PDA

Zobrazit normální verzi : superhero turnaj



JaroL97
14-10-15, 21:31
Ahoj co vy nato urobit superhero turnaj? moze byt aj z niecoho ineho ako furienu a clasiky.

Samco
14-10-15, 21:34
Nie, nedá sa to a záujem by bol aj tak určite nízky.

killer-savage
14-10-15, 22:33
Som proti turnaju na Superhero

Detektor
14-10-15, 22:37
Bývajú aj z iných modov ... PROTI

JaroL97
15-10-15, 14:09
Vsetko co hram a trocha mi to ide tak nato sa neurobi turnaj nikdy :(

Samco
15-10-15, 16:54
Pretože turnaj z XP módov (ktoré ty hráš) sa jednoducho zrealizovať nedá.

Smackk
15-10-15, 17:49
Tam to je hlavně o levlu a né o skillu atd.. Takže podle mě turnaj k ničemu. Takže za mě PROTI :strongbench:


Btw. myslím tím turnaj na Superhero, nevšiml jsem si že si tam dopsal ještě jiné. :)

backpase
17-10-15, 19:31
Toto su len vyhovorky, turnaj zo Superhero sa DA spravit, nemam to z vlastnej hlavy a zaujem by bol takisto, pred vyse rokom som sa o to pokusal ale nema sa kto toho ujat a zorganizovat to a ja na to nemam.... A co ked je XP server? Kazdemu sa nastavi lv 40, urobi par uprav, da sa 10 minut na nastavenie schopnosti kazdemu hracovi... zaujem by bol, nielen z ludi co Superhero hraju ale aj z tych co nie..


Tam to je hlavně o levlu a né o skillu atd.. Takže podle mě turnaj k ničemu.
S tymto by som tak nesuhlasil, ked mas nad lv 35 a mas skill hravo das lv 40 a takisto pri subojoch dvoch hracov s lv 40 ide o skill, ked lv 40 nema skill tak si ho ina 40 v pohode da

killer-savage
17-10-15, 20:31
To je aj o pasivnich schopnostiach jednotlivich hracov, si zober ze kazdy nemusi mat zeusa, rattlera alebo poison ivy.

backpase
17-10-15, 21:04
Vsak kazdy si moze nastavit co mu vyhovuje a nastavit si pre seba naj kombinaciu a tak zvysit svoju silu.. Nebolo by to pevne dane, ze musis mat prave to

killer-savage
17-10-15, 21:41
hovorim ze to je aj o lucku, polovica schopnosti je skor o percenta, sance a nacasovanie :D

backpase
18-10-15, 00:23
Tiez pravda, najma zeus (vsak ty vies) :D Ale tak zas nie je to tak, ze by niekto mal stale len stastie na zeus alebo podobne... Ten turnaj nie je zly napad ale nema sa kto toho chopit

JaroL97
18-10-15, 23:05
Skoda no zaujemcov by bolo a bolo sak poznate :) kopci 10 ludi denne aby si zahraly za lvl 40 len ta organizacia a co opytat sa kotla aleno takeho dakoho vysoko postaveneho?

A smack nemas pravdu mohol by vyhrat kdo kolvek napr. Kapitan amerika nahodny stit takemu kilerovy savagemu alebo simbovy tak zachranuju prdel neni az mozne :D

Smackk
19-10-15, 21:16
Je mi úplně jedno co si o tom myslíte, podle mě tam prostě nejde o SKILL, na kterém jsou založeny schopnosti hráče, takže nevidím jediný důvod proč na SuperHero dělat turnaj. A ano plácnu lvl 37 si klidně může rozebrat 40lvl, ale zase v tom budou ty vaše energy disky atd. atd.... A tím bych to ukončil.

Btw. A jde na to vůbec udělat turnaj?

backpase
19-10-15, 22:07
Turnaj na to spravit ide... A premna zamna nech nie je len nech neziju ludia v omyle ;) ked sem pisete veci po tom co to niektori bud nehrali alebo hraju par dni

killer-savage
19-10-15, 23:31
Na blizzconu bol turnaj ve WOW, neviem presne datadisk (asi wod) ale WOW je tiez hra na leveli a xp jako superhero mod takze sa da spravit, ale vela hracov nema skusenosti s lvl 40 jako ti co maju ten max lvl dlhsie.

Smackk
20-10-15, 14:44
Chápu, že vás to baví, ale jak by jste na to ten turnaj chtěli zrealizovat? Jako začínalo by se od lvlu 1. do lvlu 40. ? Možná se mi to nelíbí kvůli tomu, že si to nedokážu představit, tak mi zkuste nějak vysvětlit princip toho turnaje Please.. :D :)

backpase
25-10-15, 16:33
Nie, ide o to, ze by sa nastavilo vsetkym lv 40... mohli by si vybrat zo vsetkych schopnosti ako aj teraz (popripade by sa par vylucilo) a hraci by mali dajme tomu 10 minut nastavenie a hralo by sa 5vs5 (samozrejme moze sa aj inak)
Kazdy by si schopnosti prisposobil a nie je to nemozne zrealizovat ale treba na to cas a chcenie a nikomu sa nechce, ja som boj o turnaj na SH vzdal pred rokom ale aspon vas chcem vyviest z omylu ked niektorí pisu, ze to nejde

Orwow
03-11-15, 22:17
proti!