PDA

Zobrazit normální verzi : furien navrh



JaroL97
28-10-15, 15:30
Ahoj na furien serveri je prilepenia na stenu a ked sa pritom pohibuje tak je 90 percentna neviditelnost ale je to nic pretoze ta vidia skusal som to vzdy ma zbadali aj cez celu mapu a napadlo ma ci mi sa nedalo dat aby bola 100 percentna neviditelnost pri pohibe na stene aspom na skusku.

Darongodx
28-10-15, 15:44
proti
podporilo by to len kemp, ktorého je už na furiene aj bez takých sračiek dosť

DarwiN
28-10-15, 15:54
Určite nie. Načo aj tak ai to ludia nekupujú. Jedine ak sa prekliknú v buy menu.
Nie

CMBR
28-10-15, 15:56
Těch 90% neviditelnosti má svoje důvody. Furien je v pohybu na tý zdi, tak by neviditelnej neměl bejt, zabraňuje se tim i lidem, který si to vezmou, vylezou si na "strop mapy" nebo vysoko na zeď a doplazej se na záda všem a Kotelna je narozdíl od ostatních portalů originální, takže to tu není jako třeba na gs, odkud zřejmě tenhle nápad máš:D
Viděl sem tu už hráče, který dokázali lízt 100% zneviditelněný (Nevim, jak to dělali, nezajimá mě to ani), tak se to nauč, když to tak chceš.
Určitě bych na Furien tohle necpal.. stejně to skoro nikdo nekupuje:D

professional
28-10-15, 16:25
kupují to lidi kteří furien neumí takže, jsem proti.

JaroL97
28-10-15, 17:24
Ako inak odjebuma do 30 min pfff nic ine som tu ani nepocul od tychto "adminov" az na cemba co aspom zdovodni a mozno by to bola konecne nejaka zmena a nie nemam to z gamesitu nikdy som tam nehral

Del!k98
28-10-15, 17:27
Najlepšie by bolo to prilepeni dať preč z furienu, jedine čo sa stým dá robiť je kempiť nebo liesť na miesta, kde ani furiena nevidno.

DarwiN
28-10-15, 17:35
Bud rád že ti tu tak skoro vobec dakto dačo napísal. Nikto ťa tu "neodjebal" ako si sám napísal. Dal si návrh a návrhy sa bud príjmajú alebo zamietajú. A čo je zlé na adminoch ? Že povedali svoj názor čo ti nieje po voli.

Budem pokrytec ale skús používať aspon bodky na konci viet. A predtým než niečo napíšeš rozmýšlaj aby to malo " formu a štýl" .

E: súhlas s unstopablom

CMBR
28-10-15, 17:40
Ako inak odjebuma do 30 min pfff nic ine som tu ani nepocul od tychto "adminov" az na cemba co aspom zdovodni a mozno by to bola konecne nejaka zmena a nie nemam to z gamesitu nikdy som tam nehral

https://ctrlv.cz/pYA0 Aha:D

JaroL97
28-10-15, 19:04
Nie sere ma to ze napise ze nesuhlasi a nenapise dovod

bol raz jeden král
28-10-15, 22:19
Podle mě uplná blbost :)

The Keox
29-10-15, 17:20
tady nepotrebujes duvod,kdybys sis prolistoval thready tak bys vedel proc se to nedava,nebo kdyby si hral dele na kotelne tak ti jednorazova odpoved typu : Je to srackoidni - napad prisla uplne v poradku

Novic
29-10-15, 21:45
Nieje to dobrý nápad, pomáha to kempu... + používa to málo players :)

Progress
05-11-15, 17:12
ahoj, myslim si že by se to mělo uplně zrušit, lidi to koupí jedině když se překliknou, nebo že se přílepí na zeď a čekají na lasta... pryč s tim :)

FormA
07-11-15, 21:07
PROTI..podoruje to ty kempery

Hauss
11-11-15, 20:53
proti

Killer Bee
12-11-15, 06:59
100% neviditelnost - Drž "Use" (E) a toč kolečkem myši "dej si na kolečko skok" Easy as fuc* :D Kemper item to není max tak item proti kemperům typu "Balkon" apod. takže nechat ten item tak jak je akorat 5 litru mi příjde na něj trochu moc spíše tak 3 litry toť můj názor :) .

E: Smack a taky typ co vědí jak využívát to lezení po zdi k útěku či zabít někjaké CT které kempí :D ale to tu moc lidí není mno..

Smackk
16-11-15, 14:49
Ahoj,

Promin, ale za mě Proti. Furien jsem dřív hrál celkem často a myslím, že nejsem sám koho naštve když na něj skočí ze zdi nějaký kemper.. Já jsem za to, aby se to zrušilo celé. Stejně to podle mě využívájí jen 3 typy lidí ::::
1. Prostě chce kempit. 2. Neumí to (Nemyslím to špatně, ani já v tom nejsem žadný profík :).) 3. Koupí si to omylem
Jen názor, No hate.
SmacK.