvý avšak som mal dávnejšie dlhšiu pauzu okolo 4 mesiacov a niektorí hráči si za ten čas vypracovali neskutočný náskok lepšie povedané nedobehnuteľný.. o čom to potom je? budem naháňať 24/7 šialenca, čo má 200k nahratých? resetni to prosím ťa..nech tam je opäť impulz :D

Kotel
28-12-11, 23:38
Udelal bych neco jako snizeni bodu kazdy mesic o 10% v top20, ale asi ani pak nepujdou dobehnout.

Th3 Pr0
29-12-11, 10:10
To je rozumný kotle.... Ted by mohly jít doběhnout
A kdy to zavedeš?

kashpi
29-12-11, 11:00
Na toto právě znám a bylo lepší psychostats. Tam se to aspoň nepočítalo z toho jak moc hraješ dlouho a že máš XY tisíc killů, ale prostě podle toho jak si dobrej. Nevím jestli to jde i tady, ale tento systém počítání statistik se mi zdá poněkud k ničemu. Akorát vidíš kdo tam hraje nejdéle. Sice psychostats není "realtime" ale myslím, že by to aspoň tolik nezatěžovalo servery.

Každopádně jsem pro smazání, jen kvůli tomu aby se trochu odlehčilo databázi, protože je značně přeplněná. Jinak mě osobně je to jedno, já na rank nehraju :D

Kotel
29-12-11, 13:23
Az jim pujde web, nahodim psychostats. Mozna uz opravili to, ze se po mesici podelali a museli restartnout.
EDIT: hm, tak asi neopravili, kdyz je po roce porad stejna verze

Pokemon'
30-12-11, 00:07
Jsem pro zruseni ranku

ja bych byl pro reset ranku

Ak chceš niečo dodať do tvojho príspevku, dole pod ním je tlačítko EDIT POST. Aby si nemal 3 príspevky pod sebou. (len pre info)

Ridik :D
30-12-11, 02:17
kotel a co si udelat vlastni rank ? par programatoru tu urcite bude :) tim zaroven resetujes rank vyresis vytezovani a budes moct sam delat sem fixy ? a nebo prejit k nejake starsi verzi hlstats na kterej jsou fixy

Montty non skill
30-12-11, 15:23
jsem proti resetu ;-) Né vážně, spousta hráčů se tu snažila o slušný rank a teď jim ho chcete smazat? Tak to raději zruště stats úplně....

Kotel
30-12-11, 16:28
Snad v každé hře se resetuje rank nebo body po skončení sezóny. Tyhle stats mají jen výhodu v tom, že jsou pěkně udělané, ale rank počítají špatně a zbytečně zatěžují server.

Montty non skill
30-12-11, 17:52
Tak to zrušíme. Bude menší zátěž na server a nebudou takové lagy.

Th3 Pr0
30-12-11, 20:16
A bude se počítat alspon playtime?

Amazing-Zajic
31-12-11, 11:09
Tak jak se rozhodlo?

Kotel
31-12-11, 15:48
http://csko.cz/psychostats/27015

MARTiii
31-12-11, 16:04
jupiii rankeri na server a jdeme do overu

MARTiii
31-12-11, 16:05
sice se tam bude hrat mizerne ale rank je rank

Kotel
31-12-11, 16:16
Me prijde, ze over je i na serverech, kde rank neni. Proto je vsude team balancer.

mial90
31-12-11, 23:12
čo sa vlastne stalo s tým rankom? Dúfam že zostanú awardy alebo niečo lebo teraz som dosť hral na rank a awardy :/

Kotel
02-01-12, 11:43
Jsou awardy za tyden a za mesic.