PDA

Zobrazit normální verzi : Zmena team-playu na Free For All [GunGame] ??



iMIND
26-10-15, 02:25
Nebolo by to moznee?? Spawn je naahodnyy, tak mohlo by to byt free for all, aj tak gungame moze wyhrat len jeden a ked je welkaa mapa, tak to trwaa moc ked suu teamy, popriipade aj boti by sa mohli pridat ak by to bolo mozne, ale ja len daawam naawrh, je to na waas ostatnyych, tak sa wyjadrite, ak maate nato nejakyy naazor.



E: Slovom "moc" mysliim, ze to ide pomaly moc, tahaa a tahaa sa to.. ale to je len moj naazor, ja nemaam moc raad pasiiwnu hru..

matis
26-10-15, 08:20
Nebolo by to moznee?? Spawn je naahodnyy, tak mohlo by to byt free for all, aj tak gungame moze wyhrat len jeden a ked je welkaa mapa, tak to trwaa moc ked suu teamy, popriipade aj boti by sa mohli pridat ak by to bolo mozne, ale ja len daawam naawrh, je to na waas ostatnyych, tak sa wyjadrite, ak maate nato nejakyy naazor.



E: Slovom "moc" mysliim, ze to ide pomaly moc, tahaa a tahaa sa to.. ale to je len moj naazor, ja nemaam moc raad pasiiwnu hru..

nepochopil som ani slovo..pises jak trosku zaostaly

senpaaai
26-10-15, 09:22
nepochopil som ani slovo..pises jak trosku zaostaly

Kolega zřejmě myslel, jestli by se mohlo udělat (podobně jako na DM FFA), že by GunGame bylo taky FFA... čiže všichni proti všem, protože normální kola prý trvají moc dlouho. Osobně si myslím, že by to nemuselo být špatné... hm? Na GS (sorry, že je zmiňuju, hrál jsem tam předtím, než jsem přešel sem) to tak jednu dobu fungovalo, pak si hráči začali stěžovat, že prý tím obtížnost moc "stoupla". Myslím si, že za zkoušku se nic nedá.

iMIND
27-10-15, 01:41
nepochopil som ani slovo..pises jak trosku zaostaly

sry, snazil som sa, ale ewidentne som este nezaostal dostatocne aby si ma dokaazal pochopit..



E: @senpaaai
J, to som myslel, diik za pochopenie a wyjadrenie, aspon wiem, ze aspon niekto tu maa naazor (ku teeme) ;-))

matis
27-10-15, 08:30
sry, snazil som sa, ale ewidentne som este nezaostal dostatocne aby si ma dokaazal pochopit..



E: @senpaaai
J, to som myslel, diik za pochopenie a wyjadrenie, aspon wiem, ze aspon niekto tu maa naazor (ku teeme) ;-))


Ide o to, ze pises ako retard...tie tvoje W-cka su desne, takto podla mna nepisu ani negramotne deti na zakladnej skole