PDA

Zobrazit normální verzi : (K.S_V-Elite) KUMI$Allright$ --> Chemo



KUMI
17-10-15, 16:17
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Reklama, obchadzanie - pis tu: http://csko.cz/X4xO'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < (K.S_V-Elite) KUMI$Allright$ >
[AMXBANS] Tvuj nick: (K.S_V-Elite) KUMI$Allright$
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:0:129583284
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1239391722
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 37.44.16.94
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 37.44.16.94
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Chemo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===================================





Poznamka:






No chemo nechapu co ty jsi za vylizaneho kretena lae to je jedno, neustale davas bany me na NSKA :D neni ti to trochu uz blby chlapce? zajima me jaktoze 14 rozmazlenyho smrada vemou do AT aby tam delal bordel a stale tam oxiduje, za 1. jsi jak fredka za 2. smrdis jako fredka za 3. vzdy vsechno najdes jako fredka nebo si to poupravys podle svych vlastni potreb :), chemo jsi mi u pice jak bible ale toto uz je znacna degenerace :D stovky lidi si na tebe kazdej den stezuji, napr DC, odebiral jsi mu staty na BB a kdyz se te zeptal proc, odpovedel jsi ze je moc silnej a tak proto jsi mu to vzal, no, je videt ze jeste stale bydlis s rodicema ktery ti neustale musi vytirat tvou skurvenou prdel kdyz se poseres z nejakeho cteni skurvenych slohanu :DDDDDDD ja s tebe normalne chciju smichy jake jsi rozmazlenej spratek a vyuzivas amin prav nato aby jsi se mohl povysovat nad ostatnimi, skoda ze te kotel nevyhodil kdyz bylo hlasovani o tvoji rezignaci, to me velice mrzi, aspon by bylo na kotelne o jednoho picusackeho admina min, Dik za precteni. PS: je mi vse u pice jak bible ;)

hofy
17-10-15, 16:21
Ban je oprávněný, řešit se tedy může až při vhodném chování.