PDA

Zobrazit normální verzi : diskuze : clear nebo zaply



The Keox
29-10-15, 17:03
http://csko.cz/dema?UPD=Mk1Xe1jd

Někdy rozepíšu časy,poprosil bych aby to sem někdo připnul a o nějaké odpovědi zkušených adminů nebo Ex adminů kteří se tady mihnou
Později vypíšu časy

E:// dobré je si stáhnout taky HLTV,protože sem natáčel po delší době spectingu daného hráče Fail fail fail

matis
29-10-15, 19:10
nic zaujimave...

UNHCZ
29-10-15, 19:13
byl jsem na serveru, clear

Za dobu mého spektování nepředvedl žádné WH akce
Vypiš pls časy, ktere se ti nezdají

E: Admin vetsinou pozna wh hned po dvouch kolech, nemelo smysl ztracet cas nad cistym hracem, keoxi

The Keox
29-10-15, 21:35
byl jsem na serveru, clear

Za dobu mého spektování nepředvedl žádné WH akce
Vypiš pls časy, ktere se ti nezdají
když sem tě volal tak si ho spectoval tak .... 3-4 minutky?...sorry ale to je podle mě málo,časy vypíšu zítra a pokud se to povede přidám něco z HLTV

Samco
29-10-15, 23:01
clear

The Keox
30-10-15, 09:26
Tak sem to prokozultoval s jednou osobou,nebudu jí jmenovat a je čistý,omlouvám se za shit thread...Chyba se stává,můžete lock....jinak divný čas byl 18:03-18:05 kdy se vedle krabic díval na podchod kde bylo asi 2-3 enemy...Jinak je teda clear,omlouvám se za chybu.:new_russian:


byl jsem na serveru, clear

Za dobu mého spektování nepředvedl žádné WH akce
Vypiš pls časy, ktere se ti nezdají

E: Admin vetsinou pozna wh hned po dvouch kolech, nemelo smysl ztracet cas nad cistym hracem, keoxi

Promiň unihoci,já vím že admin to pozná na 101% klidně i po jednom kole,ale nemůžu si nechat poradit jenom od tebe,radši řeknu jiným a kteří jsou tady déle jak ty...JEstli chápeš co tím chci říct