PDA

Zobrazit normální verzi : *--->UcToVnIk_LeO<---* --> Micinkaaa



Uctovnik
18-10-15, 18:10
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 159877)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *--->UcToVnIk_LeO
[AMXBANS] Tvuj nick: *--->UcToVnIk_LeO
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se je





Poznamka:






Zdravim cely csko.cz team, vcera som zacal hravat vase servery, ktore som nasiel v instalacke cska ktore som si stiahol (vygooglil som cs a som ho nasiel na Vasej stranke) prekvapilo ma kolko mate serverov tak som zacal hravat po dlhom case. Pripojil som sa pekne na server hrali sme dd2 moja oblubena retro mapka (bombova) poznam ju ako svoje topanky. Zrazu dnes som dostal ban od admina(ky) za wh, bez spektovania, rad by som si pozrel to demo kde mam wh. Dakujem za skoru odpoved.
Dodatok c.1 - [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Neviem odkial sa tam nabral ban na mojej ip adrese aj ako som sa mohol pripojit ked ten ban je stary z 20.03.2015 (nasiel som to v banliste neaky alexino)
Dodatok c.2 - Csko som nehral cca 3 roky tak neviem ako sa tam ten ban nabral.

Maaaaaaaaaaja
18-10-15, 20:33
Tebe si pamatuju už ze včera, ale už si nevzpomínám, proč jsem nešel do spectu. Ale koukám, že si na tebe rychle posvítil někdo jiný.

http://csko.cz/dema?UPD=Qk99kWKu

Příjemnou podívanou přeji .....

SuZ
18-10-15, 21:45
Zdar, diky Maaaja, ze si tu dal odkaz :) Pre tych s pomalsim netom, ktorym sa nechce stahovat 70 MB :D -> http://csko.cz:81/hltv/27099/27099-1510181704-de_dust2.zip
Zopar jasnych casov: 15:00 zacal hrat
20:06
21:28 co je vela, to je malo :D
23:49
33:49
36:59 tento cas ma dostal :D cez stenu zbadas typka co rushuje, no nestihol by si vytiahnut gunu vcas, tak radsej skocis dole skor, nez ho vobec uvidis :D
47:25 dierovat s mp5.. nie moc dobry napad
48:45+ zeby aspon p90 prestrelila steny? :D
atd.

Samco
19-10-15, 17:41
Zdravím, WH.

Uctovnik
19-10-15, 17:49
Zdravím, WH.

Ake wh, ved som to pozeral dlshie nez 17 minut a vobec som tam nebol na tom deme natoceny to co je za pristup hodit sem neosekane demo aky pristup ked ani som nebol na tom deme poprosim demo na ktorom som ja a nie druhy (zapnite si demo a stlacte hned tab a Vam ukaze, ci som tam ako hrac)


Tebe si pamatuju už ze včera, ale už si nevzpomínám, proč jsem nešel do spectu. Ale koukám, že si na tebe rychle posvítil někdo jiný.

http://csko.cz/dema?UPD=Qk99kWKu

Příjemnou podívanou přeji .....

Maaja teba si pekne pamatam ty si tam cheatovala s whckom si behala po mapke a to akoze my to chces vratit, ze som ta obvinil ze hras s whckom co je pravda to nie je hriech...

SuZ
19-10-15, 18:01
Ked si stojis za tym, ze wh nemas, tak vysvetli tie casy, co su vypisane v tretom prispevku. Demo si pretoc na 15. minutu, odvtedy hras uz aj ty.

Uctovnik
19-10-15, 18:04
pockaj chvilku len stahujem si program na lepsie prehravanie dem a vsetko ti to tu rozpisem dlho som nehral csko tak si musim vsetko stahovat, lebo pred chvilkou som to pozeral cez konzolu

Maaaaaaaaaaja
19-10-15, 22:38
Konzole ti na to bohatě stačí. Akorát použij příkaz viewdemo a posuň si čas v demu tam, kde už budeš i ty. (viz časy, co tu vypsala banující adminka)

Jinak ti děkuji za kompliment k mé hře.

Uctovnik
19-10-15, 23:10
Konzole ti na to bohatě stačí. Akorát použij příkaz viewdemo a posuň si čas v demu tam, kde už budeš i ty. (viz časy, co tu vypsala banující adminka)

Jinak ti děkuji za kompliment k mé hře.
Zopar jasnych casov: 15:00 zacal hrat - zacal som hrat 13:00
20:06
21:28 co je vela, to je malo :D --- ( ked stary skill hrac sa rozbehne tak ho ani tank nezastavi pozname to uz viaceri ale ty ktory to nezazili tak to nemozu chapat po dalsie roky a skusenosti robia svoje.
23:49
33:49
36:59 tento cas ma dostal :D cez stenu zbadas typka co rushuje, no nestihol by si vytiahnut gunu vcas, tak radsej skocis dole skor, nez ho vobec uvidis :D
- Ked clovek ma sluchadla a ma sluch a pocuje kroky a nema pistol tak skace po dalsie ked isiel aj keby som o nom nevedel a tam skocim je to wh ?

47:25 dierovat s mp5.. nie moc dobry napad - Dierovat sa da zo vsetkym a nemozem za to, ze nevies pochopit dierovanie dierujem tam kde by som sa postavil ja keby som bol na strane protihraca ( Logika vyuzita v hre no malo hracov to pouziva)
48:45+ zeby aspon p90 prestrelila steny? :D - ano prestreli ak vies sa trafit do jednej dierky viacej krat ( skusenosti + logika + treba sa viacej ucit)


Zopar jasnych casov: 15:00 zacal hrat - zacal som hrat 13:00
20:06
21:28 co je vela, to je malo :D --- ( ked stary skill hrac sa rozbehne tak ho ani tank nezastavi pozname to uz viaceri ale ty ktory to nezazili tak to nemozu chapat po dalsie roky a skusenosti robia svoje.
23:49
33:49
36:59 tento cas ma dostal :D cez stenu zbadas typka co rushuje, no nestihol by si vytiahnut gunu vcas, tak radsej skocis dole skor, nez ho vobec uvidis :D
- Ked clovek ma sluchadla a ma sluch a pocuje kroky a nema pistol tak skace po dalsie ked isiel aj keby som o nom nevedel a tam skocim je to wh ?

47:25 dierovat s mp5.. nie moc dobry napad - Dierovat sa da zo vsetkym a nemozem za to, ze nevies pochopit dierovanie dierujem tam kde by som sa postavil ja keby som bol na strane protihraca ( Logika vyuzita v hre no malo hracov to pouziva)
48:45+ zeby aspon p90 prestrelila steny? :D - ano prestreli ak vies sa trafit do jednej dierky viacej krat ( skusenosti + logika + treba sa viacej ucit)

Po dalsie keby ze mam wh tak by si musela tu pisat do rana a bolo by to hned vidno ale ty si tu vypisala len mozne nahody pokus sa zostrihat video a urob z toho film a daj to aj na ine servery nech sa posmeju ci to je wh .....


Zdravím, WH.

Samco ozaj hral som aj s tebou aj proti tebe a si my ban nedal lebo si dlhodoby hrac a admin a podla coho si tu teraz usudil ze mam wh ked v hre keby ze mam wh sam my ho udelis

Maaaaaaaaaaja
19-10-15, 23:38
47:25 dierovat s mp5.. nie moc dobry napad - Dierovat sa da zo vsetkym a nemozem za to, ze nevies pochopit dierovanie dierujem tam kde by som sa postavil ja keby som bol na strane protihraca ( Logika vyuzita v hre no malo hracov to pouziva)
48:45+ zeby aspon p90 prestrelila steny? :D - ano prestreli ak vies sa trafit do jednej dierky viacej krat ( skusenosti + logika + treba sa viacej ucit)

Tyhle týpky jako ty mám rád. Ale aspoň se člověk pobaví. Asi bereš hodně kvalitní matroš, co ..... Ale líbí se mi, jak se urputně držíš své verze. :))

To, že v Hvězdné bráně s p90 někoho sundá Jack O´Neill, ještě neznamená, že v csku prostřeluje zdi. Ale jak píšeš. Děrovat se dá s čímkoliv. To možná jo, ale né cokoliv tu zeď prostřelí, ty experte.

Ale dost už, pouč nás ještě o logice a skúsenosťach. Třeba o tom, jak jak se rozběhnout jako tank, aby nás nic nezastavilo. :)

Bee
20-10-15, 17:04
Pohyby bota , jmeno bota , styl hry bota . Wallhack

DiEAcE
20-10-15, 17:39
Docela zabavna cetba, ale predevsim ta Tva obhajoba :-) wh.

Uctovnik
20-10-15, 20:32
Pohyby bota , jmeno bota , styl hry bota . Wallhack

Ked podla teba je uctovnik meno bota tak co potom je Bee nazov budika :D ... sry ale ked domna s kamenom hned hodim balvan ... wallhack uroven admin tymu cest vynimkam !!!nulova!!!


Docela zabavna cetba, ale predevsim ta Tva obhajoba :-) wh.

Preto su aj tvoje admin prava TRIAL !!! len opisujes ako kopirak lebo sam nevies usudit to je vsetko z mojej strany

B!g 5m0k3
20-10-15, 20:46
Mp5 nedieruje, cheaty potvrdené, už to niekto locknite.

Uctovnik
20-10-15, 20:47
Mp5 nedieruje, cheaty potvrdené, už to niekto locknite.

dalsi TRIAL :D

HSMartinka
20-10-15, 21:22
Oukej tak napíšem i ja že mp5 nedieruje

Bee
20-10-15, 22:32
Prostě tu nemužeš unést že si dostal ban za wallhack který si měl , sám to víš tak proč tu zkoušíš na nás nějaký blafy a ještě tu psát takový blbosti když trial admin potvrdí wallhack ? Že to je "jen" trial admin ... co jsi ty ? Nebo spíš co jsi na kotelně dokázal ty ? Odpovídat ti snad nemusím.

Myslím že to mužete zavřít.

Klimax
20-10-15, 23:03
Zapaty, a asi aj lock..

DiEAcE
20-10-15, 23:31
Je to naprosto jedno, jestli trial nebo ne, je to jen maly rozdil, protoze oci mame vsichni. Ale pis si dal, stejne se na nocni nudim :-)

Maaaaaaaaaaja
20-10-15, 23:39
Chlape, já si z tebe dělám celou dobu srandu, ale teď vážně. Já z toho dema viděl asi jen 3 kola (+/-), vypl jsem ho, když jsi vyběhl z kat na Bčko a crossem pohnul nahoru na toho vyboostovaného hráče. Máš jasný wallhack, nevím, co se tu všem snažíš nakecat.

A ty kecy, jak jsou všichni na hovno a nikdy neviděli lepšího hráče jak ty, si taky nech. Ty hraješ jak bot, neumíš se hýbat, nevnímáš radar, prostě jsi nulový. A mp5 a p90 skutečně neděrují pro tvé info. Tak se běž někam zakopat a neurážej tu adminy, kteří si dali trochu času, aby se podívali na zapnutou nulu jako ty. Ty časy by líp obhájil i můj brácha, co to hrál 2krát za život.

Zdar a hodně štěstí na jiných portálech.

matis
21-10-15, 07:48
Dalsi srandista co si mysli, ze je skiller z publicu...a co ze ti Trial potvrdi cheaty?

jasne WH

ziadost sa zamieta - Lock