PDA

Zobrazit normální verzi : BB- Pár návrhov, opráv



MartyEE
30-10-15, 12:28
1. Je možné opraviť bug brokovníc? Pretože aj s full upgradom majú stále klasické množstvo nábojov, (7) načo je tam ten stat keď nefunguje?

2. Rád by som chcel alebo aj viac hráčov by si prialo, aby po tomto príkaze --> bind "x" "say /lock" <-- ostali bloky farebné aj po respawnutí.

3. Ak je zombie zmrazený a počas toho má cca 400HP a hodíte doňho Napalm HE alebo dáte mu mínu pod telo a vybuchne ostane buglý po celé kolo.

4. Pridanie nových máp/zmazanie niektorých terajších

5. Zákaz stoličky - spraviť niečo podobné ako pri ZM, proste aby nebolo možné dať stoličku CT hráčovi (ak ste ZM)

6. Úplný zákaz MICu v hre (predsa existuje TS, Skype, FB, Steam ....)

7. Nastaviť to, aby nebolo možné zastavať spawn, aby sme nevedeli priložiť blok blízko k otvoru spawnu - hodí sa to ak nie je dostupný žiadny admin

8. AWP BUG - tiež s tým je problém keď si ju zoberiete vystrieľate celý zásobník cca 30 nábojov (full upgradom) a prebijete, tak máte znova iba 10 ak vystrieľate tie 10, tak máte znova 30 a tak ďalej (nie som si istý, ale myslím, že to funguje aj s M249-SAW machine gun)

9. Hráči začali využívať čas na schovanie - teda počas 30 sec. na schovanie háďžu do zombie HE-čka a nijak sa tomu nedá brániť + keď sa CT respawnuje stále bindom a po každom respawne hodí HE-čko, tak sa zvyknú ZM's bugnuť spomenutým frozen bugom
-To by bolo asi všetko ak si na niečo spomeniem, tak to rád dopíšem, dík sa váš čas ;) :yay::yay:

Reflex.
30-10-15, 13:02
1,2 - zbytocnost.
3- to je bug, to by sa dalo odstranit.
4- 36 map ti nestaci?
5- zbytocnost.
6- to by sa mohlo odstranit.
7- od toho je admin, aby to banoval.
8- to je bug, to by sa dalo odstranit.

MartyEE
30-10-15, 13:09
Zbytočnost? Však si nemôžem zahrať s tými brokádami lebo to má málo nábojov načo som dal toľko bodov do vylepšenia - zásobník keď mám z toho prd?
Mapy čojaviem premňa sú už ohrané a pre takých čo tu dlhšie hrajú, nemyslím len na seba, ale chce to zmenu

Troppe
30-10-15, 14:29
Ahoj :)
1. Hodilo by se :)
2. To je spíš 4fun,ale není to zas tak moc potřeba.
3. Bug,který by se měl opravit.
4. Pravda. Když to hrajete často,tak se vám ty mapy ohrajou,nové mapy by byli určitě přínosem.
5. Když si ZM a dáš stoličku CT,tak se to bere jakou spolupráce se soupeřem -> Ban.
6. Podle mě tam mic. potřeba vůbec není.
7. Jak napsal Reflex
8. To samé jako u 1.

+ byl bych za zrušení nějakých map,které hráči vůbec nehrají (pokud by jste souhlasili,nějaké mapy na odstranění bych poté vypsal)

Reflex.
30-10-15, 15:38
1. Zbytočnost? :D Však si nemôžem zahrať s tými brokádami lebo to má málo nábjv :D
Mapy čojaviem premňa sú už ohrané a pre takých čo tu dlhšie hrajú

Praveze o tom to je, aby to ct malo tazsie.

Map je dost, (praveze by trebalo vymazat niektore mapy) za to ze ked teba nebavia, tak hned nemozu bavit aj ostatnych? :D Nemozes mysliet len na seba.

MartyEE
30-10-15, 20:53
Súhlasím, niektoré mapy by som vymazal! Ale predsa by som niektoré zatie mapy nahradil (Y)
všam nemyslím len na seba, ale niektoré mapy sa vôbec ani nehrajú, takže namiesto tých by som, tak fukol nejaké iné

Paulie
25-12-15, 17:49
Souhlasím půl na půl s Máriem i reflexem má to své plusy a mínusy

Qwix
23-05-16, 22:43
S tým 9. bugom v poradí by sa mohlo niečo začať robiť, lebo to je nefér, keď vás CT-čka spamujú Napalm granátami a vy sa môžete len bezradne pozerať, ako si to dotyčný uživajú.

valentino
23-05-16, 22:54
mohli by se přidat až po schování ctček jako miny

Qwix
23-05-16, 23:12
mohli by se přidat až po schování ctček jako miny

Ono by bohato stačilo, keby sa dala imunita voči ohnivému granátu na 30 sekúnd (podobne ako to je na Zombie Escape.)

Shakespeare
29-06-16, 23:40
Reflex ?
Mapy tě nebaví protože tam není dost bloků které by se dali využít na určité kempy už dokonce v 5 lidech...
a myslím si že by ani tebe nebavilo celé kolo shánět bloky a pak se nechat sežrat :-) ....

spam He granatů v době startu ? ... napiš /class změň classu a máš zase full HP... stačí si to vždy u konce čekání změnit

nové mapy ? jestli se něco najde sem s tím budu jen rád :-)

s voicem problém nemám a když hej nedělá mi problém někoho zavolat :-)

s Brokovnicí nehraju nemohu říci .. AWO taky beru jen občas :-) takže taky nepovím

Troppe
30-06-16, 10:59
spam He granatů v době startu ? ... napiš /class změň classu a máš zase full HP... stačí si to vždy u konce čekání změnit


Není problém,ale když ti tam někdo naháže dejme tomu 10 HE granátů,tak ten oheň nějakou dobu trvá a zpomaluje tě,tudíž nestihneš sundat hráče,kteří třeba nemají kemp a vyžerou ti to jiní.

Shakespeare
12-08-16, 23:49
toto sem si popravdě ani neuvědomil :-D nějak extra se takhle za killem nehoním :-)
ale něco na tom je :-D :-) mno tak hold ten dotyčný má smůlu :-) ale většinou utíkají a v těch posledních sekundách takže dohoříš v úctihodný to čas :-) :-D tady de spíš o to že ty můžeš třeba jít a máš hned ze začátku místo třeba cca 5k hp 3k (příklad) což ti vyruší zase to že můžeš sežrat slabší články v kempech :-) jelikož ti nějaké to hp chybý ustřílí tě že ? :-)

Qwix
13-08-16, 10:47
Alebo keď na konci kola hodí CT na ZM napalm granát, tak ZM na druhé kolo horia ako CT a je to dosť otravne. Aj tá imunita voči granátom na začiatku prípravy tam dosť chýba, pretože hráči to robia už zo zvyku. Dúfam, že keď bude mať Kotel viac času, tak to fixne, lebo je to naozaj blbé.