PDA

Zobrazit normální verzi : Rambo a asi aj konec



JoK123
30-10-15, 09:06
Tak ja vam ukazem demo ktore som nahral na cs Ja (rambo 180) VS Justshot (medik 130) http://csko.cz/dema?UPD=KQW3LN17 ak si to kuknete no tak uvidite ze som ho dal ale to bolo asi 1 kolo z 10 co som vyhral. Pred tym som mu dal 530 dmg z toho 7 krat hlava a 3 krat trup prezil a zabil ma len deagleom. Tak ak rambo je podla vas OP classa (narazam na splaX) tak potom ja uz neviem cim to je ze na kotelne nikto nehra ramba skoro a preto ta ziadam kotel sprav s tym neco.

Grakon2702
30-10-15, 09:29
Tak ja vam ukazem demo ktore som nahral na cs Ja (rambo 180) VS Justshot (medik 130) http://csko.cz/dema?UPD=KQW3LN17 ak si to kuknete no tak uvidite ze som ho dal ale to bolo asi 1 kolo z 10 co som vyhral. Pred tym som mu dal 530 dmg z toho 7 krat hlava a 3 krat trup prezil a zabil ma len deagleom. Tak ak rambo je podla vas OP classa (narazam na splaX) tak potom ja uz neviem cim to je ze na kotelne nikto nehra ramba skoro a preto ta ziadam kotel sprav s tym neco.

Rambo OP je, ale medik je ještě větší, to je ten problém :D.

JoK123
30-10-15, 11:52
A v com je OP v double skoku Hmm ...

Stitnanek
30-10-15, 19:57
neni to jen o classe ale skillu, a ty chce toho ramba vylepšit uplně nejvíc, to mu zrovna možem dat tisíc bodů do základu od každého, a ramba hraju taky a uplně vpohodě classa

JoK123
31-10-15, 21:28
skill tak je normalne niekomu dat 7 hlav, 3 krat trup a skakat pri tom ako J..... tak ak toto neni skill tak uz neviem ako si to predstavujes dali mu jednu vec a odobrali mu 3 veci to je pekne ze :J

Stitnanek
31-10-15, 23:23
neříkám že nemáš skill, jen říkám, že ty hraješ jen za ramba a kvůli tomu chceš tu classu vylepšit do dokonalosti a druhé classy co nejvíce pohoršit, ale když by jsi hrát všechny classy tak zjistíš že je to skoro na stejno a všechno je to o stylu hraní hráče

MODERNWarfare
01-11-15, 09:01
Jako já souhlasím, že medic je oproti rambovi docela silný, ale jak už psal Stitnanek je spousta jiných class které si dají medica 130 lvl a jsou ještě menší levely celkem lehce takže jediná rada pokud si mě chceš dávat tak si začni expit jinou classu která má zbran se kterou se ti dobře hraje a je silná.

Martin_V
01-11-15, 09:04
Stitnanek- přesně tak :)

JoK123
01-11-15, 09:07
Tak stite hram aj ine classy len ty to nevidis mam snipera lvl 54 a Ss lvl 90. A co sa tyka toho ze si mam vybrat zbran s ktorou viem hrat je to asi pochopitelne famas kedze hram ramba nie warfare takze. A s famas som dal 4krat po sebe turnaj na inom portali a nie neni to niaky shit je hned pod ketelnou alebo nad to neviem.

^nismo
01-11-15, 09:08
Jako já souhlasím, že medic je oproti rambovi docela silný, ale jak už psal Stitnanek je spousta jiných class které si dají medica 130 lvl a jsou ještě menší levely celkem lehce takže jediná rada pokud si mě chceš dávat tak si začni expit jinou classu která má zbran se kterou se ti dobře hraje a je silná

Ano. :-) Třena FS , Demo. Tomu dáš raketu a je dole. :-) ( Samozřejmě musíš se dobře trefit :P Což u mě nehrozí :D ) S Demem mu tam dáš dynamit a páčko.. :-)
Navíc.. Je pravda že Ty chceš dovést ramba k dokonalosti. Protože SKORO jiné class nehraješ.. Krom výše zmíněného Snipa a SSka.. :-)

JoK123
01-11-15, 09:09
Tak asi ste nepochopili o co me ide, nejde me o to aby ste nieco spravili medikovy mne je to jedno, ale aby ste pridali aspon neco tomu rambovy o to me ide kludne mu dajte aj 3oo hp...