PDA

Zobrazit normální verzi : nalákání nováčků



Stitnanek
27-10-15, 17:38
Zdravím, tak mna napadlo či nechcete nějak propagovat tento server na FB, jak tak koukám tak tam nedáváte žádné příspěvky ani IP adresy ruzných serverů a myslím si, že kdyby se to nejak tam propagovalo a dávali nejaké ty kktiny a vychvalovaly ten server tak by sa určitě našlo pár lidí co by to zkusilo. A taky by nebylo špatné třebas pro nováčky udělat že jejich prvních 5 class by sa do určitého lvlu(např 30) rychlej expily a tím by měli větší chut do hry když by viděli jak sa to rychlo expí. A jak tak čučím na FB po ostatních tych portáloch tož tam taky mojů takto hodně reklam na ty ruzné servery, ale hlavně tam nedavajte reklamu na jailSRAČKUbreak, protože to už hraje aj tak dost lidí takže to reklamu ani nepotřebuje. A ještě jedna důležitá věc a to, že když do hry dojde nejaký nováček co o tom modu ví leda tak prda a na serveru su zrovna admini a ten nováček sa tam ptá na ruzné věci ohledně toho modu tak žádného admina sem neviděl že by mu tam něco napsal a poradil ( nechcu sa vychvalovat ale tuto záležitost na otázky vesměs modu zodpovídám nováčkům já, samozřejmě když tam su ) takže by nebylo naškodu když by sa tym adminum nejak domluvilo :)
S pozdravem ten ubrečený, pořád si ztěžující internet hero - Stitnanek

hofy
27-10-15, 17:43
Ahoj, ze správců FB nikdo módu COD:MW moc neholduje, takže moc nevíme, na co přesně nalákat. Pokud bys měl třeba nápad na nějaký screen nebo obrázek s reklamou, tak by se tam dát určitě mohl.
Admini mají co dělat, aby stíhali banovat cheatery na všech serverech, proto není vždycky čas na rady ve hře. Většinou je lepší zeptat se tady na fóru. Ale je super, že se najdou hráči, kteří poradí..

Smackk
31-10-15, 16:36
Můj názor:

1. Ano, CoD by potřeboval trochu oživit, já sám jsem tam nechal 170 level a hraju jinde.. Nějaké ty zminované screeny bych taky rád udělal, třeba i krátký videa apod. Který by se tam hodily.

2. To s tím že do levlu např. 30 by to šlo rychleji taky souhlasím, možná bych to dal do 50, protože od tohoto levelu se to podle mě rozjíždí.

3. S těmi adminy (NĚKTERÝMI) má Stít taky pravdu. Setkal jsem se i s pár případama nejen na CoDu, že když se ten nováček na něco zeptal, napsali mu úplnou blbost a nebo jim byl jen pro srandu..

Smack.

Stitnanek
31-10-15, 23:45
tož jako já popravdě si myslím že by stačilo nejaků "lacinů" fotku dat na FB a do popisku napsat neco ve stylo : náš jeden z oblíbených serverů COD:MW, a už by sa přidali IP adresy

^nismo
01-11-15, 08:52
Dobrý nápad Stite. Jenže.. Otázka zní.. Jestli by to vidělo dost lidí. :-) Respektive jestli by to třeba sdílela 1-2 stránky. :-)

Stitnanek
01-11-15, 19:47
to jako máš pravdu noo .. ale tak třebas lidi co sů na te strance na fb, jako co mají kotelnu jako že se jim Líbí, tak by to vyděli aspon ti lidi (je jich tam +- 7000) tak by třebas někdo z nich do toho šel

Smackk
01-11-15, 19:53
Na tý FB stránce je celkem dost lidí a aktivita taky není malá.

^nismo
03-11-15, 11:49
Tak to se omlouvám pánové. Nevěděl sem že má KOTELNA stránku. :-) Ted' otázka.. Kdo udělá solidní screen? :-D

Leo
08-12-15, 13:21
https://m.facebook.com/codmwcsko/

Tak a je to tady, lajkujte, sdilejte, ať jsme nejlepší :D

http://csko.cz/forum/showthread.php?43666-COD-MW-na-Facebooku

Odkaz na druhý příspěvek který jsem o tomto dělal.

Váš Leo :)