PDA

Zobrazit normální verzi : BOSS BOSSOV - Dust2 only - Krádež Clan tagu



strike
30-10-15, 20:38
Dobrý den chci nahlásit hráče za krádež Clan tagu.
IP a Důkaz zde: http://leteckaposta.cz/415375503

Samco
30-10-15, 20:50
Ahoj, vyriešené v hre.

Luboo
30-10-15, 21:10
Nechcem sa hádať, ani nič podobné len chcem vedieť prečo nemôžem mať názov <Fresh> pred menom. Neviem , máte zaregistrovaný Váš "klan" na kotelni? Práve som čítal pravidlá správania sa na serveri a nikde nevidím prečo by som nemohol mať pred menom <Fresh>. Keď som chcel, aby moj nick na serveri Luboo už nikto iný používať nemohol, tak som si musel zakúpiť VIP. Prečo tak neurobíte aj vy? Veď predsa jedna z výhod VIP je aj tá, že nikto iný nemôže použivať Vaše meno a teraz zistím, že sa to da aj bez VIP?

Samco
30-10-15, 21:17
Rezervovať sa dá iba nick, nie celý klan. A to s tým "tvojim novým" klanom myslíš vážne?
<Fresh<
<Fresh> (ich klan)

Provokatér.

Luboo
30-10-15, 21:18
Slušne som sa ťa pýtal niečo, tak ma neosočuj. Nevedel som, že ak si niekto napíše niečo pred meno , tak je to rovno klan a iní ho nemôžu používať a dostanú ban/kick, ale ďakujem, už budem vedieť o týchto nových pravidlách :)

Pozri sa , som na d2only. Mam tam meno <Fresh> Luboo a daj mi ban. Ja sa hnevať nebudem, len daj reason banu , že mal pred menom fresh, čo je asi klan, ale nie je nikde zaregistrovany. Uz bol pri mne jeden admin a nedal mi ban, pretože vie, že je to blbosť

Už tu boli takí admini, ktorí sa nesprávali profesionálne

http://csko.cz/forum/archive/index.php/t-4290.html

Samco
30-10-15, 21:31
Slušne som sa ťa pýtal niečo, tak ma neosočuj. Nevedel som, že ak si niekto napíše niečo pred meno , tak je to rovno klan a iní ho nemôžu používať a dostanú ban/kick, ale ďakujem, už budem vedieť o týchto nových pravidlách :)

Nick som ti menil cez amx, avšak nejak to nefungovalo, tak som to vyriešil kickom, hneď si napojil, ale následne si si zmenil zas ten klan. Tak som ti znova zmenil nick, ale nepomohlo, tak som ťa vykopol 2. krát. Potom si si konečne už dal povedať. Inak ak si spomínaš vysvetlil som ti to dosť jasne hneď po 1. zmene nicku, aby si to nerobil. Banom som to neriešil, tak verím že každý je spokojný.

E: Ospravedlňujem sa, že som na teba vyštekol, ale zbytočne sa nemusíš hrať na hlúpeho. Ešte aj v tom chatlogu to vidno ako provokáciu z tvojej strany voči nim. :)

E2: Asi to po dobrom nepôjde že?

dust2 only 30-10-2015 21:20:25 STEAM_0:0:29617519 176.61.212.125 <Fresh> Luboo fresh [zmenil nick na]: <Fresh> Luboo

Luboo
30-10-15, 21:44
k tejto téme som sa vyjadril už v mojej žiadosti o post admina, tak si myslím , že toto môžeš lock a možeme to riesiť tam

Detektor
30-10-15, 22:01
Mohlo by sa spraviť nieco na registráciu klanu aby ti neboli takéto zbytočne hádky

Samco
30-10-15, 22:05
Mohlo by sa spraviť nieco na registráciu klanu aby ti neboli takéto zbytočne hádky

Stačilo by len trošku ohľaduplnosti a pochopenia z druhej strany, nič viac.

hofy
01-11-15, 18:43
Za mě je to jasná provokace a kopírování klantagu, pokud by se to opakovalo, tak není problém hráče potrestat. Teď byl poučen.


Kopírování nicku/klantagu - ban