PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] MiCHAL HANiCCIN (WH) --> Burak



Michal_haniccin
24-10-15, 14:33
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 160275)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < MiCHAL HANiCCIN >
[AMXBANS] Tvuj nick: MiCHAL HANiCCIN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1951134271
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1951134271
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.190.50.140
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.190.50.140
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==============================





Poznamka:






Ahoj, prosím o unban. Nevím za co a jestli to vůbec bylo na mně. Běhali tam mnohem lepší hráči, kteří trefovali brutálnější hlavy. Já si pamatuji, že jsem dal jednu díru, která mohla vypadat divně, protože na dm se většinou neděruje. Jinak mně ale nenapadá za co. Tak na to prosím mrkněte a nechte mně si občas zastřílet. Díky MiCHAL HANiCCIN

E: Mírnej edit, když už mám to základní vzdělání.

Burak1
24-10-15, 14:51
http://csko.cz/dema?UPD=Kni6X6wR a http://csko.cz/dema?UPD=z9ONoU3u
Druhé demo je podle mého prokazatelnější.

Michal_haniccin
24-10-15, 15:22
Ok, děkuju za tvůj čas. Tak se na to někdo prosím podívejte. Já vím jak hraju, na demu to navíc vždycky vypadá hůř - neukazuje se recoil, málokdo má dobře nastavené rate a zobrazenej radar. Já tam nic moc podezřelýho, kromě pár pre-aimu a pre-firů nebudu schopnej vidět, ale to je asi důvod, proč nejsem admin. Za mě fungoval nějakej amx příkaz, kterej udělal hráči screenshot ze hry, uložil ho v počítači a dal mu prozatímní ban. V momentě, kdy se na to admin mrknul a wallhack tam nebyl, tak se odbanovávalo. Samozřejmě k ničemu proti skriptům, ale tohle to pokrylo. Teď můžu tak akorát doufat.

Hezkou sobotu.
MiCHAL HANiCCIN.

Samco
24-10-15, 22:24
Ahoj, tvoja hra je zaujímavá. Občas máš až veľmi veľký prehľad kto kde je, ale občas nie. Mne sa tvoja hra moc nezdá, ale uvidíme čo na to ostatný.

E: Mne sa zas zdá, že zaujímavejšie akcie sú skôr na mirage (1. demo) než na tom duste.

E2: Tak som sa ešte raz pozrel poriadne na ten mirage, povedal by som, že moc veľa jednoznačných časov tam nie je. Asi by mal dostať unban.

matis
26-10-15, 18:30
Pozeral som len druhe demo...za mna clear

skus nam prosim vypisat casy, ktore sa ti nezdaju...dakujem

B!g 5m0k3
26-10-15, 20:28
Mirage je zaujímavejšie, ale aj tak by som to nebanoval.
Dust2 clear.

E:
som pre UB

hofy
29-10-15, 17:24
Ban je zatím deaktivovaný, než se to dořeší.

Burak1
31-10-15, 01:13
Dema vyčasuji ráno, teď jsem dojel z Německa.

Bee
31-10-15, 01:37
koukl jsem mirage , docela zajímavá hra jak všude střílíš , akorát by mě zajímal čas kdy vybíháš konektor a před kinem se ustřelíš na krabici kde je enemy a pak se tam ani nepodíváš.


jinak pro ub

Burak1
31-10-15, 12:29
Ahoj, přijde mi, že hraješ bez zvuků, jelikož to, co bys normálně měl slyšet, tak je ti úplně jedno.

1. demo
21:22 - nějak moc přesně
21:41 - předstřel
22:06 - předmíření
22:44 - tento čas absolutně nechápu, proč jsi vystřelil na hráče, kterého zabili? nešel vidět, nic
22:47 - střelíš do bedny, kde je enemy, ale nepodíváš se tam, proč?
23:11 - nevím jak ty, ale já ho tam nevidím
23:28 - předmíření

2. demo
1:11 - počká, než mu vyběhne
2:32 - střílí, ani ho nevidí. Jak můžeš vědět, že ti neodwalkoval?
3:07 - stejně jak v prvním demu v čase 22:44, střelíš do mrtvého hráče, aniž bys věděl, že tam vůbec byl
3:52 - hodně divné míření, čekáš, že ti vyběhne, ale místo toho jde na T spawn
4:03 - předmíření

Btw. máte pravdu, první demo je lepší.

E: Furt si stojím za tím, že hráč čistě nehraje.

Samco
31-10-15, 22:48
Tak ešte raz som si pozrel mirage podľa týchto časov, bol by som rád, keby si nám ich objasnil, pretože pri niektorých časoch mám fakt pocit, že presne vieš kde kto je. Jedine ten 22:47 mi nejde do hlavy...

Burak1
01-11-15, 12:27
Ban obnoven. Poprosil bych o vysvětlení daných časů výše od zabanovaného hráče.

Michal_haniccin
01-11-15, 14:38
Ahoj,

díky za časy i vyjádření. Zítra se na ta dema podívám. Jinak je to jak píšeš, hraju na hudbě + zvuku z CS v poměru tak 50:100 ... hlavně v hlučnějších partech to občas znamená smrt, ale za ten hype to stojí. O to víc koukám na radar, kde kdo umírá, odkud se odráží kulky a odkud kdo střílí.

Přehraju si to, ale moc velký myšlenky od sebe nečekám. Ale hru hraju, abych se bavil - vypnul od školy, práce, holky.. světa.. ne, abych si honil ego, jak jsem na nonsteam pubu vyhlavil lidi přes zeď. Snad se na tom na konec shodnem.

Hezkou neděli.
MiCHAL HANiCCIN

Bee
01-11-15, 15:25
kde kdo umírá, odkud se odráží kulky

Ve hře nic takováho neznám, máš namysli ty svoje ?

Michal_haniccin
02-11-15, 12:11
Ahoj, přijde mi, že hraješ bez zvuků, jelikož to, co bys normálně měl slyšet, tak je ti úplně jedno.

1. demo
21:22 - nějak moc přesně
21:41 - předstřel
22:06 - předmíření
22:44 - tento čas absolutně nechápu, proč jsi vystřelil na hráče, kterého zabili? nešel vidět, nic
22:47 - střelíš do bedny, kde je enemy, ale nepodíváš se tam, proč?
23:11 - nevím jak ty, ale já ho tam nevidím
23:28 - předmíření

2. demo
1:11 - počká, než mu vyběhne
2:32 - střílí, ani ho nevidí. Jak můžeš vědět, že ti neodwalkoval?
3:07 - stejně jak v prvním demu v čase 22:44, střelíš do mrtvého hráče, aniž bys věděl, že tam vůbec byl
3:52 - hodně divné míření, čekáš, že ti vyběhne, ale místo toho jde na T spawn
4:03 - předmíření

Btw. máte pravdu, první demo je lepší.

E: Furt si stojím za tím, že hráč čistě nehraje.




Ahoj, přijde mi, že hraješ bez zvuků, jelikož to, co bys normálně měl slyšet, tak je ti úplně jedno.

1. demo
21:22 - nějak moc přesně
21:41 - předstřel
22:06 - předmíření
22:44 - tento čas absolutně nechápu, proč jsi vystřelil na hráče, kterého zabili? nešel vidět, nic
22:47 - střelíš do bedny, kde je enemy, ale nepodíváš se tam, proč?
23:11 - nevím jak ty, ale já ho tam nevidím
23:28 - předmíření

2. demo
1:11 - počká, než mu vyběhne
2:32 - střílí, ani ho nevidí. Jak můžeš vědět, že ti neodwalkoval?
3:07 - stejně jak v prvním demu v čase 22:44, střelíš do mrtvého hráče, aniž bys věděl, že tam vůbec byl
3:52 - hodně divné míření, čekáš, že ti vyběhne, ale místo toho jde na T spawn
4:03 - předmíření

Btw. máte pravdu, první demo je lepší.

E: Furt si stojím za tím, že hráč čistě nehraje.

Hezké pondělí všem. Zkusím nějak obhájit časy, které jste mi vypsali. Ještě než si to přehraji, ale musím poukázat, že jako cheat může vypadat i hra čistého hráče, jen protože to tam vidět chceme. Nejznámější je třeba případ jednoho z nejlepších hráčů na světě: https://www.reddit.com/r/VACCENING/comments/2n32tf/conclusive_evidence_of_flusha_cheating/ Prostě .. když chceš něco dokázat tak to nejspíš půjde. Je to jen úhel pohledu. Podvádění ve sportu nebo online nepatří do mého života, je to stejné jako lhaní sama sobě.

Bee: docela často se mi stává, že vidím na zdi odrazy střel, podle kterých se dá orientovat, když po Tobě někdo pálí s tlumičem. Je jedno který tým.

1. demo
21:22 - nějak moc přesně // před 1 sekundou mě přesně z toho místa zabili, podle výpisu fragů nikdo neumřel a bylo pravděpodobné, že utečou než se respawnuju a stihnu se tam podívat.
21:41 - předstřel // reflex + v uplynulých sekundách se tam motali CT a je lepší přijít, pálit a doufat v zásah někoho, kdo tam dost možná bude a jeho rozhození
22:06 - předmíření // přišlo mi, že jsem ho slyšel - každopádně za mnou být nikdo nemohl - to bych byl mrtvý .. přede mnou taky nikdo a poslední místo kam bylo potřeba se podívat byl barák (pokud jsem uvažoval jako nepravděpodobnou možnost, že by někdo na dm kempil díru)
22:44 - tento čas absolutně nechápu, proč jsi vystřelil na hráče, kterého zabili? nešel vidět, nic // blbá náhoda, bylo jasný, že umřu, nebyly hp, náboje, soupeři měli helmu, takže jsou potřeba dvě trefy do hlavy, aby padli a právo na poslední výstřel má každej .. ne, vysvětlit každý výstřel neumím a tohle vypadá divně - ve hře, bych si toho nevšiml, ale se zaplým xview to vypadá podezřele
22:47 - střelíš do bedny, kde je enemy, ale nepodíváš se tam, proč? // nestřelil jsem do bedny, ale do směru, kde jsem čekal vybíhajícího CT - určitě se ti už stalo, že jsi 3sekundy střílel v jednom směru a měl už hrozný nutkání si myslet, že ti někdo koukal na záda nebo na stranu a chtěl jsi se tam co nejrychleji podívat a projistotu vystřelit .. tohle bylo ono ... něco jako když jsi na B na d2, hrajete 5v5 a tobě umře spoluhráč na midu a najednou nevíš co máš krýt - katy, vrata, okno.. zabiješ jednoho v katech a okamžitě koukáš na další místo pravděpodobnýho výskytu
23:11 - nevím jak ty, ale já ho tam nevidím // nevím na jaké hraješ rozlišení, ale já ano - předpokládám, že na 640 to vidět nepůjde, zvlášť s těma xview čárama ne
23:28 - předmíření // byla odtamtud slyšet třetí světová, nikde jinde být nikdo - nemohl - buď z okna nebo z esa .. ano předstřelil jsem si ..

2. demo
1:11 - počká, než mu vyběhne // ?? hrával jsem awp, mám defensivní styl hry. fakta: záda krytá, na radaru Tcka z midu, poslední možnost: mid na blízko, bedna (ta odpadla, protože se tam s nikým nestřilel T vedle mě), B vrata - byl dobrý nápad zakempit si ve tmě na spawnu, protože tím zpravidla získávám výhodu prvního výstřelu - není tam moc dobře vidět a já mám výhodný úhel a krytá záda
2:32 - střílí, ani ho nevidí. Jak můžeš vědět, že ti neodwalkoval? // střílím protože a) přímo přede mnou zabije spoluhráče a je evidentní kde je, navíc ho vidím - nevím proč Ty ne - kouká mu hlaveň i noha ... nejsem si jistý, jak jde tahle zeď děrovat - spíš se mi zdá, že pokud nějaká část ano, tak její roh a zároveň se snažím konstantní palbou dostat soupeře pod tlak a vyprovokovat ho k nějakému zoufalému pokusu o útok / útěk, kdy by do proudu střel vyběhl... odwalkoval ? Vždyť neměl kam, známe oba d2 ne? vrata, stěna mid .. a on byl naprosto jasně hned za stěnou, bez šance útěku
3:07 - stejně jak v prvním demu v čase 22:44, střelíš do mrtvého hráče, aniž bys věděl, že tam vůbec byl // chápu, že to tak chceš vidět ale nemůžeš ignorovat fakt, že mě ten samej hráč o kterém tvrdíš, že jsem nevěděl 2x zabil, že měl awp a že bylo pravděpodobné, že půjde zakempit nebo směrem na spawn, kde by měl ostřelovač výhodu, ano jak jsem věděl, že tam půjde - tak, že když mne poprvé zabil, tak šel směrem na střed - podívat se do vrat - zabil mě a nejspíš pokračoval dál.. potom jsem zabil dva CT na středu a ze zadu (připadá mi to tak) slyšel pokračující awp výstřely.. zároveň jsem věděl, že za mnou je někdo s awp, kdo mi nejspíš kouká do zad a snaží se mě trefit skrz škvíru.. tak jsem vylezl, nikoho neviděl, když jsem nikoho neviděl, tak jsem aspoň vystřelil a zároveň si přečetl, že už je mrtvej = nemá cenu chodit na mid, protože to tam někdo vyčistil a šel hledat dál - tentokrát do kat (mimochodem, tam ti můj předstřel nevadí?)
3:52 - hodně divné míření, čekáš, že ti vyběhne, ale místo toho jde na T spawn // 3:47 - vidím, že běží nejspíš na CT spawn, když T zabije někoho awpkem v tom stejném směru říkám si, že to byl asi on, jenže mi to přijde moc rychle a tím mám potvrzené, že tam byli minimálně dva a že jeden z nich běží na CT spawn nebo kempí za rohem, soudě podle předchozího pohybu a zkušeností s nonsteam hráči spíš běží, jako Forest Gump ... od Tčka s awp vím, kam si můžu předmířit - kam až mi to vyčistil on a pak už si jdu jen pro frag někam na CT - nejpravděpodobnější je, že někam utíká, proto je nejlepší koukat za horizont, protože kdyby kempil, tak mám já - jako hráč v pohybu výhodu hůř trefitelného objektu a nejspíš budu mít čas na přemíření nebo flick shot ...
4:03 - předmíření // nechci znít arogantně, ale v 3:59 jsme ho oba viděli zabíhat někam doprava - je snad normální se podívat na místo, kde jsem ho naposledy viděl a čekat, že se tam možná objeví znova - zvlášť, když podle předchozího souboje ví, že nemám nic moc aim - jinak by byl dávno mrtvej.


Nakonec to bylo o trochu delší než jsem čekal. Doufám, že jsem při vysvětlování nezněl nafoukaně nebo arogantně, opravdu se snažím vysvětlit proběhlé situace z mého pohledu. Uznávám, že některé momenty tam vypadaly krajně podezřele a je pohodlné je odsoudit. Prosím tedy o posouzení většího počtu adminů a unban. Případně mohu natáčet. Nebo si nainstalovat program, který mi v nestejně dlouhou dobu udělá screenshot obrazovky a výsledné gify posílat. Nebudu si měnit nick (jedině, že bych se rozešel s Haničkou :D), takže pokud dostanu unban a pořád se vám bude zdát moje hra divná, tak mne poznáte a kdykoli budete moci kdykoli zabanovat zpátky.

Děkuji
Hezké pondělí
MiCHAL HANiCCIN

Bee
02-11-15, 14:54
Bee: docela často se mi stává, že vidím na zdi odrazy střel, podle kterých se dá orientovat, když po Tobě někdo pálí s tlumičem. Je jedno který tým

No nevím či se to tak dá taky nazvat ..

Michal_haniccin
02-11-15, 15:57
No nevím či se to tak dá taky nazvat ..

Není jedno, jak nazýváš odrazy střel od zdí? =D hlavně, že víme o čem je řeč =D Jak bys to nazval Ty? :)

Bee
03-11-15, 01:26
No nevím ale když to nazveš odrazy střel od zdi tak si pod tim dokážeš představit že střílíš do zdi a střeli se odrážej od zdi za roh :D Takže třeba situace střílíš do zdi a zabiješ frajera co stojí za rohem na uplně jiným místě , ale nazval bych to třeba stopy střel :D

Burak1
03-11-15, 14:06
Vysvětlení je celkem logické, i když něco je i přesto pořád divné. S největší pravděpodobností jsem se zmýlil, omlouvám se. Máš unban, přeji příjemné hraní.

Michal_haniccin
04-11-15, 09:35
Ahoj, nic se nestalo. Děkuju za UB a přeju jako vždycky, hezkej den.

MiCHAL HANiCCIN.