PDA

Zobrazit normální verzi : Rank.



Smackk
13-10-15, 22:11
Čau,



Něco mě zas po DLOUHÝ době napadlo.. :D

Co takhle udělat na CoD MW serverech rank? Ale nebude to ten rank co je jinde, na těchto serverech to je jen o těch bodech atd.. Pokud by to šlo, udělal bych to tak, že by se sečetli všechny lvly a výsledek by byly body jako jsou v normálním ranku (ještě dodám příklad jak to může vypadat). Možná se ptáte proč ne podle počtu 200. Je to kvůli tomu aby pak 1.člověk nehrál pořád dokola jen 1 classu. A podle mě když se přidá rank podle součtu lvlů tak by se mohli vrátit lidi co dřív hráli a taky by to mohlo přilákat nové lidi.. Popravdě já jsem dřív hrál jen CoD, ale ted' už mě to moc nebaví a ohlížím se po jiných serverech. Ještě než začnete HEJTOVAT 2x si to přečtěte a ještě do zvašte, vím že to asi patří rovnou do sekce CoD MW ale já to beru spíš jako dotaz k vám než to tam dám :) A ještě 1 připomínám pokud to nechápete, nebojte, co nejdřív dodám příklad jak by to mohlo vypadat :)
P.S. možná to je úplná blbost, ale takovej už jsem# :strongbench:
V sekci Dotazy to asi není dost viditelné tak jsem to dal rovnou sem, tak pište názory. :cool:

Smackk
13-10-15, 22:14
Tady máte ještě ten příklad :strongbench:

LojzaSK/LP/MOVIE/MAN:

Sniper:13
Commando:17
Sharpshooter:5
Protector:15
Medic:16
Fire support:4
Sapper:18
Demolitions:2
Rusher:11
Rambo:9
Kentaur:10


LojzaSK/LP/MOVIE/MAN má po součtu levelů 120 bodů.

Ještě jsem zapomněl připomenout, pro ty kteří trochu pomaleji přemýšlejí, čím víc bodů tím lepší rank :)

Drago
15-10-15, 21:17
ten rank table by pak byl strašně velkej...to by se muselo bud vypisovat do konsole nebo to nějak zjednodušit...ale jsem pro :)

Ještě by byla fajn nějaká statistika (jestli tam je tak seo mlouvám, ale mám za to že není :D) kde by bylo celkovej počet kilů, hs, acc apd. to se mi vždycky líbilo a hrál jsem kvůli tomu abych měl acc 35+ :D to mně na CSku celkově bavilo asi nejvíc :)

Smackk
15-10-15, 21:23
Děkuji za názor :)

Stitnanek
16-10-15, 10:54
[QUOTE=Drago;369769]ten rank table by pak byl strašně velkej...to by se muselo bud vypisovat do konsole nebo to nějak zjednodušit...ale jsem pro :)

proč do konzole ? .. šak by o bylo mapř : ...1. Vyprc : 852
2. Kundolap : 845
3. Myslisuk : 825

... jako tych 852, 845, 825 to je součet tych všech lvlů .. takže místo jak když bodů by tam byli akorát lvly .. a ne žadne vypisování všech lvlů
Jinak návrh se mi to líbí

Martin_V
16-10-15, 20:33
Souhlasim jen s lvlama, ale aby tam bylo pocet killu, hs atd, to bych se ti na to vybodl, moc se to odviji od class, tolik hs co das s fs, nedas s komandem, a navic, kdyz si budu chtít zlepsit rank, tak si vemu lvl 200 FS a killu za mapu budu mit jak na.rano, je to zbytecne, na tomto serveru zabijim itemama a vyhodama class, ne mojim skillem, kdyz se odpojim z cod a pujdu na DM, nedam ani afk bota.. COD je itemovy server, ne skillovy..
Muj názor :)

Smackk
16-10-15, 21:53
Však ano, já myslím jen rank, vím že cod je itemovy server takže by to bylo dost o náhodě.

Drago
18-10-15, 15:05
ehm, já to nemyslel tak že ty další informace by souvisely s rankem, jenom by ti to napsalo jak na tom seš, rank čistě o lvlech :)

A to s tou consolou...pochopil sem to tak e návrh byl vypisovat součetl lvlů + vypisovat všechny classy, pokud by to bylo jenom o součtu tak ok :)