PDA

Zobrazit normální verzi : bebicko



bebickoo
29-12-11, 19:10
Caute , chtel bych pozadat o unban , vcera vecer jsem hral na maxxi a dostal sem ban od admina fuk ju za WH , chtel bych tedy videt demo jak sem se docet na kterem je moje WH videt.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' wh '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : b3b[!]ck0^
[AMXBANS] Tvuj nick : playas
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1332692350
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1332692350
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 1 ) : 217.117.217.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 217.117.217.146
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : fuk ju
[AMXBANS] Server : Kotelna - Mega pub | csko.cz ( de_dust_castle )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na

kashpi
29-12-11, 19:12
:clap:
http://csko.cz/forum/showthread.php?4266-bebicko

bebickoo
29-12-11, 20:28
delate si ze me srandu ? ZEUS dpc co to ma znamenat , ty si me nasral este vic nez ty dva sasci ...kteri o cs nevedi absolutne nic nuly, takovy lidi by nemeli dostavat prava :D to co na tom demu je videt , je tak to ze hraju se sluchatkama hraju hlavou a ne prdeli + do toho trochu stesti ale urcite to neni zdaleka wh , boze nastrilel sem toho tolik ale tomuto se musim jenom smat. Hlavne ty co tam hlasis....on nic nema ale dej mu ban... :D , buh vi kolik ten kokos uz takhle zabanoval hracu , dobrych hracu :) on nevi co je to old player :/ :/ :/ gdQ . fuk ju -11111111

Trsak
29-12-11, 20:37
Uklidni se..
Ale ja na tom demu taky nic nevidim.

apach29
29-12-11, 20:40
6.15 - jak videl kolik jich jde, vycouval a ne jen ty ve vode, mrknul i na CT spawn
8.30 - podle sluchu tak pekne a presne derovat? chtel bych, ale ja mam sluchatka jen za dvojku.
8.40 - nebyl ani videt, ani slyset
9.18 - pekne si ho namiri a jak skoci dolu uz je slyset
11.10 - bere AWO
11.15 - 11.27 - neni spatnej :D
12.23 a 12.54 - to je tuseni, sluch nebo ma misto mysi kristalovou kouli?
13.08 - to je prece normalni derovani :D

Vynechavam momenty, kde byli slyset a dali se podle toho urcit na 100%. Dal uz se mi to ani nechce casovat.

Edit:
BAWSON: Hoj, jak budes psat jeste do toho topicu s bebickem, tak tma prosimte napis, ze bauson vzkazuje, ze to je jasny WH, yes?
Monca a apach29: :D to je urcite presvedci
BAWSON: to je fuck. Hlavne at jde videt, ze bauson vsechno vi, vsude byl a pozna tucny lidi na sto hor daleko. :D
Monca a apach29: :D ok

ZEUS
29-12-11, 20:42
Uklidni se, kdyby bylo mnou, tak ban nedostaneš, jelikož tě zabanoval fuk ju, tak si to musíš vyřídit s ním. V tom threadu, co ti hodil kashpi je napsáno mnou, že Wh nemáš, Všechny killy byly slyšet. Šlo vidět, že u toho používáš sound a brain a hlavně předvídáš, kde by mohly být enemy. To, co psal Giussepe v linku, že s WH by si hrál jinak je pravda. Tohle WH nebylo, takže já jsem pro unban.

Tak a teď mi dejte všichni palečky dolů.

bebickoo
29-12-11, 21:05
lol vy ste tak komicky :D co j se tady s vama zajebavam :D kotelnaci , koukam ze ty protesty jsou k nicemu. jebu vas i vas server !ten tam pise celou dobu ze nic nemam a k tomu mi napise takovy hovno ,boze az se naucite rozpoznat kdo wh ma a kdo ne tak mi piste , nazdar !

znedlob
29-12-11, 21:07
lol vy ste tak komicky :D co j se tady s vama zajebavam :D kotelnaci , koukam ze ty protesty jsou k nicemu. jebu vas i vas server !ten tam pise celou dobu ze nic nemam a k tomu mi napise takovy hovno ,boze az se naucite rozpoznat kdo wh ma a kdo ne tak mi piste , nazdar !

Ahoj a nevracej se. Podle mě si čistý, ale hráče s tak horzným egem nikdo nechce. Jsi jak druhý paradox klidni se trochu.

Smile
29-12-11, 21:09
lol vy ste tak komicky :D co j se tady s vama zajebavam :D kotelnaci , koukam ze ty protesty jsou k nicemu. jebu vas i vas server !ten tam pise celou dobu ze nic nemam a k tomu mi napise takovy hovno ,boze az se naucite rozpoznat kdo wh ma a kdo ne tak mi piste , nazdar !

Místo toho, aby jsi odůvodnil ty časy, co ti tu indián vypsal, tak radši napíšeš tohle zbytečný nic, čímž si nám akorát dokázal, že ten ban byl oprávněnej, bye,

bebickoo
29-12-11, 21:10
:D :D :D konec.... :D :D :D :D

znedlob
29-12-11, 21:11
:D :D :D konec.... :D :D :D :D

Post o ničem. Kolik ti je, že se tak chováš? Taková skilla a tak sprostej? Tady něco nehraje.

Kotel
29-12-11, 21:14
Tak hlavne, ze setrel admina, co ho obhajoval :D:D:D

ZEUS
29-12-11, 21:19
Bebicko, máš to v tý palici alespoň trochu v pořádku ? Jak tak vidím tak asi ne.

GoldaQ*
30-12-11, 00:55
Jednou cheater porad cheater, konec tady nemas co delat! Nazdar!

Maly Buu
30-12-11, 10:40
nechapu jak tam nekdo nemuze videt WH a kdo je nevidi, tak vam vzkazuju : PRAVA BY VAM MELA BYT ODEBRANA TAKOVEJCH JAKO STE VY RADOBY ADMINU TADY NENI ZAPOTREBI. nebo se ktem tematum nevyjadrujte, aspon nikdo nepozna vasi neschopnost

BiA Fz
30-12-11, 11:17
TAKOVEJCH JAKO STE VY RADOBY ADMINU TADY NENI ZAPOTREBI.
Řekne admin co na serveru poruší během pěti minut 3 pravidla pro chování adminů


nebo se ktem tematum nevyjadrujte, aspon nikdo nepozna vasi neschopnost
K výše uvedenému by ses měl v admin foru zase ty cca po měsíci vyjádřit když jsi po takové době online.
Nechápu, když má práva borec jako ty, proč je nemá i paradox. ;))

Maly Buu
30-12-11, 14:56
ja se nebavim o chovani ale o cheatech tak to sem neplet, pulka adminu ani nevi co Wh je mne tak pripada, tim je to pro me uzavrene, a ze nebyvam online neznamena ze forum neprochazim,,, a vesmes se porad jen hadate zesmesnujete a pisete sem totalni kraviny

kashpi
30-12-11, 14:59
Raději to zavřu, než se tu stane něco špatnýho. Maly Buu si to obhájil a zase se tu jen navážíte do sebe (resp. do něj).
Pokud se k tomu bude chtít vyjádřit Kotel, tak si to najde a vyjádří se.

Kotel
30-12-11, 16:10
Sice vystrelil vzdy, az kdyz hrace videl, ale vedel o nem mnohem driv. Kdyz se podivam na statistiky, tak na to, kolik ma killu, ma nejlepsi K:D ratio ze vsech (ty, co maji podobny, uz maji ban za wh) a pritom nema takovou presnost jako lepsi hraci. Pokud ma opravdu takovou intuici, ze vi, odkud kdo prijde, mel by to hrat profesionalne. V podstate by nemel zadnou smrt, kdyby mel lepsi aim.