PDA

Zobrazit normální verzi : secretskecam.ZYEZZ (jiny hrac) --> zyxie'



zyezz
01-11-15, 15:40
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 161101)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni - mErry'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < secretskecam.ZYEZZ >
[AMXBANS] Tvuj nick: THEOx
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:142938773
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:142938773
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.24.137.42
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.24.137.42
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < zyxie' >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_castle)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================


[indent]


Poznamka:






Ahoj Mario. Omlouvam se ti a vsem ostatnim adminum za pravidla ktere jsem porusoval na serveru Basebuilder, a take za nadavky na tebe. Chtel bych te pozadat o unban, myslim si, ze by kazdy mel mit sanci.
Diky, -zyezz

Troppe
01-11-15, 20:58
Ahoj :)
Ano,každý by měl dostat 2. šanci,jenže ty si jich dostal tolik.. Hodněkrát si dostal ban na dlouhou dobu,nepoučil si se.
+ jsi teď ještě obcházel
Počkáme na vyjádření ostatních Adminů.

Samco
01-11-15, 21:17
Kvôli tomuto hráčovi len kvalita servera upadala dole. Tvojim nútením a vyhrážaním sa ostatným hráčov aby ti plnili, inak ich druhé kolo zabiješ. Ďalej ešte donedávna s tvojim exkamíkom Martakom spomeňme úmyselné blokovanie, zastavanie spawnov, bugovanie ostatných hráčov, jednoducho znepríjemňovanie hry ostatným. Dostal si za to x banov a x upozornení, ale zbytočne. Odkedy si dostával bany a bol ti zabránený prístup do hry, tak si myslím, že kvalita serveru išla hore a hrá tam oveľa viac hráčov. Ja som za to, aby sa ti perma ponechala, i keď mnohí určite so mnou súhlasiť nebudú, ale pokiaľ nepoznáte tohto hráča a nehrali ste na BB, tak neviete ani ako to tam vyzeralo, keď tam bol on. Ak by sa mu to malo skrátiť, tak skôr ako za 3 mesiace určite nie.

zyezz
02-11-15, 14:43
Jak jsi napsal, aby mi plnili, toto tam platí furt a každý to dělá, tak nevím proč mi to dáváš za vinu když to nedělám sám. A promiň, ale nemyslím si že by zrovna šla kvalita serveru nahoru, co mi říkal kamarád který tam hrál. Vím že jsem dostal banů hodně, to uznávám že to je moje blbost. Proto se teď omlouvám a chtěl bych ještě 1 a poslední šanci.
Je mi jedno, jestli byste mi nechali staty nebo byste mi je resetovali, já si chci jen zahrát ostatní servery od kotelny, nejen bb, ale třeba dust2/dm atd., každopádně záleží na vás jak se rozhodnete.

Troppe
02-11-15, 17:57
Málo kdy tam teď vidím, že tam někdo napíše "Kdo plní žije,kdo neplní jde down". Napíše to sem tam pár lidí a stejně jim to moc nepomáhá (většinou odejdou na jiný Server / mód).
Nevím jak to tu vypadlo +- rok zpět (to jsem měl tu roční pauzu od BB). Vím,že byl reset statů a dál nevím jak to chodilo. Ale jak čtu od Samča,tak to bylo ještě horší než když jsem hrával před mojí pauzou. Od té doby co jsem přišel po pauze si tam dělal neskutečný bordel (spamování p****in a asi všechny porušení pravidel).
Nevím jakého kamaráda přesně myslíš,o kterého prosímtě jde?

zyezz
02-11-15, 18:55
Jde o kamaráda jménem Fufik.

cyyxk
02-11-15, 19:16
Když jsem na serveru já, nic nedělá. Vím, že má hodně banů, ale mohl by se mu ten ban aspon zkrátit.


e: Kdyby ten ub dostal nebo by se mu to zkrátilo a stále by ty pravidla porušoval, ban se může dát znovu..

Troppe
02-11-15, 20:50
Jde o kamaráda jménem Fufik.

Myslím,že to je ten,co měl nedávno nick "^Sewyi". Ten dostal až taky pár banů.

zyezz
02-11-15, 21:10
Ty bany řeš s ním, ne semnou. Já za ně nemůžu. Jen říkám, že ta kvalita serveru zůstala úplně stejná, hrál jsem jako všichni ostatní, po delší době mi půlka serveru ze závisti začla nadávat a různě. Bylo to asi 2 týdny po resetu kdy ty jsi tam asi nebyl.

Troppe
02-11-15, 21:29
Nadává tam skoro každej a na každého,jako asi na každém módě.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=161101
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=160508

Uvidíme se na Serveru,+- za 2 měsíce a 14 dní.
Budeš mít možnost další šance,měj se.

zyezz
02-11-15, 21:42
Zkratil jsi mi to i na druhym steamu kde jsi mi dal permu také nebo ne?

Troppe
02-11-15, 21:53
Zkratil jsi mi to i na druhym steamu kde jsi mi dal permu také nebo ne?

Ano,ban jsem ti zkrátil na obou Steamech a oba na stejnou dobu.